[quote name='dbsst']w jpgach i te zdjęcia robiłam w najmniejszej roździelczości 1728x1152
bo sie bałam, że mi karty nie starczy (1giga :oops: tylko i ciagle kupuje większą ;))[/quote]
Ja też miałam 1Gb, później dokupiłam jeszcze jedną tej samej wielkości żeby mieć w razie czego jakby się pierwsza popsuła, a przed wyjazdem na Chorwacje kupiłam jeszcze 2Gb, bo też myślałam, że mi miejsca zabraknie, a wyszło na to, że nawet jednej karty do końca nie zapełniłam :shake: Tak to jest, nie ma psa to nie ma czego fotografować :diabloti: