Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. dobre wieści - zwolniło sie miejsce w lecznicy; kanisek będzie mógł w weekend pojechać do szpitaliku i leczenie będzie mogło być juz wdrożone :multi: co prawda nie mamy jeszcze pieniążków, ale koleżanka z pracy przyniosła mi torbę fantów więc zrobię niedługo bazarek i zaczniemy żmudne ciułanie ;)
  2. ale to zalezy jakie liście; ja mam dębowe to sie nie nadają; rozkladaja sie nawet do 3 lat... :( dziewczynki - wpadnijcie na bazarek i pomozcie podrzucac, bo ja juz nie wyrabiam :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218370-2-markowe-sukienki-(laura-ashley-YVE-LONDON)-na-operacje-kanisa-do-11-12-g.-21-00[/url]
  3. [COLOR=red][B]bardzo prosze o podrzucanie bazarku z dwoma sukienkami, ktory przeznaczony jest na operację kanisa:[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/218370-2-markowe-sukienki-(laura-ashley-YVE-LONDON)-na-operacje-kanisa-do-11-12-g.-21-00[/url]
  4. i zapraszam na bazarek z dwiema ekstra kieckami; wyroby markowe w sam raz na nadchodzacy czas zabawy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218370-2-markowe-sukienki-(laura-ashley-YVE-LONDON)-na-operacje-kanisa-do-11-12-g.-21-00[/url]
  5. [quote name='Nina Ostasiuk']Duuuuuuuuuuużo zdrówka dla przystojniaka :loveu:[/QUOTE] bardzo dziekujemy za zyczenia :)
  6. podrzucamy :roll: fanty potrzebne; mam juz malowana butelke i recznie robione papierowe piekne kwiatki, ale to ciągle mało...
  7. [COLOR=red][B][SIZE=4]a my potrzebujemy pomocy w zbieraniu fantow na bazarek bo trzeba zoperowac nogi onka kanisa z jozefowa;[/SIZE][/B][/COLOR] tu jego watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217371-piekny-4-letni-ON-z-dysplazja-szuka-domu-przed-zima...?p=17955424#post17955424[/URL] bede bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc...
  8. [SIZE=5][COLOR=red][B]będziemy potrzebowali pomocy w zbiórce fantów na bazarki, bo trudno prosić o wsparcie finansowe szczególnie, że przed nami święta...:roll:[/B][/COLOR][/SIZE]
  9. bardzo dziekuję - zaraz sobie poczytam ten wątek
  10. oj, to dobra wiadomosc jotesko :) a czy te zmiany wtorne sie moga w kazdej chwili zrobic, czy jakby mialy byc to juz by byly?
  11. wstawie tu zdjecie rtg: [IMG]http://i40.tinypic.com/sq2lgm.jpg[/IMG]
  12. o rany, nie wierze po prostu - dziewczyny jestescie wspaniale! poki co uznajmy, ze ten dom jest na 99 procent, bo nic nie jest pewne dopoki sie nie stanie, a w ten sposob nie zapeszymy; wlasciwie fakt, ze panstwo sa zdecydowani, nie znaczy ze kanis ma dom;poki co jest psem bezdonmym; z radoscia trzeba bedzie poczekac az do rozstrzygniecia pewnych istotnych szczegołów; moze sie zdarzyc, ze fundacja po prostu troche doplaci co juz bedzie wielkim prezentem dla nas; wiec dziekuje za te deklaracje z calego serca i poczekajmy jak sie sprawa rozstrzygnie;
  13. dzis skontaktowalam sie z panstwem z rudy slaskiej; dzwonili z ogloszenia - są zainteresowani kanisem, ale musimy najpierw "naprawic" kanisowi nogi, bo panstwa nie stac na tak kosztowne leczenie; balam sie o tym napisac, ale w koncu sie zdecydowalam - to budujace, ze kanis ma wielka szanse na prawdziwy, cieply, kochajacy dom; panistwo zgodzili sie na wizyte przedadopcyjna - dla mnie to znaczy bardzo wiele; mam nadzieje, ze uda mi sie zaprosic ich na watek - dogo bardzo zyska na ich obecnosci :) ( okanisie nie wspomne) zobaczymy czy morskiej uda sie zorganizowac pomoc fundacji; jesli nie to na nas spadnie zbieranie pieniedzy na operacje; mam dwie super - kiecki na bazarek; jedna od olgi (wolontariuszka z jozefowa), druga moja; sa takie bardziej eleganckie i wyjsciowe, wiec przed karnawalem moze sie komus przydadza; do tego naprawde markowe; ale nie bedzie z nich na operacje, wiec bede was w koncu musiala poprosic o pomoc... jakakolwiek;
  14. poszukaj na mazowieckim - powinien wyplynac po tym reportazu na pierwsza strone
  15. no wiem, az sie boje ogladac; nie wiedzialam, ze korabiewice sa zamkniete...
  16. [quote name='terra']Odpowiedziałam Ci na wątku daliowym :) U mnie poruszył śnieżek, wprawdzie tyle co kot napłakał, ale moje psiurki się cieszą i szaleją. Pewnie dlatego, że nie one z łopatą ganiają. Frodzio lubi hasać po śniegu?[/QUOTE] frodzio po wszystkim lubi hasac, zwlaszcza jak jest ponizej 5 stopni, a w perspektywie sciezki widac sarne, albo innego zajaca ;) juz lece na dalie sprawdzic :)
  17. na wypadek gdyby zagladal tu ktos nowy, podaje link do słomianego bazarku na ktorym mozna zakupic za 5 zlotych wirtualna kostke slomy dla jozefowskich psow :): [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217167-kostki-s%C5%82omy-dla-zagro%C5%BConego-likwidacj%C4%85-j%C3%B3zefowa...-do-25-11?p=17929878#post17929878"]http://www.dogomania.pl/threads/217167-kostki-s%C5%82omy-dla-zagro%C5%BConego-likwidacj%C4%85-j%C3%B3zefowa...-do-25-11?p=17929878#post17929878[/URL] zapraszamy :)
  18. juz sama nie wiem czy o tym pisalam, a siec mam strasznie cienka w moim lesie i nie moge znalezc; jest jedno pomieszczenie w ktorym kanis moglby pomieszkac, ale zajete jest teraz przez bardzo chorego psa foksa; nie wiem tez na jak dlugo nasz onek moglby je zajac; powiedzialam dzis pani wandzie, ktora zajmuje sie psami w wielu dziedzinach (m in podaje im leki, dba o sprawy administracyjne) ze kanis ma dziure w nodzie; obiecala zaklepac mu to suche pomieszczenie; nie wiem jaki pomysl ma megii, nie wiem co zalatwi morska, za duzo niewiadomych;
  19. [quote name='megii1']Kakadu, mogę numer do Ciebie na pw?[/QUOTE] wysłałam smsa ;)
  20. [quote name='terra']No to właśnie bardzo dobry czas, żeby zacząć wątek i pokazać od podstaw przygodę z daliami :)[/QUOTE] oj zdemaskuj sie ;)
  21. [quote name='Cantadorra']Mój poprzedni psiak miał przecinane nerwy. Było jak najbardziej ok do końca jego życia. Dbałam tylko o systematyczny ruch, bez szaleństw. Jakość jego życia się poprawiła, ale bieganie było kontrolowane, to fakt.Więcej dłuższych spacerów niż szalony bieg.[/QUOTE] to jest bardzo dobra wiadomosc - dziekuje za nia :)
  22. chyba zaczne skręcać jakiś bazarek na operacje kanisa; moze jakby sie go udalo wrzucic do tego suchego pomieszczenia to potrzebne beda srodki na te plastyke opuszki
  23. cos sie morska nie odzywa..., chyba nic z tego nie wyszlo... dowiadywalam sie w schronisku - na razie nie ma mozliwosci zeby przeniesc kanisa do suchego pomieszczenia; moze za tydzien by sie udało... bede w kontakcie z pania wanda - moze cos uradzimy jak sie morskiej nie uda zalatwic z ta fundacja... trzeba cos zrobic bo ten pies staje ciagle na otwartej ranie, bol musi byc niewyobrazalny; wyobrazcie sobie kotakt takiego startego ciala z moktrym zimnym betonem...; cud, ze mu tanoga nie zgnila juz doszczetnie :(:(
  24. no smutne, ale co zrobic... moze ta fundacja by sie jednak zdecydowala.....
  25. [quote name='terra']Masz już swój wąteczek ogrodowy? :)[/QUOTE] no cos ty...;) dopiero tam raczkuje, ale ty bys sie mogla przyznac jako kto tam wystepujesz :eviltong: [quote name='enia']widziałam Cię w daliach :)[/QUOTE] no bo ja sie w daliach zakochałam; małą mam o nich wiedzę, ale sie wciągam coraz bardziej :)
×
×
  • Create New...