[IMG]http://images34.fotosik.pl/403/12e5e3caff5b3df4.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/32/9edcee53a3c5155c.jpg[/IMG]
[IMG]http://images32.fotosik.pl/402/07af1f98cdf2cd9e.jpg[/IMG]
Cały czas zastanawiam sie co z nim jest nie tak, że został dwa razy oddany.Bo ja nic nie zauwazylam bardzo przywiazany do pana który opiekuje sie czescia boksow na jego widok sie cieszyl a na nas nie zwracal uwagi. Na spacerku byl grzeczny.