Jump to content
Dogomania

nati_92

Members
  • Posts

    1657
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nati_92

  1. No więc togo na 100% pojedzie w nabloiżsyzm terminie jaki bedize mu mozliwy tylko ze ostatnio nie pojechal bo nikt nie zdazyl by go dowiezc
  2. A Zeusik spokojnie on tylko podchodzi wącha i albo odchodzi albo stoi obok furtki
  3. Ojc dwaj podobniaste pisaki:) jeden już zaznał szczęścia dzieki Mamie_Dorocie a drugi czeka
  4. oj trzymajmy te kciuki a ja zcekma an telefon albo maila
  5. oj nie dizwie sie nie dziwie:) Baca pieknoszku do góry żebys i ty mogl kiedyś polubić taką mała dziewczynke w swoim pzryszlym domku
  6. Porto moj kochaniutki do góry mam nadzieje ze w sobote toś wezmie cie na spacerekbo mnei nie bedzie....
  7. oj nie peszmy nie peszmy zobaczymy jak ot jeszcze bedzie smuci mnie ot ze eni zdaze sie z nimi pozegnac bo ona pzryjedize po nich jakos na poczatku feri a ja 11 wyjezdzam na 6 dni
  8. Ojej jak słodko widze Kropka polubiła nową mieszkanke domku
  9. wtedy kasia można stworzyć kolejke do adopcji Nerusia a jak cos to bede mogal poszukac w wolnym zcasie na dogo podobnych jak Nero zostanie wziety
  10. Numerek z aukcji na razie usun jakby coś sie zmienilo np. nie wypalilo by z domkiem to podam ci albo moj(jak juz bedzie dzialal) albo mzoe ktoras z dziewczyn ze schoniska sie zgodzi... POki co pani chyba zainteresowana ma jutro dzwonic
  11. oj oby domek sie sprawdzil POki co kasia kiedy anpsize ktoś do Ciebei z allegro odpisuj tylko w arzie co upzredz ze jaest koeljka jak pani sie rozmysli to wtedy.. i ze w arzie co ebdzies zmogla zaproponowac psa mzna wtedy jakiegos z dogomani znalezc i zaproponowac
  12. Porto idz na gore robic sobie reklame Radek a boksu to wcale takiego amleog nie ma pzrebywa w boksie z 3 psami i maja najwiekszy boks takze maja duzo miejsca do biegania Za 2 tygodnie ajk bede w schronisku to znowu pocwicze spuszcanie sliczniocha
  13. może by tak smycza zawiązać mu pyszczek??
  14. NO wię cpani wcześniej byłą zainteresowana Dimkiem ale się spoznila, ma 1hektar ziemi, pzreprowadza sie do domku oddalonego 60 km od Olsztyna, ma 5-letnia córkę, i nie chce adoptowac mołodego pieska tylko już straszego
×
×
  • Create New...