-
Posts
1370 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blue.berry
-
demi - prosze, daj info jak karma dojedzie. wybralam po konsultacjach takigo hillsa jak najbardziej odpowiedniego do stanu psa. mam nadzieje ze bedzie smakowal. [B]demi - przed narkoza KONIECZNIE musi byc sprawdzone serce (ekg).[/B] bordogi generalnie nienajlepiej znosza narkozy i "glupie jasie". potrafia sie dlugo z nich wybudzac. moj Grendel kiedys 12 godzin wychodzil z niewielkiej dawki własnie "glupiego jasia" a po malutkiej tabletce sedalinu "lał" się cały dzien przez ręce. bardzo bardzo sie ciesze ze rany się goją. czy moze pomogla ozonella? czy jednak te wczesniej zalecane preparaty? i wogole na fotkach widac ze Adisiek dochodzi do siebie. codziennie cieplo mysle i nieodmiennie trzymam kciuki.
-
Aga tenkju wery macz : ) Demi - zamowilam [B]HILL'S Canine Adult Large/Gigant 12kg[/B] [B]na adres podany powyzej + twoj numer tele aby mozna bylo uzgodnic pore przywozu przesylki[/B] (przesylka firma kurierska GLS) jak bede miala potwierdzenie wysylki to dam znac. usciski i wielki calus dla Adisia - wyglada o wiele lepiej. mam nadzieje ze badania i diagnozy beda pozytywne - musza byc!
-
Suka dogo canario-zbieramy na hotel! Pilnie! ma dom!
blue.berry replied to haker11's topic in Już w nowym domu
czy ktos wie co słychac u Tigry? -
w sobote byliśmy z wizytą u Hery powiem Wam że Herunia wyglada o wiele lepiej - boki zaokraglone a co najwazniejsze puchol rozesmiany. bardzo sie ucieszyla z wizyty, i jeszcze bardziej ze spaceru. na spacerze brykała jak szczeniak. nigdy, przenigdy bym nie powiedziała ze ma 10 lat. no moze pod koniec spaceru kiedy bylo widac ze jest juz zmeczona. Hera na spacerach biega bez smyczy, bardzo ładnie sie slucha i przychodzi na zawolanie. bardzo tez ladnie funkcjonuje z psami Beaty - na spacerze byli tez Odyn i Tara (a to to jest baba-herod: ) słowem - Hera jest fantastyczna i ktos kot da jej dom bedzie mial wiele do kochania i radowania się. a tutaj mała dokumentacja brykania: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/517/hera10sn4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/2954/hera9bh4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7572/hera11jg6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6810/hera12jd8.jpg[/IMG][/URL] ręce, które leczą czyli Hera w uścisku Beaty: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/1040/hera13km4.jpg[/IMG][/URL] fotek mam więcej ale to więcej będzie pozniej :)
-
doddy - w panstwej sluzbie zdrowia dla ludiz jest jeszcze gorzej : ( ale to oczywiscie zadne pocieszenie. bardzo mi przykro... to chyba najbardziej bolesne jets jak psiak dostaje swoja druga szanse, na normalne zycie i wogole... i okazuje sie ze chyba nie bedzie z niej mogl skorzystac. chcialabym myslec jak najlepiej i mowic ze musi byc dobrze ale niestety ciezko przy takiej diagnozie : ((((((
-
demi - Hills ma takie karmy "dla zwierząt powracających do zdrowia". ja tym kiedys stawiałam na nogi swojego psa ktory nie chcial wogole jesc i pooperacyjnie byl na b. duzej niedowadze. to sa Hills [B]Canine i/d albo Canine p/d[/B] - w puszkach i jako sucha karma. u nas pamietam ze karmienie tym dalo efekt juz po tygodniu. ja chetnie zaplace za taka karme (bo ona niestety nie jest tania, szczegolnie puszki).
-
na chwile obecna zbieramy fundusze na leczenie. w temacie psa (link w poscie pozyzej) jest link na allegro gdzie mozna kupowac cegielki. mozna tez wplacac na TOZ (tez namiar w temacie) albo u nas na bordozym forum na bordoza skarpete z dopiskiem ze to dla niego. najwazniejsze teraz aby psiak zostal zdiagnozowany (w gre wchodzi oczywiscie operacja) - pozniej pojedzie do dt - tutaj wtedy ew tez bedziemy szukac pomocy w transporcie.
-
demi - nie tlumacz sie. i tak zrobilas dla niego wielka rzecz zabierajac go stamtad. bedziemy myslec w temacie domu - pewnie ze taki pies powinien isc na domowa opieke. niestety my mamy b. ograniczone mozliwosci dt :( rozumiem ze jutro bylabys z nim u weterynarza, tak? na jakas wstepna ocene i podjecie decyzji jakie badania i wogole?
-
demi - a jak psiak wogole sie zachowuje - reaguje na ciebie, jest w nim jakkolwiek chec zycia? forum bordoze deklaruje napewno pomoc finansowa - a mysle ze ta bedzie potrzebna - pewnie na sam poczatek podstawowe badania ale tez pewnie i bardziej zaawansowane ze wzgledu na ten guz i noge. nad DT intensywnie bedziemy myslec - nie mamy ich duzo niestety : ( brak mi słow i płakac mi sie chce jak patrze na te zdjecia.
-
oj jak dobrze. bo chyba najbardziej wszytscy sie obawiali o pozostawanie w domu czyli ew. niszczenie czy szczekanie. Nesce sie tak bardzo nalezy ten dobry dom i to lozko z kocem.
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
blue.berry replied to emilia2280's topic in Schroniska
jasne ze bedziemy trzymac. skandalem jest ze postepowanie zostalo umorzone. bo nasuwa sie bezwiednie pytanie CO w tym kraju trzeba zrobic zwierzetom aby postepowania nie byly umarzane. mam nadzieje ze jednak stanie sie zadosc. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
blue.berry replied to doddy's topic in Już w nowym domu
doddy - dla mnie też zrob jeden - a co - tez se zrobie walentynki : )