Jump to content
Dogomania

Nero2017

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Nero2017

  Labrador agresja do psów i radość po ataku

  Mieszkam w Nowej Hucie, niestety obie Panie szkolą kawał drogi ode mnie. Poszukam czegoś bliżej, może nawet Błonia, bo dojazd mam dobry. Dziękuję za poradę odnośnie przywołania. Od dzisiaj zaczniemy pracę z linką. Tylko jak karać psa, jeśli jednak nie przyjdzie, np. będzie się zapierał albo w połowie zmieni kierunek? Chciałbym z tą komendą dojść do perfekcji, tak, aby raz zawołać i pies w moment był przy mnie, nawet jeśli jego psi wróg będzie w pobliżu. Z labradorem to realne?
 2. Nero2017

  Labrador agresja do psów i radość po ataku

  Mieszkam w Krakowie. W sumie to tragedii nie ma, tylko te szkółki są po drugiej stronie miasta, a ja aktualnie jestem bez samochodu. Przejrzę jeszcze raz, podzwonię i wybiorę najbliższą. Dziękuję za cenne rady, teraz wiem, że sporo błędów zrobiłem. Co do tych balkonowych obserwacji to nie spodziewałem się, że to może być coś złego. Wiem, że dużo labradorów tak ma i nie ma problemów z agresją. Ale na pewno zastosuję się do tych rad i poszukam tej szkółki. Jeszcze raz dziękuję
 3. Nero2017

  Załatwianie się w domu, pies gryzie maty i gazety

  Dziękuję za odpowiedzi :) Oczywiście przed zakupem sporo czytałem, oglądałem, rozmawiałem też z ludźmi, którzy mają/mieli labka. Mam cały zeszyt uzupełniony notatkami :) Fakt, z tym postępem to mnie poniosło :) Może dlatego, że w jeden dzień nauczył się trzech komend i za bardzo wzrosły moje oczekiwania :) Przynajmniej 2x dziennie dostaje takiego speeda, że łapie w zęby wszystko co stanie mu na drodze. Oczywiście człowiek oraz jego ciuszki to najlepszy gryzak :) No i właśnie z tym gryzieniem gazet i podkładów mam problem. No bo jak go nauczyć na nie robić siku, skoro on je traktuje jak zabawkę? Może faktycznie od razu przejdę do wprowadzania psa na czystą trawkę. OO ile taką u siebie znajdę :)
×