Jump to content
Dogomania

martik b

Members
  • Posts

    2869
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martik b

  1. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3887/daisy1ol8.jpg[/IMG] rewelacja ..piękna..zakochać się można :loveu: chciałam nawet dać ocenę oczywiście najwyższą ale nie jestem zalogowana :/ Śliczności :loveu: Magya nie gniewaj się tylko ale nie jest troszkę za zimno żeby ona do wody wchodziła, bo taka słaba, ledwo co się wykurowała i żeby jakiejś infekcji sie nie nabawiła, nie chcę broń boże pouczać :oops: ..ja tak z troski piszę ...boksie to bardzo wrażliwa rasa... im niewiele trzeba do choroby ..niestety
  2. napisz mi ile ok by musiała mieć cm żebym dobrze dobrała ;)
  3. a to dobre :lol: :lol: jeszcze jakby trochę uczciwości człek miał że oddał
  4. kochana ja mam obroże dla dyzi, bo kolega ma hurtownie z akcesoriami psimi i kocimi i czasami mi daje, zawoże to do schroniska w którym pomagam badź mam na bazarki ...więc mogę Ci wysłać, szeleczek nie mam niestety :(
  5. ogłosiłam jeszcze dyzie na [url]www.4lapy.pl[/url] i [url]www.zwierzeta.pilne.net[/url] bo widziałam, że jeszcze tam nie ma ogłoszenia ;)
  6. jak ślicznie :loveu: już nie musi leżeć biedak na deskach czy gołym betonie..ma teraz łóżko :p
  7. oj ta Dyzia..trudno, ma kare to niech chodzi w kagańcu :shake: drugi psiak też dał popis, współczuje a wiem bardzo dobrze co to jest, bo mieszkam na obrzeżach miasta, gdzie lasy, łąki, sąsiad ma koniki i nie powiem żeby piesek tam nigdy nie dotarł, raz wrócił wymorusany z wyprawy i jeszcze wskoczył od razu na łóżko...myślałam, że go uduszę śmierdziucha brudasa :angryy:
  8. oponę psu zabrali ..po co w ogóle komu zniszczona opona,bo pewnie trochę już potorturowana przez kastora była...ludzie to mają wybitne pomysły :/
  9. jaką szczylkę, nic nie widziałam i nawet nie wiem czy chcę to widzieć :placz: kiedy skończą się te psie, kocie, końskie i nawet świnkowe tragedie :( Kataryna kilka osób na dogo to miłośnicy świnek, może coś poradzą..u mnie świnka to by był ciekawy ''eksponat'' dla kotków kochanych :roll:
  10. Magya Twój psiak nazywa się Terror a Dyzi się daje..no co z nim..imię przecież zobowiązuje :eviltong: mam nadzieję, że Dyzia już takim aniołkiem zostanie jak na tych zdjęciach i że te ataki były wynikiem cieczki..
  11. a grzejniczek farelek przesłodki masz :p
  12. no chętnie, tylko kto za mnie do pracy przyjdzie :razz: a biorę wszelkie godziny możliwe teraz, bo chcę matulę chorą w góry zabrać na urlop a to niestety kosztuje..a znając szczęście napatoszy się jakiś biedak gad na czterech łapach i co zaoszczedzę to wydam zawsze na jakieś biedne stworzenie :roll:
  13. no widzę, że ładnie wizyta przebiegła :loveu:
  14. [quote name='MagYa^^']..a tak spi pies.. :-? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7efb15e7fbbee6c0.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/153/7c1f1e17c3775778m.jpg[/IMG][/URL] Wywaliwszy szkiry na klawiature spi jej sie calkiem samcznie.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7efb15e7fbbee6c0.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/163/7efb15e7fbbee6c0m.jpg[/IMG][/URL][/quote] hehe:lol::lol::lol:
  15. Magya ona też musi wiedzieć co jej wolno a co nie...w schronisklu nie była negatywnie nastawiona do innych psów, teraz lepiej ze zdrowiem a i dodatkowo sie poczuła pewniej psychicznie i różki pokazuje :mad: nie daj się jej na te piekne, duże, smutne oczy...choć to ciężkie będzie, bo ja się tak daję odkąd pamiętam swoim zwierzakom i robia co chcą :roll: ona musi wiedzieć gdzie są granice, bo ci dom przewróci do góry nogami, musi byc posłuszna choćby trochę, krzywda się jej nie stanie jak bedziesz wobec niej konkretna..tak przecież nie może być, że atakuje Twoje inne zwierza i mama się denerwuje :(
  16. ja tu w pracy zagladam a tu takie wieści :( Magya trzymaj się kochana, tak mi przykro, że tak wyszło i teraz się kłócisz z połową rodziny :( ja już jutro odbieram laptopa i poogłaszam Dyzię niegrzeczną jedną :shake: w niedziele usiądę obiecuję, bo jutro będę do późna w robocie niestety..taki mi smutno :(
  17. zamachała pewnie i doopcią, bo ogoniasty krótki :lol: Dyzia mi bliska choć jej nawet osobiście nie poznałam więc Izabela29 ja też dziękuję :Rose:
  18. angel ale masz fajnie, wycałuj tam abiszona z wszystkich sił od ciotki marty ;)
  19. dziękuję, że się odezwałaś :loveu: magya ma panne na tymczasie i pokrywa wszystko biedna z własnej kieszeni więc grosiki na pomoc jak najbardziej wskazane ...
  20. o bozie :placz: to zdrówka życzę całej rodzinie i tej czworonożnej i tej dwunożnej a pw już napisałam ;)
×
×
  • Create New...