oj nie peszmy nie peszmy zobaczymy jak ot jeszcze bedzie
smuci mnie ot ze eni zdaze sie z nimi pozegnac bo ona pzryjedize po nich jakos na poczatku feri a ja 11 wyjezdzam na 6 dni
Numerek z aukcji na razie usun jakby coś sie zmienilo np. nie wypalilo by z domkiem to podam ci albo moj(jak juz bedzie dzialal) albo mzoe ktoras z dziewczyn ze schoniska sie zgodzi...
POki co pani chyba zainteresowana ma jutro dzwonic
oj oby domek sie sprawdzil POki co kasia kiedy anpsize ktoś do Ciebei z allegro odpisuj tylko w arzie co upzredz ze jaest koeljka jak pani sie rozmysli to wtedy.. i ze w arzie co ebdzies zmogla zaproponowac psa mzna wtedy jakiegos z dogomani znalezc i zaproponowac
Porto idz na gore robic sobie reklame
Radek a boksu to wcale takiego amleog nie ma
pzrebywa w boksie z 3 psami i maja najwiekszy boks takze maja duzo miejsca do biegania
Za 2 tygodnie ajk bede w schronisku to znowu pocwicze spuszcanie sliczniocha
NO wię cpani wcześniej byłą zainteresowana Dimkiem ale się spoznila, ma 1hektar ziemi, pzreprowadza sie do domku oddalonego 60 km od Olsztyna, ma 5-letnia córkę, i nie chce adoptowac mołodego pieska tylko już straszego