[quote name='malagos']Justynko, mam w domu tymczasowym sunię z Ostrowi, miejsce już zajęte.
A poza tym moge brać tylko małe suczki (ogród - pasja mego TŻ,ale nie będę sie kłócić, bo POZWOLIŁ brać choćby i te suczki, zajmuje sie nimi na równi ze mną, wyprowadza na spacer i przede wszystkim-leczy, szczepi, odrobacza itp. jako wet, za darmochę :cool1: ) . Nie mogę przegiąć pały :shake:[/quote]
malagos moze Wam suczkę znajde :p