Jump to content
Dogomania

piotrd

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

piotrd's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

  1. Dziękuję wszystkim za pomoc. Psiaki na pewno zostaną z nami do 8tygodnia. A domów poszukamy sami. Mam zamiar też przy okazji szczepień skonfrontować ją ze stanem faktycznym a tym co mówiła nam i napisała w ogłoszeniu. Może jej pracodawca weterynarz jakoś na nią wpłynie na przyszłość. Jeszcze raz wszystkim dziękuję.
  2. A co z kwestią domów tymczasowych? Czy to konieczność czy wymysł tej dziewczyny. Zaznaczam że mam dom z ogrodem szczeniaki to nie jest dla nas kłopot i mogą zostać u nas tak długo jak trzeba. Biorę nawet pod uwagę że nie wszystkim uda się znaleźć dom i część z psiaków zostanie z nami. Do schroniska za nic ich nie oddam.
  3. Dziękuję za odpowiedź. Poszperałem w internecie i dowiedziałem się że to żadna fundacja tylko grupa osób na Facebooku o nazwie pokochaj adoptuj zwierzaka. Jest tam i ogłoszenie naszych szczeniąt sporo mijajace się z prawdą. Czy wolontariusze posiadają jakieś dokumenty żeby można było taką pseudo wolontariuszke wylegitymować?
  4. Witam wszystkich i z góry przepraszam jeśli taki temat już był. Chciałbym poprosić o opinię osoby zajmujące się adopcjami ponieważ kilka kwestii nie zgadza mi się po rozmowie z wolontariuszką. Sytuacja ma się następująco. 5tygodni temu przez nasze niedopilnowanie suczki przyszło na świat 6 szczeniąt. Przy pierwszym odrobaczaniu u weta jego asystentka zaproponowała pomoc w znalezieniu domu psiakom bo ponoć jest wolontariuszką w jakiejś tam fundacji (nazwy nie podała). Chciała od razu je zabrać ale wet ją zganił że jeszcze są za małe. Wstępnie zgodzilismy się z żoną na jej pomoc ale mój niepokój wzbuca jej zachowanie poza gabinetem. Na drugi dzień po wizycie żona odebrała telefon że ta dziewczyna chce przyjechać porobić fotki psiakom. Podczas wizyty zakazała żonie szukania domów na własną rękę. A dziś znaczy dwa dni po jej wizycie dzwoni że chcę je zabrać do domów tymczasowych. Moje pytanie czy pieski powinny tam trafić przed 6 tygodniem życia mimo picia mleka matki w dalszym ciągu i dlaczego mają w ogóle tam trafić skoro u nas mają warunki na doczekanie adopcji.
×
×
  • Create New...