[quote name='ANKA_89']Nati:lol:
czekam na propozycje odnośnie zmiany tytułu
hmm no to moze
Lampuś niewidomy psiak ma dom ale dalej zbieramy pieniadze na operacje
czekamy do wisony a moze filipek am allegor??
allegro zawsze daje szanse zcasme ludzie chca pomoc taki strasznym bidom
ode meni wlasnie pani bierze 2 psy starsze ze schrowanymi lapami(jeden anwet ledwo chodzi) i to dzikei allegro
mozliwe Porot zcasme etz tak ma
Lord to zcasem jakby wogole nei słyszał ale jak chce to usłyszy
Diorek to pol gluchy jest
a Bos głuchy bo trzeba albo na nieg klaskac albo krzyczec mu blisko pyszczka
w lutym tak ajakos na poczatku
mam andzieje ze nei w ferie bo pzrez 1 tydizen mnie w Olsztynie nie ma a chcialabym sie pożegnac z Lordzikiem i Bosikiem
A Bosik był dziś ze mannan spacerku i kiedy pwiedizałam mu o nowym domku to patrzyl na mnei zdziwiony a kiedy uslyszal o 5-letniej dizewczynce i o ogrodku to skoczył na mnie i dał mi całusa w czoło:evil_lol:
NO trzymajmy kciuki:)
dzisiaj Lordzik mocno sie we mnie wtulal:evil_lol: oj jak mocno a jaki cieplutki byl i oczywsicie po wyjsiu z klatki nie obeszlo sie bez skokow na mnie i biegania w celu powitania sie