-
Posts
2544 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chicken
-
Łooo...Na tym filmie dopiero widac jaki Blacky jest duzy i potezny :loveu:
-
[quote name='Carolcia']bardzo ładne fotki :loveu: (dzisiaj bez kajaków????:evil_lol: )[/quote] Hehe..Dzis bez :evil_lol: Kesi ma ostatnio focha i nie chce mi pozowac do zdjec :roll: Na "foto" reaguje tylko w domu, a na spacerach nie chce :roll: Mam nadzieje ze to tylko przez cieczke... PS:Nie zapomnijcie o niespodziance! Dzis wieczorem TYLKO U NAS :loveu::loveu:
-
Ciag dalszy fotek ze spaceru: [IMG]http://images2.fotosik.pl/265/77654f2eb47aae5bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/265/55e03a0785a6953b.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/274/4c82f6dd08341b66.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/265/ef5439922b5d8215med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Dalmatynkaa']Cuuuudowna, ona ma jedno oczko niebieskie a drugie brązowe, tak ? :loveu: Mieszanka wybuchowa :lol:[/quote] Tak... ;) Ma jedno niebieskie a drugie brazowe :multi: PS:Dzis, wieczorem w galerii bedzie niespodzianka :multi: A wiec zapraszam do naszej galerii rowniez pozniej :loveu:
-
[quote name='haska_12']Widzę, że wreszcie "doceniłaś" Sunie :evil_lol: Możemy się chyba spodziewać nowych fot, nie tylko Perły, ale i Suni, prawda? :loveu:[/quote] A ja sie obawiam tych zmian typow psow u Kaliny... Raz Perla, raz Sunia-Kalino! Ubostwiac trzeba 2 jednoczesnie! Nie mozna zadnej znich faworyzowac. PS:Czyzbys miala problemy z Perła? :roll: Skad taki opis? >nie martw sie-przetrwasz :evil_lol:<
-
Portretowe Zdjęcia-Prosimy zakładać oddzielne tematy
chicken replied to HuSkYdIaNa's topic in Galeria
[IMG]http://images3.fotosik.pl/231/9d9572de69432b67med.jpg[/IMG] -
Fotki ze spacerku ;) [IMG]http://images1.fotosik.pl/274/4570938b0b4edc12med.jpg[/IMG][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/57898973bf18c153med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/265/aefad9f71a94e1ee.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/274/1e31fb4aee54f4d3med.jpg[/IMG][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/a2fde2f2af95469cmed.jpg[/IMG][IMG]http://images1.fotosik.pl/274/c5e201f40bc2acd1med.jpg[/IMG][IMG]http://images1.fotosik.pl/274/f4d145b16f437e95med.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/274/e3378f41ff26812f.jpg[/IMG][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/72b789bc563b4d01med.jpg[/IMG][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/25f4e25529852b04.jpg[/IMG][IMG]http://images2.fotosik.pl/265/fb732b45f3b43fdfmed.jpg[/IMG][IMG]http://images2.fotosik.pl/265/071efda9bd773db7med.jpg[/IMG][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/787652d3d34c9c80med.jpg[/IMG]
-
[quote name='alban87']no przywiaz go do reki:>:>a moja huba pozwala sobie wyjmowac...moze dlatego ze mala jest jeszcze...[/quote] Witaj Marku w naszej galerii... ;) Wcale nie o to chodzi ze jest mala-Kesi ma 8 miesiecy i niegdy nie warczy na ludzi! Zreszta na psa tez jej sie nie zdazylo :/
-
On jest cudowny! Na avatarku myslalam ze to dog niemiecki :oops:
-
No mam nadzieje ze nie :evil_lol: Postaram sie myslec o aparacie jak bede szla na spacer ;)
-
[quote name='Carolcia']mojemy tylko raz sie takie cos zdarzyło.Ukradl wtedy calą kostke masła i gdy chcielismy mu ja wziasc ,bo sie balismy ze sie rozchoruje ,zaczal szczerzyc zęby (Blacky jest straaaaaaaasznym smakoszem masla :lol: ). ja tez :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Wiecie co... Bylam na spacerku i w polowie drogi przypomnialao mi sie ze nie wzielam aparatu :flaming: Fotki najwyzej zrobie dopiero jutro :-( Mam nadzieje ze tez bedzie taka ladna pogoda jak dzis ;)
-
[quote name='haska_12']A twoja Perła też je na spacerach :oops:? Czasem jak moj Oskar weźmie jakąś starą rybe na polach to ja mu tego nie wyjmuje tylko biegne z nim ile sił w nogach i to sam zgubi po drodze :lol:[/quote] Kesi tez jest smieciara... :roll: Jak cos wezmie to wtedy ja wyjmuje i mowie stanowczo "pusc"... Musze kupic jej witaminki-jakies bakterie dla psow :evil_lol: bo po to podobno pomaga...;) A spacer: Kesi jak chce bardzo wyjsc (na normalny spacer) to piszczy lub wyje :razz: Co innego jesli chce wyjsc na siq do ogrodka-wtedy dzwoni dzwonkiem zawieszonym na drzwiach do ogrodka :evil_lol: Fajnie to wyglada... Nauczylam ja tego bo nie chciala szczekac zeby alarmowac ze chce wyjsc :mad: Wiec teraz Kesiczek dzwoni dzwoneczkiem.:p
-
[quote name='kalinaM']Bo wczoraj ukradła bułke i chciałam jej odebrać(zobaczyć czy da sobie)I...ona latała jak opętałana z tą bułką po domu werczała jak by była wsciekła i niemal że tą bułke w całości połkneła:angryy: .[/quote] Kesi jak cos ukradnie tez ucieka ale nie warczy...
-
[quote name='Marta_Ares']wprawdzie ja nie mam haszczaka ale mojemu psu tez moge bez problemu odebrac miske z jedzeniem ngdy nie zawarczal:roll:[/quote] Tu akurat rasowosc nie ma nic do rzeczy... Kazdy pies moze miec taki problem i kazdego trzeba z tego wyleczyc! ;)
-
Kiepskie fotki troche sa... Macie moze lepsze? ;)
-
Narazie dalam takie ogloszenie: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/428344_piekna_wesola_suczka_suka_domku.html[/URL]
-
Przedewszystkim prosze o konatkt z kims kto bedzie zajmowal sie adopcja suczki... :p
-
Oryginalny i śliczny TUF czeka na dom...i się doczekał ! Ma dom.
chicken replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/428333_piekny_czarny_pies_z_jasnymi_okularami.html[/URL] Oby sie udalo... ;) -
A co to za podpis pod Twoim banerkiem?> [QUOTE][SIZE=1]Mam dosc cie perła;p.[/SIZE][/QUOTE]
-
Co taki nagly wysyp bokserow w potrzebie nastapil... :shake: dalam juz ogloszenie na Stefanka... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/428317_mlody_bokser_szuka_domku.html[/URL]
-
Mam cos dla Ciebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34214[/URL]
-
Kalina! Twoj problem jest bardzo powazny! Nie mozesz tego zlekcewazyc! Napisze u Ciebie jeszcze raz, bo nie wiem kiedy zajrzysz do mojej galerii [QUOTE]Nie! Kesi nigdy na nikogo jeszcze nie warknela... Jedzenie mozna jej zabrac bez problemu i jakos specjalnie nie byla tego uczona... Czasem denerwuje sie jak ja biore na rece ale wtedy tylko gaworzy :P Takie: wał wał wł.. :P Kalina! Musisz to wyeliminowac! To powany blad wychowawczy! Nie pozowol jej na to bo potem bedziesz miala problemy... Nie wiem jak to wyeliminowac ale mozesz zapytac kogos doswiadczonego lub poszukac w necie-moze gdzies sa informacje na ten temat...[/QUOTE] [QUOTE]PS: Gdzies kiedys czytalam, ze esli pies warczy jak chce mu sie cos zabrac to: najpierw bierzesz reke (ze smakiem) kolo psa i rzucasz mu do miski cos pysznego... otem stopnowo probujesz zabrac i zawsze wrzucasz cos pysznego do srodka... --> jakos tak-ale sprawdz lepiej jeszcze gdzies w necie POWODZENIA[/QUOTE]