[CENTER][B][I][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]Mam nadzieje ze bedzie to juz jego ostatni przystanek na drodze wielu nieszczesc. Życze ci szczesliwego i długiego zycia ty moj oddany pupilu.[/COLOR][/SIZE][/I][/B] ;) [/CENTER]
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=purple][B][I][U]Tuptek w górę!!![/U][/I][/B] [B][I][U]:eviltong:[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
[CENTER][B][I][U][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=red]:angryy: Hola hola a co wy robicie z nasza Wareczka co?? :angryy: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/I][/B][/CENTER]
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/977/2572warkabr5.jpg[/IMG]
[CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=plum]To dobrze ze ma sie lepiej, a ja chyba zrobie trasparet ze zdjeciem Tuptka i bede chodzic po Zabrzu.:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=magenta]Musisz przyjechac do mnie i naszym psom razem porobic zdjecia.:p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorchid]Najlepsze jest to ze jak chcemy go wyczesac to nik niechce mi i Pati pomoc.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER]