[quote name='Vella']klusek, ja nie wiem :( Z Lublina wybyłam i nigdy tam nie wrócę.
Zresztą domu dla psa nigdy tam nie szukałam, bo i po co?
Może to nasza wina, za mało reklamy Nitki, za mało starań? może inne osoby opiekujące się psami na DT same znajdują im domy, ale wiadomo, że mama tego nie załatwi :(
Może to ten pies jest jakiś wybrakowany? Ja już nie rozumiem, dla mnie jest prześliczny, normalnie prawie ideał psiej urody, ale może ja mam taki gust nietypowy, a ludziom pies się nie podoba? Bo maść nie taka, bo pysk albo figura :( Uszy za duże? Może dlatego, ze suka? Albo to, że nie wytresowana? Nikt ją łap podawać nie uczy, nawet ładnego chodzenia przy nodze...
A może po prostu nie dość biedna i sytuacja nie taka rozpaczliwa? Nie jest już zagłodzona, wychudzona, ani nawet nie chora. Nikomu serce nie zadrży...
Nikt nie pokocha psa dopóki ten nie wyląduje w schronisku albo przywiązany sznurkiem do ogrodzenia? Psy skatowane i poranione tak szybko znajdują dom i kochającego człowieka... :([/quote]
Proszę nie załamuj się bo się porycze. Ona jest piękna. Nic jej nie brakuje. Znajdzie dom.