Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Marie, z wyobraznia u mnie cienko i za bardzo nie wiem o jaka rozkladana pocztówke chodzi i jak to mialoby stac w tym stojaku. Gamoniu, moze przez tydzien znajdzie sie domek dla Nutki:confused: Wolalabym nie dawac decydujacego glosu naturze:lookarou:
  2. Marie,Ty to masz do mnie cierpliwość:evil_lol: Co do stawku/stawiku - :oops: A z tym kontaktem mailowym to w 2 turach bylo, a ze kobieta zmienna jest;) A tak na poważnie- bo doszlam do wniosku,ze komorka Pani Jadzi nie zawsze musi byc na chodzie, wiec lepiej zeby darczynca skrybnal jakiegos mailika, ze w Karesie kaska czeka ...
  3. Kto nam wystawi Mone na allegro? Moze gdzies jeszcze?:cool3: Taki piesek bez domku, a zima czi sie za rogiem :shake:
  4. Dzieki Olga;) No to w zasadzie sprawa pudelka sie zamyka,wszystko juz uzgodnione, prawda Marie? Wrzucisz nam tu ostateczna wersje w wolnej chwili?:cool3: Ja zglaszam zapotrzebowanie na 5 pudelek + troche kalendarzykow+ ok. 25 "cegielek" z Karesem
  5. Enia, a propos zgody, Olga mowila,ze juz z nimi takie rozmowy byly, ona osobiscie tez tak robila. I to dziala. Problem tylko w tym,zebysmy wiedzieli o wplacie bo ja tam nie wiem czy Kares sam sie nam pochwali, ze ma dla nas wplate.:roll: Marie, tam gdzie prosimy o tel. powiadomienie o wplacie do Karesa - dorzuc moze jeszcze adresy mailowe dziewczyn
  6. Marie, zmien literowke na tej stronie "Najpilniej potrzebujemy": zamiast "stawku" mialo byc chyba "stawiku". Z kolei tam gdzie jest info o KARESIE ja bym wyrzucila tel do kierowniczki i kontakt do wolontariuszy ( bo to jest na drugim boku), a za to dodala 1 zdanie na koniec: "Prosimy o powiadomienie schroniska o dokonanej wpłacie: tel.695 512 250" Marie, zmien tam jeszcze dopisek na przelewy do Karesa- powinno byc: "dla schroniska w Wegrowie" Zainteresowanym powiem, ze te ustalenia to owoc moich rozmow z Olga132 (coby nie bylo,ze się tu szarogęszę i tylko palcem pokazuję :eviltong: )
  7. Marie, swietna robota:lol: Zaraz sie wezme za sprawdzanie kalendarzykow i dam Ci znac czy wszystko OK. Ponawiam prosbe o taki kalendarzyk (wlasciwie to wcale nie musi byc kalendarzyk), powiedzmy karteczke z fotka (jestem za Zanetka z maluchem). Z przodu: wegrow prosi o pomoc, a z tylu info o Karesie. Polozylibysmy to obok pudelek, czyli potrzebne by bylo 5 x 10 szt = ok.50szt. Marie, ja kompletnie nie orientuje sie w kosztach, ale w razie co proponuje zrzutke lub przesuniecie jakiejs kwoty z AFN. No chyba, ze nalezysz do elity tego kraju:evil_lol:
  8. Olga - napisz prosze ile kosztuje szczepionka i ile glow do zaszczepienia mamy. Marie potrzebuje pilnie tej info na "karton zebraczy" :razz:
  9. Zapomnialam Wam powiedziec - transport palet/desek pojedzie do Wegrowa od kolezanki Oli Z., ktora ma produkcje glazury. Kiedy-nie wiem (zrozumialam,ze to juz zalatwione). A tak przy okazji jest szansa,ze jak juz bedziemy miec regularny schron na wlasnej ZIEMII - pomoga z plytkami wewnatrz.:p Miejmy nadzieję, że juz wkrotce:fadein:
  10. Marie, Ty takie piekne cudeńka potrafisz wyczarować:crazyeye: , wiec uderzam do Ciebie z kolejnym pytaniem: oprocz kartonika "zestaw zebraczy" ma zawierac strone A4 i na niej pare zdjec zalaminowanych - takich pokazujacych biede. Wybralam juz kilka foto co to by sie nadaly, tylko caly czas sie zastanawiam w jakiej to formie zrobic, tak zeby mozna bylo kolo pudelka postawic do wgladu. Masz jakis pomysl?:razz:
  11. Enia - co do tego AFN- ale to chyba na osobe prywatna konto. No mojego zaufania -nie znajac dogo- to by to nie wzbudzilo. Ja ufam slepo i wplacam na AFN, ale nie wszyscy DOGO znaja (niestety). Przesadzam? Jak myslicie?:cool3:
  12. [FONT=Verdana]Gallegro – podoba mi sie pomysl tego subkonta. Trzebaby wytypowac jedna Cioteczke (no dobra, moze tez byc nasz rodzynek Wujaszek :cool3: )[/FONT] [FONT=Verdana]jako dysponenta, ktora dozowala kaske Pani Jadzi (w razie naglych potrzeb), a resztą bedziemy my zarządzać w zależności od życzeń sponsorów i bierzących potrzeb.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Marie, co do samego kartonu (bo to karton tak-niektore cioteczki maca mi w glowie,ze to naklejki :-o ):[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [LIST] [*][FONT=Verdana]Rozmiar OK, wystarczy[/FONT] [*][FONT=Verdana]Kwestia okienka- czyba wycofam sie z tego, za duzo zachodu z ta folia i moze popsuc efekt koncowy pudelka.Doradzcie![/FONT] [*][FONT=Verdana]czy ta trzcionka <kolor> jest czytelna w realu? Na kompie jest Ok, ale czasami takie cudenka w rzeczywistosci sie troche zlewaja.[/FONT][FONT=Verdana]Grunt, zeby bylo wyrazne i latwo sie czytalo.[/FONT] [*][FONT=Verdana]Wg mnie do zmiany: to zdanie z budami – bo jak na moj gust w pierwszym momencie wynika, ze maja domki u ludzi. A może:[/FONT][FONT=Verdana]„Bud, na razie ludziom, którzy się nami opiekują udało się „sklecić” tyczasowe schronienia z tego co znależli. Czasami...(bez zmian)”.[/FONT] [*][FONT=Verdana]Punkt z jedzeniem – ja bym tu gdzies „puste/glodne brzuszki” wetknela, bo to rusza serducho.[/FONT] [*][FONT=Verdana]Zastanawiam sie czyj telefon powinien tam funkcjonowac: kierowniczki czy ktoregos dogo. Ja osobiscie wolalabym dac namiar na [/FONT][FONT=Verdana]ktoras Cioteczke,co jest na biezaca ( moje typy to Enia/Olga), bo czasami taki telefon moze wyrwac Pania Jadzie w niewiadomo jakiej [/FONT][FONT=Verdana]sytuacji polowej, nie zapisze kontaktu, i inne takie;) [/FONT] [*][FONT=Verdana]No wlasnie – a co z tym kontem?[/FONT] [*][FONT=Verdana]Enia z Gallegro- wrzuccie tu szacowany koszt siatki, slupkow i blachy[/FONT] [*][FONT=Verdana]Kto jest na biezaco z ponurymi statystykami: ile maluchow jest za TM z ilu? (Marie, kurcze, trzebaby bylo dodac jakos ile[/FONT][FONT=Verdana]jest wszystkich pensjonariuszy, bo ktos zrozumie jak np. napiszemy o szczeniakach: „12 z 20 jest juz za TM”, ze wszystkich psow jest 20.[/FONT] [*][FONT=Verdana]Strasznie mi sie spodobal pomysl Osiolka z KARESEM. Ola Z. tez na pewno temu przyklasnie, bo ona jest za taka wlasnie forma pomocy-[/FONT][FONT=Verdana]platnosc bezposrednio za towar. Mozeby to jeszcze wcisnac gdzies przy punkcie z jedzeniem? albo taka cegielke zrobic jak kalendarzyk,[/FONT][FONT=Verdana]z 1 strony foto a z 2 nr konta do Karesa z dopiskiem „karma dla Wegrowa”. Ale czy Kares to nam powie prawde ile dla nas wplynelo, jezeli [/FONT][FONT=Verdana]darczynca tego nam nie zaawizuje? OSIOLKU?[/FONT][/LIST][FONT=Verdana]11.Marie,jak bedziesz gotowa z tymi zmianami – daj linka – wysle Oli Z. do akceptacji coby nie narazac Cie na zbedne koszty.[/FONT] [FONT=Verdana]12. Ile trwa wykonanie kartonow od momentu akceptacji?[/FONT] [FONT=Verdana]13.Jestem za tym, zeby zrobic wiecej takich kartonow. Na zapas, dac troche dzialajacym Wegrowiakom,Kynologii, na koncert sie przyda,[/FONT] [FONT=Verdana]na loterie tez jak znalazl.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]No to chyba na razie tyle :evil_lol: .[/FONT]
  13. [FONT=Verdana]Marie – na razie wstrzymaj sie z naklejkami. Lepiej bedzie polozyc obok pudelka te kalendarzyki z nr konta.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]A propos nr konta – ja bardzo przepraszam za glupie pytanie, ale sami wiecie jakie sa czasy i co sie dzieje w schroniskach-[/FONT] [FONT=Verdana]czy ktos z „naszych” ma wglad w to konto czy tylko Pani kierowniczka? Pewnie tylko Ona nim zarzadza,co? Rozlicza sie z tego przed kims?[/FONT] [FONT=Verdana]Od razu powiem, ze nigdy w zyciu nie mialam zadnego kontaktu z P. Jadzia i nie czepiam sie Jej osoby- tylko chcialabym wiedziec, bo takie[/FONT] [FONT=Verdana]pytanie zada mi na pewno Ola Z. Wolalabym uniknac sytuacji, ze jakis darczynca wplaci Xzl na 5 bud, a Pani Jadzia kupi za to karme, bo taka[/FONT] [FONT=Verdana]akurat bedzie potrzeba. Moze mi ktos cos na ten temat powiedziec?:cool3: [/FONT]
  14. Marie, padam do Twych stop!!Karton jest boski! Cudo po prostu!Zapominam o jakichkolwiek sloikach:oops: Zaraz napisze pare przemyslen.:roll:
  15. [quote name='marie']Mam kilka fotek Wegrowskich szczeniorow od Ani W. Moge wydrukowac na naklejkach, zeby bylo latwo przylepic, razem z jakims haselkiem. Niestety lacze sie z Ania w bolu grypy i po sloje nie pojade :([/quote] Marie, jak bys mogla:cool3: To sie tak czy inaczej przyda! Wybierz kilka wzruszajacych mordek i dodaj jakis tekst typu: "kto zamieni moj ciezki lancuch na cieply domek?" Eee, albo cos w tym stylu.
  16. Ania, wrzuc tu cos,kochana, wrzuc.A dzis miodzio, czoch, naleweczka jakas i jutro bedziesz jak nowa:evil_lol: Poszlam na "zwiady" na KYNOLOGIE i zobaczcie co znalazlam: http://www.radiopositive.pl/fotki/apel_schronisko_w_wegrowie.jpg Jak na moj gust prawie akurat, zdjecia tylko nie pokazuja tych bud z okien i innych takich. A w tekscie dodalabym wlasnie na co musimy zebrac konkretnie: ile czego i za ile. Enia-Ty w temacie z Olga jestes. Moze byscie wykombinowaly 5 kosztorysikow typu: siatka+slupki, 10 x buda srednia, 10 x buda duza, itp., szczepienia ( z podaniem drastycznej statystyki ile szczeniorkow nam sie ostalo z ilu), itd. A wlasnie, na te szczepienia kroil sie sponsor. I co?:cool3: A tak mniej wiecej to ile tych bud trzeba? A te podwojne od Grzeska juz sa?
  17. Olus ma dom:crazyeye: ?:multi: :multi: :multi: Zaraz skacze na jego watek. No to moze byc inna bida, bardzo prosze. W takim razi rozumiem, ze zglaszam zapotrzebowanie na palety,nie zmarnuja sie;)
  18. Dzieki za wsparcie! Gallegro - Wujkowie to tez artystyczne dusze:evil_lol: Akcja jest jednorazowa, tektura niby moze byc bo to bedzie stalo przy kasie :cool3: (wewnatrz). Tylko z ta tektura to nie bedzie widac ile jest juz pieniedzy, a zebracy to sami sobie "na wabia" rzucaja gruba kase, coby wieksze zaiteresowanie wzbudzic. Psychosocjologiem to ja nie jestem;) Aniu-to co to bedzie zima:crazyeye: jak Ciebie juz teraz wzielo ??? 2 tyg to troche dlugo, bo zima tuz tuz, mysimy dzialac z kopyta. Ale jakby co to sie bede odzywac. Czy ktos jeszcze ma jakis pomysl? Czy jakis ladny sloj zamykany z Ikei nadalby sie? A kto ma zdjecia w dobrej rozdzielczosci-oczywiscie takie najbidniejsze? A Olusia portret istnieje?
  19. [FONT=Tahoma]Dziewczyny <i Gallegro>- Ola Z. dzwonila do mnie wczoraj z nastepujaca prosba:[/FONT] [FONT=Tahoma]potrzebuje ( im szybciej tym lepiej) 5 zestawow „do żebrania”.[/FONT] [FONT=Tahoma]Zestaw powinien zawierac: puszke /słój oraz krotki opis sytuacji wegrowskiego schronu + zaznaczona strona www ( z [/FONT][FONT=Tahoma]biednymi zdjeciami, najlepiej zalaminowac wszystko).:roll: [/FONT] [FONT=Tahoma]Dodatkowo Ola chce, zeby napisac na co konkretnie pojda te pieniadze, np.[/FONT] [FONT=Tahoma]zbieramy na 50m siatki i slupki, musimy zdazyc przed zima, bo inaczej snieg zasypie nasze psiaki. Jakos tak to ladnie ujac i zeby scisnelo za serce.[/FONT] [FONT=Tahoma]Koszt: 50m x X pln = Xpln [/FONT] [FONT=Tahoma]Kazda puszka moze zbierac na cos innego.[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]WAZNE: taki zestawik MUSI byc ladny i estetyczny!!! TO bedzie stalo w baaardzo ekskluzywnych sklepach, gdzie klienci maja grube portfele:crazyeye: [/FONT] [FONT=Tahoma]Tak mysle, ze moznaby bylo postawic w jakiejs rameczce obok ladne zdjecie portretowe Olusia z napisem: szukam ciepLego domku i tel.[/FONT] [FONT=Tahoma]lub cos w tym stylu[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Czy moge na Was liczyc? Jest ktos kto zechcialby mi pomoc? Plizzzzzzzzzz[/FONT]
  20. [FONT=Verdana]Olga-czy te podwojne budy od Grzeska po 200 pln juz sa? Ta cena to z Jego materialem, tak?[/FONT] [FONT=Verdana]A pytalyscie ile by chcial za sama robocizne, jesli my bysmy dostarczyli materialy? A te wykladziny na cos sie nadadza?[/FONT] [FONT=Verdana]Znajoma Oli Z. oferuje nam dowolna ilosc palet z gratisowym transportem do Wegrowa.[/FONT] [FONT=Verdana]Co my na to?[/FONT] [FONT=Verdana]daloby sie z tego budy zrobic czy to za slabe drewno?[/FONT] [FONT=Verdana]a moze jakies podstawki pod budy moglyby z tego byc?[/FONT][FONT=Verdana]Wypowiedzcie sie , bo ja sie nie znam.[/FONT] [FONT=Verdana]A moze lepiej to by bylo spieniezyc? Gdzies widzialam, ze takie palety skupuja po 12 pln.[/FONT] [FONT=Verdana]Co Wy na to? Jutro wieczorem mam cos odpowiedziec.[/FONT] P.S.To sie nazywa telepatia, Olga dzienx za priva, a na kawe zapraszam:razz:
  21. Temat budy juz obgadany z M.M. W tym tygodniu dostarczy ją sama do Wegrowa, a jesli sie nie uda - ja ją przejmę bo mieszkam tuz tuz i to juz bedzie moj problem jak to dowiezc do Wloch lub do Wegrowa. A M.M. dzieki za dobre checi:lol:
  22. Olga- jutro jestem umowiona na telefon z Ola Z. i bede wiedziec cos wiecej. Wg mnie to ta sama osoba, ale tak na 100% to nie jestem pewna. Jak z weekendem? Smiga ktos do Wegrowa?Mam cos do zabrania.
  23. Na wątku Pajuni: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31444&page=18 Gamoń (dzisiejszy post) oferuje przykładowe karty do schroniska na wzór. Może w Węgrowie by się takie przydały? Wiem,ze dziewczyny (chyba Enia) szukaly czegos takiego :cool3:
  24. :shake: zle to wyszlo, faktycznie:shake: Cala misternie ulozona ukladanka "wziela w leb" i trud wszystkich zaangazowanych poszedl.... Przydaloby sie skontaktowac z P.Jadzia, zeby dopilnowala, by wet jak najszybciej zaszczepil maluchy. Gallegro, masz rację z tą pracą od podstaw. Mam nadzieje, ze jak beda juz kartoteki i wegrowskie schronisko zacznie cos ksztaltem przypominac-to wszystko inne da sie wypracowac. Nie chmurz sie juz Gallegro, wolimy zebys sie narzucal,prawda Cioteczki:cool3: Kto mi moze powiedziec na czym stanelo z tym barakowozem od burmistrza? Jest juz w schronie czy dalej problem z transportem? P.kierowniczka miala niedawno meczyc darczynce.
  25. Enia -jesli mowiac o ewentualnym sponsorze mialas na mysli Ole Z. - pls wyslij Jej tez szybciusio koszt szczepionek (chyba Olga to ma). Ja juz grunt przygotowalam, wiec zobaczymy co Ola na to.:roll:
×
×
  • Create New...