Jump to content
Dogomania

danuta1

Members
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

About danuta1

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za przesyłkę. Właśnie dotarła. Fanty super i jeszcze gratis :) :)
 2. Poproszę 119. 139. 157.158 i 167 x 2 z lewej. Poproszę. jeśli to nie sprawi kłopotu o przesyłkę zwykłą PP. Dziękuję i pozdrawiam :)
 3. danuta1

  rozliczony - do usunięcia

  Dziękuję za przesyłkę i gratiski :) :) Dzisiaj doszła do mnie :)
 4. danuta1

  Zaginął Filon

  Dziękuję za porady i odzew. Niestety, otrzymałam od znajomej wiadomość, że Filon zginął potrącony przez samochód :( Smutno mi bardzo, bo znałam tego psa, był taką maskotką tutejszej agroturystyki- bardzo lubiany przez wszystkich.
 5. danuta1

  Zaginął Filon

  W gminie Stary Zamość- miejscowość Udrycze zaginął pies wabiący się Filon. Średniej wielkości, szczupłej budowy, bardzo pro ludzki. Miał obrożę z adresatką. Jest to pies mojej znajomej, która od kilku dni go poszukuje , jak dotąd bezskutecznie. Postanowiłam dać tu ogłoszenie, bo być może, że ktoś zgłosi do fundacji ZEA,
 6. danuta1

  rozliczony - do usunięcia

  Dzień Dobry :) Poproszę nr.1- rudego i czaro- białego za 2 x 5,- oraz ubranko nr. 29 za 15,- Pozdrawiam :)
 7. . . Ala ma pod opieką kilkanaście zwierząt a przypadek Czesi należy do tych najtrudniejszych. Czy sami nie znajdowaliśmy się w sytuacji , która nas przerosła. I co wtedy może dać zmasowana krytyka, pretensje itp.? Odechciewa się wszystkiego. Ala pomaga zwierzętom z wielkim poświęceniem i oddaniem. Moglibyśmy krytykować , gdyby wtedy nie pojechała i nie zabrała konającej Czesi z rowu. Teraz potrzeba wsparcia i pomocy= z korzyścią dla Czesi.
 8. Mała czarnulka zostaje u nas na zawsze . Suczka miała u nas być kilka dni ale przyjaźń jak się zrodziła między naszą Liśką a przybyłą maleńką wykasowała wszystkie "przeciw". Nazywa się Pipini (kiedyś mieliśmy o takim imieniu suczkę). Jest bardzo żywiołowa i wesoła, mądra i czysta. Ideał. Z kotami świetnie się dogadała- ale one tu rządzą ( mam 3 ) i jak mają ochotę to bawią się z suczką. I dalej zadaję sobie pytanie- jak ktoś mógł wyrzucić takie CUDO?
 9. Poproszę lampki choinkowe za 20,- ( i przypomnienie nr. konta) :)
 10. Dzisiaj otrzymałam paczkę- super rzeczy. Dziękuję bardzo. :)
 11. Witam na bazarku :) Poproszę nr 11; 23; 38; 114 Pozdrawiam i dziękuję :)
 12. danuta1

  Biblioteczka. Na operację Duszka.

  Dzisiaj otrzymałam paczkę z super książkami. Dziękuję pięknie ( za fajny bonus też :) :) )
 13. Dzisiaj malutka czarnulka miała sterylkę i okazało się, że była w ciąży (3 płody). No i wiadomo dlaczego ją wyrzucono- najpierw, piękny szczeniaczek, być może zabawka dla dziecka a teraz problem dla którego "najlepszym " rozwiązaniem jest wywieść i wyrzucić na pastwą losu. Okropne to....
×