[quote name='Agama']sliczniutki,jak fajnie kolorystycznie dobrane ubranko do koloru wlosow:loveu:[/quote]
ha ha spioch to przypadek dostałam go od kumpeli po jej małej corci
a że nico cos ostatnio kichał mi założyłam mu ubranko i szczerze pekamy ze śmiechu :evil_lol: