Super! Trzymam kciuki.
A może napisać w tytule, że to airedale terrier? Acha, i on nie jest w schronisku, tylko w przytulisku, lepiej to zmienić, żeby czasem ktoś schronu nie gnębił.
[quote name='AgaiTheta']Jak miewa sie boksio?[/quote]
Widziałam go w poniedziałek jak wyglądał z budy, na pewno mu zimno... :(
Ola - a propos Gacusia, to najlepiej jakbyś sama odwiedziła przytulisko ze zdjęciem i tak jak pisze Modliszka, także schronisko w Pabianicach.
To ja może zrobię allegro.
Proszę o podanie namiarów w kupie, bo nie mam za wiele czasu by szperać po wątku.
Myślę, że po allegro można sporo oczekiwać.