-
Posts
1079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by CASIA&ttb
-
[quote name='bigos']Taki, że trudno było o identyfikację. Na forum masz jedynie nick. Prośba była taka, aby w tytule przelewu napisać koszulka zlotowa i nick:cool1:[/QUOTE] no i tak napisałam-dla niedowiarków moge zeskanowac dowód wpłaty :razz: EDIT: scan dowodu wpłaty [url]http://img502.imageshack.us/my.php?image=zlotsp4.jpg[/url]
-
[quote name='ff_koszulki']@Manixsa - Ponieważ jak do tej pory wpłat jest na [B]6 koszulek[/B] (niestety :shake:) nie będzie problemu, jeśli Twoja wpłata wpłynie do środy/czwartku. Jednocześnie apeluję do reszty spóźnialskich - proszę o jak najszybszą wpłatę - chcę zamknąć temat produkcji koszulek do końca tego tygodnia (20. lipca). Do zlotu zostanie na tyle dużo czasu, by dostarczyć wszystkie t-shirty bez stresu :roll: [B]OGROMNA PROŚBA - piszcie w tytule przelewu swoje nicki![/B] Mam listę z wątku - zawierającą jedynie Wasze ksywki... po nazwisku, czy adresie nie dojdę od kogo jest wpłata :/ Pisałem o tym, ale może powtarzania nigdy dosyć... W tytule przelewu wpiszcie: [COLOR=red]Koszulka zlotowa Dogomania - [WASZ NICK] Proszę w związku z ostatnią wpłatą o kontakt p. Katarzynę Knap, lub kogoś, kto wie, że z tego konta została uiszczona wpłata za koszulkę... [/COLOR][/QUOTE] to moja wpłata-jakiś problem?
-
przelew za koszulke zrobiony :)
-
Ja chcę Franiaaaaaaaaaa-ale za szkody wyrządzone Franciszkowi przez mojego mini kota morderce nie ponosze odpowiedzialności(pewnie Czarna ze szczęścia by padła jakby miała takiego kumpla do zabaw a Magnum wkońcu by odpoczął od natrętnych zaczepek maupy)
-
no to czyli to norma z tym sentymentem do zabawek-moja durna kundlica mało co nie rozniosła kosza na smieci jak wyrzuciłam zwłoki jej ukochanego gryzaka-czubki normalnie... ;P
-
Franiowi piłeczka sie popsuła-pańcia kup dziecku nową bo ta już pewnie ma małe zdolności latające :)
-
jak uda mi się zdobyć kopie metryki Magita to go zarejstruje i wyrobie rodowód i właśnie z ciekawości gdzieś bym go wystawiła,a fotek sprzed adopcji(czyli ze schronu) lepiej nie pokazywać bo nie wyglądał na nich jak pies tylko jak świnia :( [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3813/1020285nj9it2.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2020/1020212ij3zf9.jpg[/IMG] teraz :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img489.imageshack.us/img489/5640/1004498uu7.jpg[/img][/URL]
-
[quote name='Patka']ach i och :loveu: [url]http://img64.imageshack.us/img64/4877/dscf0135hp3.jpg[/url][/QUOTE] Magit to model jakich malo-sam sie ustawia jak widzi aparat-zastanawiam się czy nie pokazać Magita na paru wystwach-ale ktoś kto ma o tym pojęcie musiałby ocenić czy jest sens bawić sie w to... :cool3:
-
Figa to chodzące ADHD w najgorszym wydaniu,po sterylce zamiast zacząć mi tyć to ona jak głupia zaczeła z wagi spadać i za nic w świecie nie mogłam jej przytuczyć(teraz juz jest ładnie przytuczona-co widać na fotkach:))
-
Magito zwany marzycielem :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img227.imageshack.us/img227/8311/dscf0079yk7.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img64.imageshack.us/img64/4877/dscf0135hp3.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img485.imageshack.us/img485/8900/dscf0136at5.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/6360/dscf0240st4.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img67.imageshack.us/img67/2728/dscf0244oe7.jpg[/img][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][img]http://img374.imageshack.us/img374/3005/dscf0175hl0.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img59.imageshack.us/img59/3212/dscf0178ao3.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img227.imageshack.us/img227/3007/dscf0181ol1.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img227.imageshack.us/img227/4351/dscf0198fw2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/5479/dscf0250gx0.jpg[/img][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/3707/dscf0203wq0.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img227.imageshack.us/img227/8091/dscf0205mx4.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/7862/dscf0207hc4.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img227.imageshack.us/img227/8836/dscf0209zi9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/3273/dscf0210se2.jpg[/img][/URL]
-
Szlaeństwa na gryzaku :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img360.imageshack.us/img360/4300/dscf0080uw8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img487.imageshack.us/img487/1062/dscf0085qh8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img487.imageshack.us/img487/3677/dscf0089ig2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img63.imageshack.us/img63/2407/dscf0090ha3.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img63.imageshack.us/img63/3333/dscf0093qq6.jpg[/img][/URL]
-
Jak dobrze znowu widzieć Lalke bez tej "zbroi" :) Ps.nie boisz sie że ta obróżka rozwali sie po 1-szym pociągnieciu(ja już chyba mam jakąś chorobe na tym punkcie)?! wkońcu ku ucieszę Figi wróciliśmy do treningu po dłuuuuuuuuuugiej(6miesięcy) przerwie po sterylce Figaś z oponką :) : [URL=http://imageshack.us][img]http://img485.imageshack.us/img485/2292/dscf0060wu8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img485.imageshack.us/img485/6945/dscf0063km8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img227.imageshack.us/img227/214/dscf0065er0.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img227.imageshack.us/img227/6756/dscf0066wm1.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img227.imageshack.us/img227/8679/dscf0071al9.jpg[/img][/URL] cdn...
-
no to juz nie będe dzielić tych fot(chyba że komuś to ułatwi życie) a nastepnym razem max 5 w jeden post bede wrzucac. talerzyk jest rewelacyjny od 5 miesięcy Czarna na nim trenuje i nawet małej dziurki nie ma-porzednio miałam jakieś standardowe frisbee ale poszło po paru treningach-zrobiło sie jak sito- a Jawz póki co ma sie b. dobrze :)
-
ostatnie 5 które nie weszły do poprzedniego postu [URL=http://imageshack.us][img]http://img178.imageshack.us/img178/8734/dscf0526si6.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img146.imageshack.us/img146/5259/dscf0530vg8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img178.imageshack.us/img178/326/dscf0534xd1.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img178.imageshack.us/img178/1976/dscf0532tk3.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img178.imageshack.us/img178/6643/dscf0543ev3.jpg[/img][/URL][/quote]
-
Mam nadzieje że tu wolno też wstawiać fotki 640x480...?! Latający kundel zwany Figą [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6489/dscf0435sk5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5063/dscf0438gz4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/615/dscf0441xo0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3483/dscf0442xu6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7967/dscf0444qp1.jpg[/IMG][/URL] [url]http://img411.imageshack.us/img411/1581/dscf0449do7.jpg[/url] [url]http://img48.imageshack.us/img48/8796/dscf0456ku9.jpg[/url] [url]http://img19.imageshack.us/img19/8266/dscf0457qt4.jpg[/url] [url]http://img116.imageshack.us/img116/135/dscf0459ke2.jpg[/url] [url]http://img234.imageshack.us/img234/9851/dscf0467qu7.jpg[/url] [url]http://img234.imageshack.us/img234/5660/dscf0468vn9.jpg[/url] [url]http://img169.imageshack.us/img169/7906/dscf0471ze6.jpg[/url] [url]http://img169.imageshack.us/img169/866/dscf0472jd1.jpg[/url] [url]http://img234.imageshack.us/img234/8436/dscf0473qj2.jpg[/url] [url]http://img169.imageshack.us/img169/7691/dscf0474qd8.jpg[/url] [url]http://img116.imageshack.us/img116/3200/dscf0477mp0.jpg[/url] [url]http://img116.imageshack.us/img116/492/dscf0480og8.jpg[/url] [url]http://img116.imageshack.us/img116/6355/dscf0482bb1.jpg[/url] [url]http://img116.imageshack.us/img116/8692/dscf0493mb2.jpg[/url] [url]http://img169.imageshack.us/img169/3534/dscf0508ju0.jpg[/url] [url]http://img116.imageshack.us/img116/6165/dscf0509vi2.jpg[/url] [url]http://img169.imageshack.us/img169/4775/dscf0511ox4.jpg[/url] [url]http://img116.imageshack.us/img116/8905/dscf0512jl9.jpg[/url] [url]http://img178.imageshack.us/img178/4828/dscf0514mj3.jpg[/url] [url]http://img178.imageshack.us/img178/2473/dscf0515te3.jpg[/url] [url]http://img178.imageshack.us/img178/5853/dscf0517ts5.jpg[/url] [url]http://img71.imageshack.us/img71/738/dscf0520di5.jpg[/url] [url]http://img71.imageshack.us/img71/7696/dscf0521lg4.jpg[/url] [url]http://img178.imageshack.us/img178/9905/dscf0522he3.jpg[/url] [url]http://img71.imageshack.us/img71/2244/dscf0523mc0.jpg[/url] [B][COLOR="DarkGreen"]Maksymalnie 5 zdjęć w jednym poście :mad: nastąpiły zmiany w 10 punkcie regulaminu[/COLOR][/B]
-
Fotki z domku :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2353/obraz005wl3.jpg[/IMG][/URL] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/katarzyna]katarzyna[/URL], shot with [URL=http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=Photosmart+M425&make=Hewlett-Packard]Photosmart M425[/URL] at 2007-07-01 [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/6533/obraz009fd0.jpg[/IMG][/URL] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/katarzyna]katarzyna[/URL], shot with [URL=http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=Photosmart+M425&make=Hewlett-Packard]Photosmart M425[/URL] at 2007-07-01 [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2233/obraz014ha5.jpg[/IMG][/URL] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/katarzyna]katarzyna[/URL], shot with [URL=http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=Photosmart+M425&make=Hewlett-Packard]Photosmart M425[/URL] at 2007-07-01 URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5746/obraz020bg2.jpg[/IMG][/URL] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/katarzyna]katarzyna[/URL], shot with [URL=http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=Photosmart+M425&make=Hewlett-Packard]Photosmart M425[/URL] at 2007-07-01
-
Mam 4 letniego psa z tatoo w pachwinie i bez probemu mozna odczytac wszystko
-
Max już jest w nowym domku,trafił w ręce młodego chłopaka któremu niedawno umarła 14 letnie belgijka(owczarek belgijski),mieszka w dużym domu z jeszcze większym ogrodem i ma zaraz koło domu pola i lasy.Niedługo pojawia sie fotki z nowego domku :) Dziękuje Wszystkim za pomoc w szczególności Monice dzięki której Maxik ma domek,czoko_123 która sfinansowała weta,Apbt sol która go wyciągneła z meliny ratując mu życie i Asi(pusia2405) naszemu dobremu duszkowi na którą zawsze możem liczyć(chciała rzucać wszystko i jechać z Maxiem do pozania-tam miał tymczas). Jutro bądź nawet dzisiaj bedą foty małego z nowego domku :P
-
Transport jest w trakcie załatwiania-a chyba jeszcze jutro pójde z nim do weta po kropelki na pchły i kleszcze... maluszek zjadł i odpoczywa(do dupy jakość ale robione telefonem) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/8177/fiimaxna9.jpg[/IMG][/URL] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/katarzyna]katarzyna[/URL] at 2007-06-28