:placz::placz::placz:dlaczego,własnie wtedy kiedy wyszedł ze schronu..........poznał ciepło człowieka,reke głaszczaca jego kudłaty łepek,to niesprawiedliwe:mad:optymistyczne jest to,ze nie umierał w zimnym boksie,samotny:-(:-(:-(biegaj sobie piesku szczesliwy za TM,BEDE O TOBIE PAMIETALA.