Jump to content
Dogomania

danuta1

Members
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

About danuta1

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam :) Poproszę- ściereczkę - kurki i krzyżyk (37) w opcji KT. Proszę o wysyłkę nierejestrowaną. Pozdrawiam serdecznie :)
 2. Poproszę 119. 139. 157.158 i 167 x 2 z lewej. Poproszę. jeśli to nie sprawi kłopotu o przesyłkę zwykłą PP. Dziękuję i pozdrawiam :)
 3. danuta1

  Zaginął Filon

  W gminie Stary Zamość- miejscowość Udrycze zaginął pies wabiący się Filon. Średniej wielkości, szczupłej budowy, bardzo pro ludzki. Miał obrożę z adresatką. Jest to pies mojej znajomej, która od kilku dni go poszukuje , jak dotąd bezskutecznie. Postanowiłam dać tu ogłoszenie, bo być może, że ktoś zgłosi do fundacji ZEA,
 4. Mała czarnulka zostaje u nas na zawsze . Suczka miała u nas być kilka dni ale przyjaźń jak się zrodziła między naszą Liśką a przybyłą maleńką wykasowała wszystkie "przeciw". Nazywa się Pipini (kiedyś mieliśmy o takim imieniu suczkę). Jest bardzo żywiołowa i wesoła, mądra i czysta. Ideał. Z kotami świetnie się dogadała- ale one tu rządzą ( mam 3 ) i jak mają ochotę to bawią się z suczką. I dalej zadaję sobie pytanie- jak ktoś mógł wyrzucić takie CUDO?
 5. Poproszę lampki choinkowe za 20,- ( i przypomnienie nr. konta) :)
 6. Witam na bazarku :) Poproszę nr 11; 23; 38; 114 Pozdrawiam i dziękuję :)
 7. Dzisiaj suczka była u veta- jest zdrowa, waży 5 kg, wiek określił na 8-10 m-cy. A w domu sprawuje się wzorowo - doskonale dogaduje się z naszą Liśką (a tego się obawiałam) -- z kotami bez zarzutu ( tego też się obawiałam) - bardzo czysta - nic nie niszczy, nie gryzie IDEAŁ- z jakich pobudek została wyrzucona ????? Z zachowania wynika, że była w mieszkaniu, w bloku- wie co to łóżko, swobodnie czuje się w pomieszczeniu, natomiast na dworze nie za bardzo, chociaż naśladuje naszą suczkę i jest coraz śmielsza.
 8. Dzień Dobry :) Poproszę: nr.9- za 3,-zł nr.21-za 5zł nr.22-za 5zł nr.23- za 5zł nr.24- za 4zł nr.30- za 4zł nr43- za 3zł nr 66- za 3zł
 9. Chodziło mi o potwierdzenie właśnie tych 300,-. bo tylko ta kwota powinna być na koncie Chełmskiej Straży.. - reszta poszła na konto Hoteliku u Murki.
 10. Wpłaty z Forum Oaza pochodzą z mojego ogrodniczego bazarku zorganizowanego na tym forum dla podopiecznych Ali123. I tu także, wypada mi serdecznie podziękować- wszystkim biorącym udział w bazarku a także tym, którzy dołożyli się finansowo poza bazarkiem. Całkowity przychód z bazarku wyniósł ok. 1200,- Poproszę jeszcze o potwierdzenie wpłaty na konto Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt- taka wpłata powinna tam wpłynąć z tego bazarku.
 11. Proszę dopisać do mojego rachunku- 1 dobę w hoteliku :)
×