Jump to content
Dogomania

elainfo

Members
  • Posts

    2226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elainfo

  1. Ciotki dostałam wczoraj esa od włascicielki Lori,ze nie może w niedziele sie spotkac .. proponuje ten piatek.. dostosuje sie z godzina....:angryy: i co ciocia fussss na to?? wtedy w gre wchodzi wieczór boja musze po pracy pedzić do Kruszynki ,ze by nakarmic , wyspacerkowac.. itp..noi niewiem co Joasia na to??ale zadzwonie do niej zaraz.. hehe juz widze jak Fusica paruje cała ze złości..
  2. [quote name='Fusica']Wetka powiedziała, że u małego pieska taka folia to problem, ale nie u wielkiego potffforniaka, jak nasz Elf. Napewno sprawdzimy czy kooopa jest ofoliowana, tak dla pewności...[/quote] koopa byla raczej w typie Kopiec rzadki...a smierdzaca.. z wiatrem za nami leciało przez ładnych pare metrów..yyyhhhh ale powaznie pojde i sprawdze to dzisiaj..
  3. ja po pracy lece pod dom.. mam nadzieje ,ze ta koopa jeszcze tam bedzie.. to pogrzebie..no juz teraz to mnie nikt nie pogoni.. jak bede bez psa..
  4. [quote name='Fusica']Elu ja w sprawie strzyżenia naszego Elfa... Strasznie dużo taka przyjemnośc kosztuje... 150 złotych... To kupa forsy... 5 dni w hotelu... Nie wiem, może same sobie poradzimy ???[/quote] oo bosheeee 150 ??????!!!! mamo.. toz to fortuna .... no nie tyle to ja nawet za balejaz na długich włosach niepłace...trzeba go wystrzyc samemu....myslałam,ze znajda i shikkato nas jakos ulgoqo potraktuje...:placz: biedny skołtuniony elfik.. echh znalazłam ogłoszenie ze stycznia (gdansk)o zaginionym 9 letnim bouvierze -ale nieaktualne -znalazł sie..
  5. [quote name='DMLG']przeczytałam wsze posty i załamałam się, jak taka śliczna zdrowa Lori nie może znależc domku, to ja nie wiem jak mam znależc domek dla 8-9 bokserki ze schronu. chorej zresztą. Jest wstawiony na Dogo9mój pierwszy powitalny post - kochane "panie cioteczki" jeśli mogę tak się do was zwrócić podrzućcie i Tongę do góry, może akurat ktoś się znajdzie. a wracająd do wątku Lori - my sami z TZ mamy boksiową dziewczynkę, która nie lubi psów - bez względu na płeć, każdy zaczynając od pudla w górę to wróg, a to znaczy dopaść i coś niedobrego zrobić. Nasza Gapa może bawić się tylko z yorkami i niewiele większymi pasami - naszczęćie jest parę takich odważnych:) My też mieliśmy problemy za Gapą( zabrana ze schronu), myśleliśmy nawet o oddaniu jej(polowała na naszą kotkę - ponad 2 tyg kotka spała na szafie pod sufitem),warczała na nas( z naszej nieumiejętności zajmowania się nią) ale nie poddaliśmy się i sunia jest z nami już ponad rok, naprostowaliśmy jej troszkę charakter, dużo ćwiczyliśmy poprawne zachowania,poza tym pies zaufał nam i sytuacja się zmieniła. Nie przeszkadza nam, że jest aspołeczna. Jest nasza i takie zachowanie to nie powód by pozbyć się psa(węszę drugie dno - pani się znudziło), poza tym wiekszość bokserów ma takie jakieś swoje jazdy, nie wszystkie są łagodnie nastawione do reszty psiego i kociego świata. Taki już ich urok. Poza tym boksia może być zazdrosna o swoją Panią - stąd ataki na inne psy. Trzymamy za nią kciuki, obyś znalazła domek LORI Pozdrowinka z Grudziądza: Danka, Gapa i Lola[/quote] uff dzieki bogu sa tacy ludzie jak ty!!!zgadzam sie i popieram cie w 200%!!! licze ,ze w łasnie znajdzioe ktos chetny mna Lori w TWOIM TYPIE!!!
  6. [quote name='pasja']Chip sprawdza się specjalnym czytnikiem, nie da się go wymacac...[/quote] ok-no to wet u którego byłam wczoraj nie ma takowego czytnika..
  7. [quote name='Fusica']Elu... nie da sie zrobić ogłoszeń z tymi zdjęciami...:shake: Nic na nich nie widać i nie da się ich wyostrzyć... Kurcze, trzeba mu dzisiaj zrobic zdjęcia, koniecznie...[/quote] ok moze jacek pozyczy aparat...woiec wstrzymajmy sie do jutra z ogłoszeniami..
  8. [quote name='pasja']A może ma wszczepiony chip??? "przekleję" też na Zaginione/Znalezione wraz z fotkami Maleństwa. Kiedyś w Pruszkowie była Hodowla Terierów Rosyjskich, może On jest z tamtej hodowli?[/quote] dzieki za pomoc wklejaj kochana gdzie sie da.. wierze ze znajdzie sie własciciel.. ale to może byc równie dobrze sznaucer gigant albo buwier..tak mi wet powiedzial.. a ja kompletnie sie na rasach nieznam.. napewno nie ma tatuazu.. a co do chipa to niewiem.. jak to sie sprawdza.. mozna wymacac czy trzeba miec jakies czytnik i tylko tak??:crazyeye:
  9. kacha wawa wklej w temacie moze te wszystkie 3 rasy.. bo niewiadomo czy to akurat terier....:crazyeye: a moze ktos zgubił sznaucera.. albo buwiera.. ja sie nie znam na rasach ale weterynarz chyba tez nie dokońca..
  10. pies nie ma tatuazu a co do chipa toniejestem przekonana.. pytałam weta wo to wiec go wymacał.. ale nie wiem czy był w stanie stwierdzic ,ze nie ma chipa! a co do rasy: to może byc SZNAUCER OLBRZYM< TERIER ROSYJSKI ALBO BUWIER(czy cos takiego..) tez nie byl w stanie mi powiedzic który to z tych trech.. wiec nie ograniczajmy sie do teriera..bo moze to sznaucer albo buwier..;-))
  11. przeprazsam za moje literówki w poscie powyzej ale pisze to w pedzie i ulkradkiem ,zeby szef nie zauwazyl.. kochani dogomaniacy!!! prosbe mam o pomoc.. aby ktomoze powystawiał ogłoszenia o tej znajdzie gdzie tylko sie da.. pozgłaszał gdzie sie da(schroniska warszawskie i okoliczne) ,że takipies zostala znaleziony i prawdopodobnie ma włascieciela ,który go szuka!! ja dzis kompletny zapierdziel mam w pracy i pewnie nawet palcem mi sie nieuda kiwnąc w tej sparwie..Błagam Błagam o pomoc!!!! w razie pytan kontakt do mnie ELA 0604 293 409.. czyu ktos mogłby zrobic oglozenie, to zdrukuje gotowca i porozwieszam po wołominie i w lecznicach weterynaryjnych.. tylko moze nie zagłebiacsie w szczegóły co on umie, czego nie.. jaki on wytresowany..itd.... poprostu krótko i zwięźle, ,ze został znalezony i czeka na własciela..
  12. ufff dzieki Kacha za szybka akcje z watkiem.. to teraz moja relacja... wczoraj przykul moja uwage przy dworcu PKP wołomin słoneczna mega olbrzym . szwedajacy sie wsród porozciąganych po trawniku smieciach.. szukajac papu.. aze jaj juz awaryjnie nosze puszke z psim żarciem w torebce.. wiec podeszłam, dałam.. pies rzucił sie jak oszalały na jedzenie..powachał mi reke i okazao sie ,ze jest BARDZ BARDZO zaniedbany.. smierdzący jak kupa gnoju.., reaguje na wile komend: siad, leżec , czekaj, popros , daj lapę!!!!!hmm.. no niestety pies(bo to samiec.. sprawdziłam) ma totalny syf na skórze.. niemial obrozy ale w jej miejscu gruba "obróżke ziarnistej strupizny..( podczas pierwszej kapieli nie odeszlo.. ma ze 2 cm grubosci.. ten strup.) i rozssiane na caej skórze takie strupochy.. pozabkach stwierdzam ,ze jest starszym panem..mocno powycierane żebiska..z kłów moze połóweczki zostały. noi i po dokładniejszym obmacaniu- żebra na wierzchu. mozna policzyc wszystkie kręgi na grzbiecie, kosci miedniczkowe odznaczone..no chudzina i do tego cała skołtuniona..,brudna smierdzaca..głodna.. a przeciez to pies RAsowy!!!! zabralam psa do weta (pekla stówka) wazy 42 kilo..wet stwierdził,ze napewno włoczy sie od długiego czasu.. moze nawet pare m-cy..na skóre zasugerowal kapiel..hmm..załamalam sie ..jak tu zapakowac 40 kilo(przy moich50kilogramach do wanny..) ale okazało sie ,ze moj TZ( o boshee jaki on kochany.:loveu: ) stwierdział oi obwieścił wszem i wobec ,ze piesa dzisiaj jeszce wykapiemY!!! no wiec nabylismy weterynaryjny leczniczy szampon i wykapalismy.. trzeba było kupic 5 tabletek odrobaczajach na tego giganta!! dzis o 6 rano juz mu zaaplikowałam;-) no i srodek na pchły.. ech słuchajcie powiem wam,ze ten kolos urzekł nawet mojego TZa.... oaza łagodnosci.. acha noi pieknie jeździ samochodem..(kurcze ledwo sie zmiescił na tylne siedzenie MAtiza:evil_lol: ) - no w kazdym bax razie dla tego psa jazda samochodem musiała byc chlebem powszednim.. aj noi stała sie wczoraj straszna RZecz!!!!!!zamarłam z przerazenia jak to zobaczyłam..-- siegnął pod nasza nieuwage kiełbase ze stołu.. a iełbasa była w torebce filiowej.... i wciąnął to wszytsko wjak oszałały .. zapoxno nasza interwencja-- az mi sie słabo zrobiło..zadzwoniłam doznajomej wetki cała roztrzesiona....co to bedzie.. ale uspokoila mnie ,ze taka torebeczka cienka to jutro powinna zostac wydalona... i zeby sie nie martwic.. i tjaaaa... dzis rano bedac z Kruszynka na spacerze niespodziewanie przykucnął nasrodku chodnika.... noi postawił Piramide.. wiec musielismy brac nogo za pas..,zeby nas nikt przylookał.. i niesprawdziałam zawartosci.. czy był tam moze woreczek foliowy..ech..
  13. no to idziemy na spacerek z Lori w niedziele...
  14. dzwiniłam do obecnej włascicielki Lori.. ale była na jakims spotkaniu.. ma zadzwonicmiedzy 13-14.00 i umówie spotkanie na sobote..
  15. [quote name='boksiedwa']i tu może być problem bo jak Lori taka dominantka to szybko wyczuje, że narzeczony boi sie psów :-( i kłopoty gotowe. Ja mam na piętrze nowe sąsiadki, nie obrażając nikogo to jest taki export z pipidówka, gdzie psy sa trzymane tylko na łańcuchach. Obie panie sztywnieją ze strach na widok moich potworek, do tego stopnia, że nawet nie są w stanie wejść razem z nami na klatkę schodową. I moje psice bardzo szybko wyczuły, że coś jest nie halo. Na nikogo z sąsiadów nie szczekają i nie powarkują tylko na te dwie osobniczki.[/quote] niema bata.. niech nabrzeczony jedynie pozwoli sie Lori wyćlumkać- strach minie jak reka odjął.. zreszta boksie to bardzo rodzine psy.. i idealne wewspółzyciu z ludźmi( ..z tego co sie orientuje..) wiec o kontakty z ludźmi głowa mnie nie boli.. trzeba jedynie sprawdzic jak ona faktycznie z tymi psami...jak źle to kaganiec i halti.. powinno wystaczyc. okaze sie w sobote
  16. trzymam kciuki ,zeby wodnik znalazł dom.. , mysle ,ze sa ludzie ,którzy wezma taka bide z potzreby serca .. ,zeby pozwolic mu przezyc godnie jego starosc.. czy on cos dostaje na ten układ neerwowy.. czy cos na wspomaganie układu.. lepsze ukrwienie.. .. kurcze nie jestem wetem i nie do konca sie znam.. ale jakby co mam na zbyciu Aescin na poprawe krazenia "mózgowego".. taki wspomagacz..moja kotka nie wykorzystala.. wiec moge podesłac..jakby co.. niewiem czy to sie nadaje , spytajcie weta.. i dajcie znac..
  17. [quote name='Kasia Krychowska']Ja tylko szybciutko tutaj zdam relację. Mała Maszka (takie dostała dzisiaj imię) :loveu: już jest u mnie w domku. Mój Rudi bardzo ale to bardzo ją polubił. Cały czas ją molestuje. Mam nadzieję, że to chwilowa fascynacja ( a nie, że suńka ma cieczkę) :crazyeye: [IMG]http://www.jpg.pl/jpg.php?383264,16245,389137,dfca338d524418215d20bfc10320fc6c,1,UDEwNTAwNTYuSlBH[/IMG][/quote] kasia jesli maszka nie ma cieczki, to pewnie twoj Rudi chce ja zdominowac .. i pokazac kto był w tym domu pierwszy i kto tu tu jest panem....;-))
  18. echh....paulina paulna...strasznie piekne te fotki.. no normalnie lepsza rodzinka nie mogła sie CZesiowi trafic.. !!! :loveu: :loveu: :loveu: strasznie sie ciesze ,ze trafiliscie na naszą Mafię .. i wciąz jestescie z nami..:loveu: :loveu: STRASZNIE STRASZNIE STRASZNIE.. MYSLE ,ZE MOZNA BY JAKIES SPOTKANKO MOZE ZORGANIZOWAC NIEDŁUGO..;-))
  19. [quote name='Fusica']Z tym wyślumtaniem, to ty Ciotka masz pomysła... Gdzieś wyczytałam, że wydzielina ślimoka, baaaardzo dobrze na cere robi...:evil_lol:[/quote] tez to słyszałam hmm.. w TV shopie????gorzej jak wyslumta mu pory.. niedo sprania wypalony kolor..:loveu:
  20. [quote name='kacha_wawa']Czy ktoś potrafi jakś fajny banerek Lori zrobić?? W tych sprawach to ja d... jestem...[/quote] no przydałoby ci sie faktycznie zmienic ten banerek...;-)) witaj w klubie .. cios sie dawno nieodzywałaś..;-)) Kacha ja to w ten weekend cos majaczylam chyba..w goraczce.. okiedy ty wylatujesz?? z wawy na tydzień??
  21. [quote name='Fusica']Dostałam maila od Pani Judyty i pozwole sobie go wkleić... [I][COLOR=royalblue]Witam Pani Kasiu!!![/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Lori, tak jak Pani mówiła mi przez telefon, jest naprawde sliczna:). Gdyby to zależało tylko ode mnie już bym po nią dziś jechała. Muszę jednak przekonać mojego narzeczonego, który panicznie boi się psów ( w dzieciństwie został przez psa pogryziony ). Ja natomiast jestem wielką fanką tej rasy. Zrobię wszystko aby Go przekonac. Odezwę się do Pani telefonicznie bądź napiszę maila w czwartek, ponieważ przez dwa dni nie będę miała dostępu do internetu. [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Pozdrawiam serdecznie[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Do usłyszenia[/COLOR][/I] [COLOR=black]No to czekamy.... czekamy... czekamy...[/COLOR] Mam nadzieje, że nabrzeczony przekona się do naszej piekności :loveu:[/quote] nabrzeczony zakocha sie w Lori ,musimy tylko ich spiknać .. i jak mu Loruchnaaa wyślumta twarz.. to chopak przepadl..
  22. no no z takim futerkiem to domek z ogrodem by jej sie przydał.. chyba..co by dziewczynka sie nie przegrzewała w mieszkaniu;-))
  23. [quote name='MEGNUM']Tutaj jest link do wątku na dogomanii: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48502&highlight=milka[/URL] Sunia obecnie przebywa u znajomej, w hodowli dogów niemieckich Balao. Ale transport jest zapewniony.[/quote] oki jakby co to na nas mozna liczyc... choc juz domki sie rozeszły iniebyło zbytnio ich nadmiaru.. alejakby co to ja bede namawiac na twoje maleństwo..;-)) i ciotka fusica napewno tez!!a kacha wawa tu zaglada jeszcze ?? czy juz nie??
  24. [quote name='Fusica']... [I]mojego albo jej[/I]...[/quote] nierozumiem..??moze pani jasniej..??
  25. [quote name='Fusica']No jakby tu powiedzieć, żeby se przykrości nie zrobić... Taka trochę większa jestem od Lori...to pewnie i więcej agresji mam w sobie...:evil_lol: Ale spokooo marokooo, w końcu "czasem" udaje mi się panowac nad emocjami :diabloti:[/quote] No już juz .. nieprzesadzaj z ta wielkoscia .. jak sie tam zjawimy we dwie ja z ta swoja wielkoscia znowóż w druga strone odchylona.. to sie zbilansujemy... razem..COKOLWIEK BY TO NIEZNACZYŁO!! :crazyeye: :crazyeye: :loveu: HAHAHAH no to tym to optymistycznym akcentem ja opuszczam watek ale tylko do jutra rana...
×
×
  • Create New...