Jump to content
Dogomania

Metallowa

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Metallowa

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Metallowa

  Niepewność dotycząca diety BARF.

  amartyno, miałam identyczną sytuację i to dwa razy. Pies dusił mi się niemiłosiernie i już prawie jechałam z nią na sygnale do weta. Po pierwszym razem stwierdziłam, że po prostu pechowo ta kość stanęła w gardle i tyle. Ale mam nauczkę, bo niepotrzebnie próbowałam drugi raz. Okazało się, że moja psina jest po prostu zbyt łapczywa i z żadnymi kośćmi podawanymi w całości wolę już nie eksperymentować :/.
 2. Metallowa

  Behawiorystyka - gdzie?

  Dzięki, Dobrien :). anorektyczna.nerka - też racja, ale wiesz, jedno z drugim może iść w parze, czyli doświadczenie poparte wiedzą, no i jakimś certyfikatem. Czy nie posiadając absolutnie żadnego papierka mogę nazywać się behawiorystką? Jak w Polsce regulowany jest ten zawód?
 3. Metallowa

  witaminy - czy w ogóle potrzebne?

  Ja żywię podobnie jak Zarka. Jeśli zainwestuje się w lepszą karmę, na pewno dostarczy się psiakowi wszystkiego, co potrzeba. Jak to mówią - lepiej zapobiegać, niż leczyć, więc lepsza karma to podstawa. A żółtka i twarożek moja sunia po prostu uwielbia, więc ma nie tylko świetny smakołyk i urozmaicenie diety, ale też dostarczone dodatkowe wartości odżywcze.
 4. Metallowa

  Czy są jakieś książki do nauki groomingu?

  A czy ktoś z Was ma może dostęp do tych materiałów szkoleniowych: http://www.psgroomer.pl/materialy-szkoleniowe? Chodzi mi tylko o opinię na ich temat.
 5. Metallowa

  Behawiorystyka - gdzie?

  Pytanie, jak w tytule wątku. Behawiorystyka. Gdzie się uczyć? Czy są jakieś studia, czy wyłącznie kursy? Jakie certyfikaty się liczą? Jak to po krótce wszystko wygląda tak ogólnie?
 6. Metallowa

  Obroża treningowa

  Słuchajcie, pomóżcie mi, bo zagubiłam gdzieś w internetowym gąszczu info o takich specjalnych obrożach... Chodzi o obrożę treningową, nie wiem dokładnie, jak ona działa. W nazwie było "Pet..." coś tam, no i właśnie jest to obróżka, która ma służyć treningowi psa. Kojarzycie może coś takiego?
 7. Metallowa

  Niepewność dotycząca diety BARF.

  Mam podobne wątpliwości, jak Ofelka, ale słyszałam o wielu plusach diety barfowej i tak mnie kusi, żeby się na nią zdecydować. Póki co karmię lepszymi karmami, pokarmem z wyższej półki, choćby wspomnianym tu przez bou Boschem... Bou, no niby internet kipi od wiedzy, ale to właśnie często w odwrotną stronę idzie - w sensie: ogrom informacji i trudność z "odsianiem" tych właściwych...
 8. Metallowa

  preparaty na kleszcze

  U mnie idealnie sprawdza się obroża Foresto i tylko ona, bo te tańsze nie są skuteczne albo działają bardzo krótko.
×