[quote name='lothia']przekopiowane z e-psy,wyniki podała Iwonka,dzięki
GRATULACJE[/quote]
INŻYNIER DOSK LOK 3
a sasquehanna (FCI) BOTANIKA DOSK
Dziekuję Za Wspaniałe Towarzystwo
Gratulacje Dla Wszystkich
Moje Pitbule Odsypiają ;)
Ja Zaczynam Wracac Do żywych
Dzięki Ress Zobaczyłam Nikusia Jakiego Jeszcze Nigdy Nie Widziałam To Czarodziejka
Buziaki Dla Was
Aż Buzia Mi Się Cieszy
Gratulacje Dla Ani1 Buziaki Dla Metki :) !!!!!!!!!!!!