[quote name='Davie']Cytuję z właśnie otrzymanego regulaminu obowiązującego na MP Obedience 2006:
[FONT=Times New Roman][B][U]"Przywołanie do nogi[/U][/B] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][I][U]Współczynnik trudności = 2[/U][/I]
[U][I]Ocena maksymalna 20[/I][/U][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]Wykonanie: [/FONT][/B][FONT=Times New Roman]Przewodnik przyjmuje postawę wyjściową we wskazanym miejscu. Na polecenie sędziego, odprowadza psa na odległość ok. 25 kroków, wykonuje w tył zwrot i pozostawia go w pozycji WARUJ lub SIAD. Przewodnik powraca do miejsca startu i na polecenie sędziego przywołuje psa. [B]Pies powinien przybiec jak najszybciej (minimum kłusem) bezpośrednio do nogi przewodnika.[/B] [I][B](a co z tymi psami które przed nogą siadają przed przewodnikiem na „do mnie”)[/B][/I] Ćwiczenie kończy się przyjęciem postawy wyjściowej."[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie... ( Biorąc pod uwagę niewykasowany komentarz, to chyba dostaliśmy wersję roboczą:cool3:?) . Bo nie chce mi się wierzyć, że 3 dni przed zawodami zmienia się ćwiczenie? [/SIZE][/FONT][/quote]
Też mnie to zdziwiło, ponieważ na ostatnich zawodach obniżono mi ocenę że mój pies przybiegł bezposrednio do nogi z pominięciem komendy do mnie??