[B][COLOR=red]ANIA1 TOBIE GRATULOWAŁAM NA ZYWO[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]WIELKA BUŹKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]I DZIEKUJĘ SERDECZNIE ŻE MOGŁAM SIĘ Z TOBĄ ZABRAC [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]odespałam wystawe wczoraj od 16 do dzis 6 rano ha ha[/COLOR]
[COLOR=black]teraz Inowrocław -trzymajcie kciuki :)[/COLOR]