Jump to content
Dogomania

Ludiana

Members
  • Posts

    44
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ludiana

  1. [quote name='MartaReksKiwi']A czy ktos ma jeszcze jakies fotki sznaucerów? bo moje prawie wszystkie nie wyszły :placz:[/quote] Mam kilka fotek, wieczorem spróbuję coś wstawić. Jechałyśmy razem pociągiem, pozdrawiam
  2. informacja dla wszystkich którzy pytali o katalogi rozmawiałam z osobami które sprzedawały dzisiaj katalogi w hali, w sobotę podobno mają być katalogi z wcześniejszych dni ...:p pozdrowieńka i powodzenia kolejnym wystawcom. ;)
  3. Ludiana

    Nitra

    [quote name='bongobongo']Troszkę się pomyliłam:roll: W takim razie to będzie tak: PSY kl. szceników: RUSSKIJ ASSORTIK IGROK IMPORT kl. młodzieży: GREGORY REZLARK KRAWUZI PEPPER'S DE GABRITHO LANCELOT Z SARDANU LITTLE LARS Z SARDANU kl. pośrednia: HONZA- DUTCH V.D. NOPPASSER kl. otwarta: EMPIRE CREATOR AT MOLDAU NORTH SILVER SENATOR VIBO STERNENHOCH DIABLO DE TRUFAS NEGRAS kl. championów: BONDY IGNORANT HIBISCUC MENGO CELEBRATION LAMBORGHINI ASTRONAUT SUKI kl. baby: VIRGINIA ASTRONAUT kl.szczeniąt: HONEY LADY MALY KAVALIR PRINCESS Z SARDANU kl. młodzieży: EMILA TOSTOM LA OYA Z SARDANU SHAKIRA ASTROUNAUT kl. pośrednia: FOR FAN REZLARK OXANA ASTRONAUT SILVER SENATOR XILLA kl. otwarta GREAT BEATRIX Z MARZEMU CHASING RAINBOWS MOLDAU NORTH ONTARIA ASTRONAUT kl. championów: EMPIRE'S PI IN SKY Teraz powinno być dobrze;)[/quote] Śliczne dzięki :lol: Pozdrawiam
  4. A czy w sobotę będzie można poprosić o kilka fotek pinczerów miniaturowych, bo ja wystawiam sznaucerkę:lol:
  5. Ludiana

    Nitra

    Teraz jak zaczełam czytać to się zoriętowałam, że to sznaucerki min. ale czarno-srebrne. Więc jeśli można to jeszcze raz proszę o maść pieprz i sól :lol:
  6. Ludiana

    Nitra

    PSY kl. szceniaków: XPRESSO Z DIXIE kl. młodzieży: CHARLIE WILD RANE MARLOWE JADYA kl. pośrednia: BASTIEN HAPPY MAFIAN CHOTTANS VAGABOND FOR ME PONTIAC GRASANT kl. otwarta: DANGEROUS D'ARTAGNAN HAJAN POLONIA GANG LEKSALAND SANCHO DEL BERROCAL kl.(niejestem pewna dlatego będie po niemiecku)ehrenklasse: RAMPAGE'S LOVE Z DIXIE SUKI kl. młodzieży: SWEET LOVE HERMES kl.pośrednia: DELIGHT GRAND CALVERA DOMINIQUE OK- ER kl. otwarta: FILOMENA REZLARK VOGUE Z DIXIE kl. championów NOBLE MONUMENT'S, CH. CHECH[/quote] ślicznie jeszcze raz dziękuję za stawkę sznaucerków min :) :)
  7. Ludiana

    Nitra

    Gratulacje dla dzisiejszych zycięzców :klacz: :klacz: :klacz: Czy będzie można prosić stawkę sznaucerków min. pieprz i sól z góry dzięki :lol:
  8. Ludiana

    Hannover 2006???

    A można prosić o stawkę sznaucerów miniaturowych pieprz i sól :modla: Z góry śliczne dzięki :)
  9. Ponawiam prośbę Czy można prosić stawkę sznaucerów miniaturek pieprz i sól :lol: Z góry ślicznie dziękuję :multi: :multi:
  10. Brawo Brawo dla polskich piesków :multi: :multi: :multi: Czy można prosić o stawkę sznaucerków minatur pieprz i sól :lol:
  11. Czy można prosić stawkę sznaucerów miniaturek pieprz i sól :lol: Z góry ślicznie dziękuję :multi: :multi:
  12. śliczne dzięki :lol: całkiem nieźle wyszło cyfróweczką. Fajny pomysł.
  13. Czy można prosić kogoś o stawkę sznaucerów min. p+s z góry wielkie dzięki
  14. Dzięki za wyniki pieprzaczków :Cool!: Pozdrowieńka
  15. Gratuluję wszystkich zwycięstw i CACIBÓW :klacz: :klacz: Czy można kogoś prosić o stawkę sznaucerów minaturowych pieprz i sól Z góry dzięki :lol:
  16. No już udało mi się wstawić fotkę:lol:
  17. Nie wiem czemu nie da się go wstawić. Jak zatwierdzam to wypisuje się wiadomość: Upload of file failed.:p
  18. Dodałam zdjęcie obok czy już je widać ?:crazyeye:
  19. Witam wszystkich :lol: i pozdrawiam miłośników sznaucerków i nie tylko sznaucerków. Następnym razem przedstawię swoje psiaczki:Dog_run:
×
×
  • Create New...