oki to narazie sie wstrzymam, ale kaske i tak odloze na wszelki wypadek ;)
w miare mozliwosci ja zawsze chetna do pomocy , ale jak wczesniej pisalaj ja malolota ;) to czasem niewiele moge.
postaram sie przynajmniej ojca namowic zeby ten 1%podatku przekazał :)