[quote name='MartaReksKiwi']A czy ktos ma jeszcze jakies fotki sznaucerów? bo moje prawie wszystkie nie wyszły :placz:[/quote]
Mam kilka fotek, wieczorem spróbuję coś wstawić.
Jechałyśmy razem pociągiem, pozdrawiam
informacja dla wszystkich którzy pytali o katalogi
rozmawiałam z osobami które sprzedawały dzisiaj katalogi w hali,
w sobotę podobno mają być katalogi z wcześniejszych dni ...:p
pozdrowieńka i powodzenia kolejnym wystawcom. ;)
[quote name='bongobongo']Troszkę się pomyliłam:roll:
W takim razie to będzie tak:
PSY
kl. szceników:
RUSSKIJ ASSORTIK IGROK IMPORT
kl. młodzieży:
GREGORY REZLARK
KRAWUZI PEPPER'S DE GABRITHO
LANCELOT Z SARDANU
LITTLE LARS Z SARDANU
kl. pośrednia:
HONZA- DUTCH V.D. NOPPASSER
kl. otwarta:
EMPIRE CREATOR AT MOLDAU NORTH
SILVER SENATOR VIBO
STERNENHOCH DIABLO DE TRUFAS NEGRAS
kl. championów:
BONDY IGNORANT
HIBISCUC MENGO CELEBRATION
LAMBORGHINI ASTRONAUT
SUKI
kl. baby:
VIRGINIA ASTRONAUT
kl.szczeniąt:
HONEY LADY MALY KAVALIR
PRINCESS Z SARDANU
kl. młodzieży:
EMILA TOSTOM
LA OYA Z SARDANU
SHAKIRA ASTROUNAUT
kl. pośrednia:
FOR FAN REZLARK
OXANA ASTRONAUT
SILVER SENATOR XILLA
kl. otwarta
GREAT BEATRIX Z MARZEMU
CHASING RAINBOWS MOLDAU NORTH
ONTARIA ASTRONAUT
kl. championów:
EMPIRE'S PI IN SKY
Teraz powinno być dobrze;)[/quote]
Śliczne dzięki :lol: Pozdrawiam
Teraz jak zaczełam czytać to się zoriętowałam, że to sznaucerki min. ale czarno-srebrne.
Więc jeśli można to jeszcze raz proszę o maść pieprz i sól :lol:
PSY
kl. szceniaków:
XPRESSO Z DIXIE
kl. młodzieży:
CHARLIE WILD RANE
MARLOWE JADYA
kl. pośrednia:
BASTIEN HAPPY MAFIAN
CHOTTANS VAGABOND FOR ME
PONTIAC GRASANT
kl. otwarta:
DANGEROUS D'ARTAGNAN HAJAN POLONIA
GANG LEKSALAND
SANCHO DEL BERROCAL
kl.(niejestem pewna dlatego będie po niemiecku)ehrenklasse:
RAMPAGE'S LOVE Z DIXIE
SUKI
kl. młodzieży:
SWEET LOVE HERMES
kl.pośrednia:
DELIGHT GRAND CALVERA
DOMINIQUE OK- ER
kl. otwarta:
FILOMENA REZLARK
VOGUE Z DIXIE
kl. championów
NOBLE MONUMENT'S, CH. CHECH[/quote]
ślicznie jeszcze raz dziękuję za stawkę sznaucerków min
:) :)