-
Posts
2226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elainfo
-
Ciotki dostałam wczoraj esa od włascicielki Lori,ze nie może w niedziele sie spotkac .. proponuje ten piatek.. dostosuje sie z godzina....:angryy: i co ciocia fussss na to?? wtedy w gre wchodzi wieczór boja musze po pracy pedzić do Kruszynki ,ze by nakarmic , wyspacerkowac.. itp..noi niewiem co Joasia na to??ale zadzwonie do niej zaraz.. hehe juz widze jak Fusica paruje cała ze złości..
-
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fusica']Wetka powiedziała, że u małego pieska taka folia to problem, ale nie u wielkiego potffforniaka, jak nasz Elf. Napewno sprawdzimy czy kooopa jest ofoliowana, tak dla pewności...[/quote] koopa byla raczej w typie Kopiec rzadki...a smierdzaca.. z wiatrem za nami leciało przez ładnych pare metrów..yyyhhhh ale powaznie pojde i sprawdze to dzisiaj.. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
ja po pracy lece pod dom.. mam nadzieje ,ze ta koopa jeszcze tam bedzie.. to pogrzebie..no juz teraz to mnie nikt nie pogoni.. jak bede bez psa.. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fusica']Elu ja w sprawie strzyżenia naszego Elfa... Strasznie dużo taka przyjemnośc kosztuje... 150 złotych... To kupa forsy... 5 dni w hotelu... Nie wiem, może same sobie poradzimy ???[/quote] oo bosheeee 150 ??????!!!! mamo.. toz to fortuna .... no nie tyle to ja nawet za balejaz na długich włosach niepłace...trzeba go wystrzyc samemu....myslałam,ze znajda i shikkato nas jakos ulgoqo potraktuje...:placz: biedny skołtuniony elfik.. echh znalazłam ogłoszenie ze stycznia (gdansk)o zaginionym 9 letnim bouvierze -ale nieaktualne -znalazł sie.. -
[quote name='DMLG']przeczytałam wsze posty i załamałam się, jak taka śliczna zdrowa Lori nie może znależc domku, to ja nie wiem jak mam znależc domek dla 8-9 bokserki ze schronu. chorej zresztą. Jest wstawiony na Dogo9mój pierwszy powitalny post - kochane "panie cioteczki" jeśli mogę tak się do was zwrócić podrzućcie i Tongę do góry, może akurat ktoś się znajdzie. a wracająd do wątku Lori - my sami z TZ mamy boksiową dziewczynkę, która nie lubi psów - bez względu na płeć, każdy zaczynając od pudla w górę to wróg, a to znaczy dopaść i coś niedobrego zrobić. Nasza Gapa może bawić się tylko z yorkami i niewiele większymi pasami - naszczęćie jest parę takich odważnych:) My też mieliśmy problemy za Gapą( zabrana ze schronu), myśleliśmy nawet o oddaniu jej(polowała na naszą kotkę - ponad 2 tyg kotka spała na szafie pod sufitem),warczała na nas( z naszej nieumiejętności zajmowania się nią) ale nie poddaliśmy się i sunia jest z nami już ponad rok, naprostowaliśmy jej troszkę charakter, dużo ćwiczyliśmy poprawne zachowania,poza tym pies zaufał nam i sytuacja się zmieniła. Nie przeszkadza nam, że jest aspołeczna. Jest nasza i takie zachowanie to nie powód by pozbyć się psa(węszę drugie dno - pani się znudziło), poza tym wiekszość bokserów ma takie jakieś swoje jazdy, nie wszystkie są łagodnie nastawione do reszty psiego i kociego świata. Taki już ich urok. Poza tym boksia może być zazdrosna o swoją Panią - stąd ataki na inne psy. Trzymamy za nią kciuki, obyś znalazła domek LORI Pozdrowinka z Grudziądza: Danka, Gapa i Lola[/quote] uff dzieki bogu sa tacy ludzie jak ty!!!zgadzam sie i popieram cie w 200%!!! licze ,ze w łasnie znajdzioe ktos chetny mna Lori w TWOIM TYPIE!!!
-
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='pasja']Chip sprawdza się specjalnym czytnikiem, nie da się go wymacac...[/quote] ok-no to wet u którego byłam wczoraj nie ma takowego czytnika.. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fusica']Elu... nie da sie zrobić ogłoszeń z tymi zdjęciami...:shake: Nic na nich nie widać i nie da się ich wyostrzyć... Kurcze, trzeba mu dzisiaj zrobic zdjęcia, koniecznie...[/quote] ok moze jacek pozyczy aparat...woiec wstrzymajmy sie do jutra z ogłoszeniami.. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='pasja']A może ma wszczepiony chip??? "przekleję" też na Zaginione/Znalezione wraz z fotkami Maleństwa. Kiedyś w Pruszkowie była Hodowla Terierów Rosyjskich, może On jest z tamtej hodowli?[/quote] dzieki za pomoc wklejaj kochana gdzie sie da.. wierze ze znajdzie sie własciciel.. ale to może byc równie dobrze sznaucer gigant albo buwier..tak mi wet powiedzial.. a ja kompletnie sie na rasach nieznam.. napewno nie ma tatuazu.. a co do chipa to niewiem.. jak to sie sprawdza.. mozna wymacac czy trzeba miec jakies czytnik i tylko tak??:crazyeye: -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
kacha wawa wklej w temacie moze te wszystkie 3 rasy.. bo niewiadomo czy to akurat terier....:crazyeye: a moze ktos zgubił sznaucera.. albo buwiera.. ja sie nie znam na rasach ale weterynarz chyba tez nie dokońca.. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
pies nie ma tatuazu a co do chipa toniejestem przekonana.. pytałam weta wo to wiec go wymacał.. ale nie wiem czy był w stanie stwierdzic ,ze nie ma chipa! a co do rasy: to może byc SZNAUCER OLBRZYM< TERIER ROSYJSKI ALBO BUWIER(czy cos takiego..) tez nie byl w stanie mi powiedzic który to z tych trech.. wiec nie ograniczajmy sie do teriera..bo moze to sznaucer albo buwier..;-)) -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
przeprazsam za moje literówki w poscie powyzej ale pisze to w pedzie i ulkradkiem ,zeby szef nie zauwazyl.. kochani dogomaniacy!!! prosbe mam o pomoc.. aby ktomoze powystawiał ogłoszenia o tej znajdzie gdzie tylko sie da.. pozgłaszał gdzie sie da(schroniska warszawskie i okoliczne) ,że takipies zostala znaleziony i prawdopodobnie ma włascieciela ,który go szuka!! ja dzis kompletny zapierdziel mam w pracy i pewnie nawet palcem mi sie nieuda kiwnąc w tej sparwie..Błagam Błagam o pomoc!!!! w razie pytan kontakt do mnie ELA 0604 293 409.. czyu ktos mogłby zrobic oglozenie, to zdrukuje gotowca i porozwieszam po wołominie i w lecznicach weterynaryjnych.. tylko moze nie zagłebiacsie w szczegóły co on umie, czego nie.. jaki on wytresowany..itd.... poprostu krótko i zwięźle, ,ze został znalezony i czeka na własciela.. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
ufff dzieki Kacha za szybka akcje z watkiem.. to teraz moja relacja... wczoraj przykul moja uwage przy dworcu PKP wołomin słoneczna mega olbrzym . szwedajacy sie wsród porozciąganych po trawniku smieciach.. szukajac papu.. aze jaj juz awaryjnie nosze puszke z psim żarciem w torebce.. wiec podeszłam, dałam.. pies rzucił sie jak oszalały na jedzenie..powachał mi reke i okazao sie ,ze jest BARDZ BARDZO zaniedbany.. smierdzący jak kupa gnoju.., reaguje na wile komend: siad, leżec , czekaj, popros , daj lapę!!!!!hmm.. no niestety pies(bo to samiec.. sprawdziłam) ma totalny syf na skórze.. niemial obrozy ale w jej miejscu gruba "obróżke ziarnistej strupizny..( podczas pierwszej kapieli nie odeszlo.. ma ze 2 cm grubosci.. ten strup.) i rozssiane na caej skórze takie strupochy.. pozabkach stwierdzam ,ze jest starszym panem..mocno powycierane żebiska..z kłów moze połóweczki zostały. noi i po dokładniejszym obmacaniu- żebra na wierzchu. mozna policzyc wszystkie kręgi na grzbiecie, kosci miedniczkowe odznaczone..no chudzina i do tego cała skołtuniona..,brudna smierdzaca..głodna.. a przeciez to pies RAsowy!!!! zabralam psa do weta (pekla stówka) wazy 42 kilo..wet stwierdził,ze napewno włoczy sie od długiego czasu.. moze nawet pare m-cy..na skóre zasugerowal kapiel..hmm..załamalam sie ..jak tu zapakowac 40 kilo(przy moich50kilogramach do wanny..) ale okazało sie ,ze moj TZ( o boshee jaki on kochany.:loveu: ) stwierdział oi obwieścił wszem i wobec ,ze piesa dzisiaj jeszce wykapiemY!!! no wiec nabylismy weterynaryjny leczniczy szampon i wykapalismy.. trzeba było kupic 5 tabletek odrobaczajach na tego giganta!! dzis o 6 rano juz mu zaaplikowałam;-) no i srodek na pchły.. ech słuchajcie powiem wam,ze ten kolos urzekł nawet mojego TZa.... oaza łagodnosci.. acha noi pieknie jeździ samochodem..(kurcze ledwo sie zmiescił na tylne siedzenie MAtiza:evil_lol: ) - no w kazdym bax razie dla tego psa jazda samochodem musiała byc chlebem powszednim.. aj noi stała sie wczoraj straszna RZecz!!!!!!zamarłam z przerazenia jak to zobaczyłam..-- siegnął pod nasza nieuwage kiełbase ze stołu.. a iełbasa była w torebce filiowej.... i wciąnął to wszytsko wjak oszałały .. zapoxno nasza interwencja-- az mi sie słabo zrobiło..zadzwoniłam doznajomej wetki cała roztrzesiona....co to bedzie.. ale uspokoila mnie ,ze taka torebeczka cienka to jutro powinna zostac wydalona... i zeby sie nie martwic.. i tjaaaa... dzis rano bedac z Kruszynka na spacerze niespodziewanie przykucnął nasrodku chodnika.... noi postawił Piramide.. wiec musielismy brac nogo za pas..,zeby nas nikt przylookał.. i niesprawdziałam zawartosci.. czy był tam moze woreczek foliowy..ech.. -
no to idziemy na spacerek z Lori w niedziele...
-
dzwiniłam do obecnej włascicielki Lori.. ale była na jakims spotkaniu.. ma zadzwonicmiedzy 13-14.00 i umówie spotkanie na sobote..
-
[quote name='boksiedwa']i tu może być problem bo jak Lori taka dominantka to szybko wyczuje, że narzeczony boi sie psów :-( i kłopoty gotowe. Ja mam na piętrze nowe sąsiadki, nie obrażając nikogo to jest taki export z pipidówka, gdzie psy sa trzymane tylko na łańcuchach. Obie panie sztywnieją ze strach na widok moich potworek, do tego stopnia, że nawet nie są w stanie wejść razem z nami na klatkę schodową. I moje psice bardzo szybko wyczuły, że coś jest nie halo. Na nikogo z sąsiadów nie szczekają i nie powarkują tylko na te dwie osobniczki.[/quote] niema bata.. niech nabrzeczony jedynie pozwoli sie Lori wyćlumkać- strach minie jak reka odjął.. zreszta boksie to bardzo rodzine psy.. i idealne wewspółzyciu z ludźmi( ..z tego co sie orientuje..) wiec o kontakty z ludźmi głowa mnie nie boli.. trzeba jedynie sprawdzic jak ona faktycznie z tymi psami...jak źle to kaganiec i halti.. powinno wystaczyc. okaze sie w sobote
-
trzymam kciuki ,zeby wodnik znalazł dom.. , mysle ,ze sa ludzie ,którzy wezma taka bide z potzreby serca .. ,zeby pozwolic mu przezyc godnie jego starosc.. czy on cos dostaje na ten układ neerwowy.. czy cos na wspomaganie układu.. lepsze ukrwienie.. .. kurcze nie jestem wetem i nie do konca sie znam.. ale jakby co mam na zbyciu Aescin na poprawe krazenia "mózgowego".. taki wspomagacz..moja kotka nie wykorzystala.. wiec moge podesłac..jakby co.. niewiem czy to sie nadaje , spytajcie weta.. i dajcie znac..
-
[quote name='Kasia Krychowska']Ja tylko szybciutko tutaj zdam relację. Mała Maszka (takie dostała dzisiaj imię) :loveu: już jest u mnie w domku. Mój Rudi bardzo ale to bardzo ją polubił. Cały czas ją molestuje. Mam nadzieję, że to chwilowa fascynacja ( a nie, że suńka ma cieczkę) :crazyeye: [IMG]http://www.jpg.pl/jpg.php?383264,16245,389137,dfca338d524418215d20bfc10320fc6c,1,UDEwNTAwNTYuSlBH[/IMG][/quote] kasia jesli maszka nie ma cieczki, to pewnie twoj Rudi chce ja zdominowac .. i pokazac kto był w tym domu pierwszy i kto tu tu jest panem....;-))
-
echh....paulina paulna...strasznie piekne te fotki.. no normalnie lepsza rodzinka nie mogła sie CZesiowi trafic.. !!! :loveu: :loveu: :loveu: strasznie sie ciesze ,ze trafiliscie na naszą Mafię .. i wciąz jestescie z nami..:loveu: :loveu: STRASZNIE STRASZNIE STRASZNIE.. MYSLE ,ZE MOZNA BY JAKIES SPOTKANKO MOZE ZORGANIZOWAC NIEDŁUGO..;-))
-
[quote name='Fusica']Z tym wyślumtaniem, to ty Ciotka masz pomysła... Gdzieś wyczytałam, że wydzielina ślimoka, baaaardzo dobrze na cere robi...:evil_lol:[/quote] tez to słyszałam hmm.. w TV shopie????gorzej jak wyslumta mu pory.. niedo sprania wypalony kolor..:loveu:
-
[quote name='kacha_wawa']Czy ktoś potrafi jakś fajny banerek Lori zrobić?? W tych sprawach to ja d... jestem...[/quote] no przydałoby ci sie faktycznie zmienic ten banerek...;-)) witaj w klubie .. cios sie dawno nieodzywałaś..;-)) Kacha ja to w ten weekend cos majaczylam chyba..w goraczce.. okiedy ty wylatujesz?? z wawy na tydzień??
-
[quote name='Fusica']Dostałam maila od Pani Judyty i pozwole sobie go wkleić... [I][COLOR=royalblue]Witam Pani Kasiu!!![/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Lori, tak jak Pani mówiła mi przez telefon, jest naprawde sliczna:). Gdyby to zależało tylko ode mnie już bym po nią dziś jechała. Muszę jednak przekonać mojego narzeczonego, który panicznie boi się psów ( w dzieciństwie został przez psa pogryziony ). Ja natomiast jestem wielką fanką tej rasy. Zrobię wszystko aby Go przekonac. Odezwę się do Pani telefonicznie bądź napiszę maila w czwartek, ponieważ przez dwa dni nie będę miała dostępu do internetu. [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Pozdrawiam serdecznie[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Do usłyszenia[/COLOR][/I] [COLOR=black]No to czekamy.... czekamy... czekamy...[/COLOR] Mam nadzieje, że nabrzeczony przekona się do naszej piekności :loveu:[/quote] nabrzeczony zakocha sie w Lori ,musimy tylko ich spiknać .. i jak mu Loruchnaaa wyślumta twarz.. to chopak przepadl..
-
Mała 4 miesięczna Milka, teraz Buba już w nowym domku:)
elainfo replied to MEGNUM's topic in Już w nowym domu
no no z takim futerkiem to domek z ogrodem by jej sie przydał.. chyba..co by dziewczynka sie nie przegrzewała w mieszkaniu;-)) -
[quote name='MEGNUM']Tutaj jest link do wątku na dogomanii: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48502&highlight=milka[/URL] Sunia obecnie przebywa u znajomej, w hodowli dogów niemieckich Balao. Ale transport jest zapewniony.[/quote] oki jakby co to na nas mozna liczyc... choc juz domki sie rozeszły iniebyło zbytnio ich nadmiaru.. alejakby co to ja bede namawiac na twoje maleństwo..;-)) i ciotka fusica napewno tez!!a kacha wawa tu zaglada jeszcze ?? czy juz nie??
-
[quote name='Fusica']... [I]mojego albo jej[/I]...[/quote] nierozumiem..??moze pani jasniej..??
-
[quote name='Fusica']No jakby tu powiedzieć, żeby se przykrości nie zrobić... Taka trochę większa jestem od Lori...to pewnie i więcej agresji mam w sobie...:evil_lol: Ale spokooo marokooo, w końcu "czasem" udaje mi się panowac nad emocjami :diabloti:[/quote] No już juz .. nieprzesadzaj z ta wielkoscia .. jak sie tam zjawimy we dwie ja z ta swoja wielkoscia znowóż w druga strone odchylona.. to sie zbilansujemy... razem..COKOLWIEK BY TO NIEZNACZYŁO!! :crazyeye: :crazyeye: :loveu: HAHAHAH no to tym to optymistycznym akcentem ja opuszczam watek ale tylko do jutra rana...