Jump to content
Dogomania

mrowa23

Members
  • Posts

    2450
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mrowa23

  1. heheh zyczenie jest rozkazem jak tylko poszukam odpowiednich fotek to wam przedstawie moja bande :D a Saduś byl dzisiaj taki grzeczniutki , tylko raz chcial zjesc babcie w moherowym berecie jak ta zaczela mu laska grozic ze "bydle zatluc trzeba":shake: a podczas naszego ostrego wycisku psiak mnie zaszokowal ladnie siad ladnie zostaw ladnie zostan robil nawet wielki badyl do ktorego sie usmiechal od ucha do ucha zostawil [I]co prawda po namowie 3 krotnej ale liczy sie efekt[/I] zaraz cos wiecej napisze tylko zrobie sobie kawe i cos zjem bo oczywiscie mosci ksiaze juz spi na lozeczku obzarty jak dzika swinia a ja z pustym zoladkiem :diabloti:
  2. byscie sie ciotki wstydzily:shake: zobaczcie co narobilyscie.... oto sadek kiedy mu przekazuje plan dzialania nadeslany przez ciocie loozerke - widac ze slucha uwaznie i... [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4583/sadek4008tm5.jpg[/IMG] oto jego reakcja...nie dosc ze zemdlilo go to jeszcze jak biedactwo patrzy...oj wy ciotki niedobre... [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7399/sadek4012bt7.jpg[/IMG] musialam mu powiedziec ze ciotka loozerka nas niedopadnie na zajeciach i bedziemy mogli chociaz przez chwile sie poobijac... wtedy chlopak z drzacym ogonem postanowil ze jednak pojdzie ze mna bo moze byc fajnie :evil_lol:
  3. no skoro ciotki strzelily focha na nas i sobie poszly to my z Sadusiem tez strzelamy focha i idziemy, najpierw sie uczyc mechaniki budowli potem na herbatke i podrywanie panienek a potem skonczymy skacowani gdzies w rownie (a nie nie nie moze byc row SAduś ma za delikatna dupcie wiec skonczymy tam gdzie zawsze-w lozku:cool3: ) aaa no i oczywiscie idziemy zebrac z*ebke ze jestesmy leniuchy i nic nie umiemy choc dobre i to ze Saddam chociaz nie zapomina i do tej pory potrafi siadac i podawac lape :razz: [U][B]no i nie ciagnie na spacerach :cool3: [/B][/U] to tyle od nas ubieramy sie w gajerki i lecimy:D buziaki dla niedobrych ciotek :eviltong:
  4. jak to nie jak to nie?! ciotka o wszystkim melduje a jutro idziemy odiwedzic nasza p. kasie ktora zajmuje sie naprawianiem tego co ja niszcze :evil_lol: szyli sadekvel sadlo dzielnie pracuje przy niej i pokazuje ze jednak rozpuszczenie powoduje tyklo i wylaczenie dobre skutki :razz: Saduś na mnie naszczekal wiec idziemy spac :P
  5. kota nie zzarl tylko drzwi zamknelismy co by schronic sie przed rodzina atakujaca :evil_lol: z Sadusiem nic po kryjomu wszystko otwarcie sobie mowimy... tzn ja mowie Sadek chapie Sadek mowi ja chrapie :evil_lol: po prostu sie dobralismy :p a na fajke wodna to musza znajomi wpasc :D tak samotnie w dwojke to nie zabawa :evil_lol: wiecie daje chlopakowi korzystac z meskiego zycia poki moze:D
  6. lezy na biurku i daje odpoczac Sadusiowej szyjce :D
  7. a juz sie balismy ze zadna ciotka nie zauwazy jak sie Saduś pieknie prezentuje :mad:
  8. jakby wasze psiaki tak na was patrzyly tez byscie fotki przestaly robic :p [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7500/sadek3004zv7.jpg[/IMG] a potem sie chlopak poddal i znowu nici z innych zdjec chyba ze szturmem :evil_lol: [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/9196/sadek3006sd8.jpg[/IMG]
  9. o przepraszam ja alkoholu niet :razz: tylko zalatwiam kolejny domek bullowatemu :p ale zaraz cos pstrykne sadusiowi dla ciotek bo meni jeszczep obijecie :eviltong:
  10. dobrnelam do 68 strony i okazalo sie ze wiekszosc psow ktore pokopiowalam juz ma dom albo cisza o nich wiec poddalam sie.... ale na pewno ktos tu wie czy jest w kraku albo okolicach jakis lagodny psiak? byc moze jest chetny ale psiak musialby byc lagodny i najlepiej nie jedzacy innych stworzen w miare mozliwosci ;)
  11. chlopak jakis dziwny nie loozerka?:lol: ale wszystko z nim dobrze bo panie w krotkich spodniczkach rozowych lubi:lol:
  12. nie ja tylko kelnerki ktore lataly z miseczkami z woda w dodatku czysta :evil_lol: a sadusiek byl zadowolony ze kobitki sie nim interesuja :razz:
  13. juz juz juz jestesmy:D dzisiaj mielismy poznanie rodziny potencjalnej i wypadlo srednio dobrze tzn sadek atakowal mame a dokladnie noge mamy w celach kopulacyjnych :roll: jak karcilam to wszytsko ok i tlumacyzlam ze to minie po kastracji ale...powiedzmy ze chlopak pochalil sie ze natura go obdarzyla:razz: potem chodzilismy po knajpach :lol: i jedno jest pewne Saduś nie znosi panow na lyso z lancuchem na szyjce i w skorach ktorzy chodza jak szafy 4-drzwiowe, po raz pierwszy widzialam zeby Saduś sie najerzyl na czlowieka skarcony podarowal sobie cokolwiek ale mimo to jeszcze psikal na faceta ([I]tez bym na takiego nasmarkala )[/I] w knajpach kladzie sie i lezy i zdobywa serca kelnerek :lol:
  14. za drzwi chlopak przeprosil i za smierdzaca niespodzianke sadze ze bardziej tutaj wyjscie za potrzeba spowodowalo takie postepowanie pomimo ze byl 3 h tylko beze mnie i na dodatek przed wyjsciem byl na spacerku no ale zdarzylo sie mu... chlopak karny jest bo teraz juz nie urzadzam slizgow po podlodze jak sie puszcza za kotem tylko podnosze glos i sadek wlacza reczny z czego jestem dumna i blada:razz: no i od dzisaj jestesmy pod okiem trenerki :cool3:
  15. ja po prosut mam talent przy robieniu zdjec :razz:
  16. eeemmmm:p lancuszek niestety tylko srebrny a smycz niestety tylko parciana ale zaczynam iwerzyc w moc zdjec :D
  17. buheheh co prawda to prawda i chyba dobrze ze nam sie nie udalo bo jakby mi sie udalo wyrwac poduche to dzisiaj nie moglabym narzekac na zbyt ograniczona przestrzen w domu :D a to proba pochwalenia sie nowym zestawem sadusia, niestety facet jak zawsze olal mnie i aparat :mad: a potem poszedl spac wraz ze smycza i lancuszkiem pod pierzyne wiec moge co najwyzej trzasnac fotke jego tylka wystajacego poza kolderke :p ... i pomyslec ze jak celowalam obiektywem to ladnie siedzial :roll: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5826/sadek2012jd4.jpg[/IMG]
  18. [quote name='invictus hilaritas']ty lepiej sie przyznaj co zrobilas - pewnie sie zabardzo rozpychalas w nocy :)[/quote] no dobra przynaje sie pare razy probowalam mu wyszarpac spod tylka moja poduszke:oops: ale nie udalo mi sie i tak i tak wiec mogl oszczedzic te drzwi...:roll:
  19. na szczescie tylko listwy i klamke pogryzl a raczej zgryzl...:mad: a ja go na prawde karmie....:oops:
  20. zaraz ide przekrecac klamki zeby rodzina nie zauwazyla a potem mloteczrk i przybijanie listw kt odlupal :diabloti:
  21. ludzie...a mam takie pytanie czy ktos moze zrobic plakaty o bullowatych do adopcji? bo ja mam kilka miejsc w kt moga wisiec do konca swiata i o jeden dzien dluzej tylko ze ja nie iwem jak sie takie cus robi.... a miejsca sa dosc odbre duzo potencjalnych "przyszlych walscicieli" sie tam kreci i moze byc to pomoglo...
  22. saddam zzarl mi drzwi :angryy: grrrr i zrobil kupe mega smierduszke... ale i tak go kocham :diabloti:
  23. nie ma sprawy w sumie to wybieram sie do walbrzycha powoli to bedziesz miala okazje :razz:
  24. hehe no przeciez mowilam ze cos zrobimy z Guciem zeby pod choinke dostal kanape w domu... a po co czekac do gwiazdki przeciez sw mikolaj zabiegany i musi niektorym wczesniej dac prezenty:cool3:
×
×
  • Create New...