Jump to content
Dogomania

Metallowa

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Metallowa

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Metallowa

  Niepewność dotycząca diety BARF.

  amartyno, miałam identyczną sytuację i to dwa razy. Pies dusił mi się niemiłosiernie i już prawie jechałam z nią na sygnale do weta. Po pierwszym razem stwierdziłam, że po prostu pechowo ta kość stanęła w gardle i tyle. Ale mam nauczkę, bo niepotrzebnie próbowałam drugi raz. Okazało się, że moja psina jest po prostu zbyt łapczywa i z żadnymi kośćmi podawanymi w całości wolę już nie eksperymentować :/.
 2. Metallowa

  witaminy - czy w ogóle potrzebne?

  Ja żywię podobnie jak Zarka. Jeśli zainwestuje się w lepszą karmę, na pewno dostarczy się psiakowi wszystkiego, co potrzeba. Jak to mówią - lepiej zapobiegać, niż leczyć, więc lepsza karma to podstawa. A żółtka i twarożek moja sunia po prostu uwielbia, więc ma nie tylko świetny smakołyk i urozmaicenie diety, ale też dostarczone dodatkowe wartości odżywcze.
 3. Metallowa

  Czy są jakieś książki do nauki groomingu?

  A czy ktoś z Was ma może dostęp do tych materiałów szkoleniowych: http://www.psgroomer.pl/materialy-szkoleniowe? Chodzi mi tylko o opinię na ich temat.
 4. Metallowa

  Obroża treningowa

  Słuchajcie, pomóżcie mi, bo zagubiłam gdzieś w internetowym gąszczu info o takich specjalnych obrożach... Chodzi o obrożę treningową, nie wiem dokładnie, jak ona działa. W nazwie było "Pet..." coś tam, no i właśnie jest to obróżka, która ma służyć treningowi psa. Kojarzycie może coś takiego?
 5. Metallowa

  Niepewność dotycząca diety BARF.

  Mam podobne wątpliwości, jak Ofelka, ale słyszałam o wielu plusach diety barfowej i tak mnie kusi, żeby się na nią zdecydować. Póki co karmię lepszymi karmami, pokarmem z wyższej półki, choćby wspomnianym tu przez bou Boschem... Bou, no niby internet kipi od wiedzy, ale to właśnie często w odwrotną stronę idzie - w sensie: ogrom informacji i trudność z "odsianiem" tych właściwych...
 6. Metallowa

  preparaty na kleszcze

  U mnie idealnie sprawdza się obroża Foresto i tylko ona, bo te tańsze nie są skuteczne albo działają bardzo krótko.
×