a iwonka z raju dla zwierzat tez będzie w katowicach
bedzie odbierała puchary za 2006 rok
moja kochana
a mój mąż powiedział że mam zajoba hi hi
bo dla siebie mam suszarkę i prostownice kupione w sklepie bezcłowym
;)
my od 17 siedzimy na pkp i zbieramy jeszcze jakieś ila już sie źle czuje a mamy tu siedzieć do 22.50 bo pociąg w którym miałyśmy siedzieć właśnie wygodnie odjechał bez nas:placz:
na szczęście pan z kafejki internetowej pozwolił nam z psami wejść a tu przynajmniej ciepło jest[/quote]
aik trzymaj się dzielnie
ja tak kwitłam na poczekalni jak jechałam do kielc w jakiejs miescinie przyjechałam o 22 a do kielc miałam o 4 rano brrrr
wiem ze to straszne takie czekanie zwłaszcza nocą
wydałam kupe kasy
i patrzyłam dzis w necie stół trymerski są superowe
ale ich cena też superowa
może wiecie gdzie można kupic w przystepniejszych cenach
bo taki najtanszy znalazłam za 499 zł buuuuuuu
wiecie co zaszalałam dzisiaj
kupiłam w sklepie dla fryzjerów
suszarkę jonującą z zimnym nawiewem
prostownice ceramiczną
i maszynkę o szerokosci ostrzy 1,5 cm do wycianania uszków i mordek
a i szczotkę ceramiczną
teraz mam wszystko dla mojej kofci
[quote name='Agama']Laluniu ja w zeszlym roku wysiadlam na stacji Opole glowne i za taryfe zaplacilam 10 zl[/quote]
to bardzo się cieszę dzięki
do zobaczyska w opolu to już niedługo :multi: :multi:
[quote name='flashka-g']Mozna wysciasc na głównym- tam staje wiekszosc pociagów, taksowka z tamtad wiele cie nie wyniesie bo daleko to nie jest.. no a na piechotke z 25 minut wyjdzie. Najblizej ejst Opole Wschodnie zaraz obok wystawy- ale nie wiem jakie pociagi sie tam zatrzymują.[/quote]
dzieki serdeczne :multi:
[quote name='resuruss']Siwcowi dzis sie pomieszało z leksza w głowce .....bo chciał byc ojcem i matką dla Smarkatej.....:evil_lol:
[IMG]http://img387.imageshack.us/img387/2231/dsc08184mh7.jpg[/IMG][/quote]
ress naprawdę skóra sciągnieta z taty :lol: superr
[quote name='miniaga'][IMG]http://images21.fotosik.pl/23/b8033962eca414a8med.jpg[/IMG]
Jadzia po ekspercku unika aparatu, ale udało mi się ją dorwać:razz:[/quote]
jaka śliczna :multi: :multi: :multi: