i tutaj sie chyba musze zgodzic z Mniagą.. pierszy raz chyba, ale sie zgadzam...:angryy: a moze trzeba jeszcze napisac do zkwp w poznaniu?
ze on rozmnaza psy z rodowodem na lewo??
[quote name='Czarne Gwiazdy']Szybko im te suki niektóre umierają! ...i psy również.
Eh:
[URL]http://www.jag-sza.host.sk/puppies/zaleta.jpg[/URL]
Fajne tło:
[URL]http://www.jag-sza.host.sk/females/lady_lee02.jpg[/URL]
[URL]http://www.jag-sza.host.sk/females/lady_lee05.jpg[/URL][/quote]
znam osobiscie Panią Jadwigę i ona jest nastawiona głównie na hodowlę dogów niemieckich. dba o swoje psiaki..
a grzywaczy bylo tylko kilka na zdjeciach.. a na wystawie ponad 250...
a tu tak obiecywali, ze beda zdjecia..
o charty polski etez prosilem..
ale coz.. widocznie tylko mi podobaja sie te rasy...
to prawda suczka Massimy jest cudowna:loveu: :loveu:
nie znam sie, ale ta suka co dostala BOB nie jest rewelacyjna...
Maga to suczydlo z mlodziezy to [SIZE=1]DENORVIK FANTASTIKA DASTI , Marina Baydakova, Rosja[/SIZE]
[quote name='Em-ka']
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/244/0a8af90ea4f3a9f5.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
a co to jest za suczydło??
bardzo mi sie podoba:):loveu::loveu:
Trzymamy kciuki za wiekszosc :evil_lol: :evil_lol: zobaczycie ile w psach bedzie ocen dobrych i bdb.. sedzia jest straszny- twierdze tak po tym, jak sedziowal charty polskie.. masakra.
pozdrawiam
[quote name='KaRa_TC']No to pojecia nie mam:shake: a jeszcze pozostalo mi jakies 40zdjec...[/quote]
a moze za pomocą [URL="http://www.imageshack"]imageshack[/URL] ???
[quote name='TANANA']To Ja z Unkasikiem :)
okazal się byc duzym chłopcem ;) i przez to dostał bdb
ale ma doskonalego synka :)[/quote]
Edyciu! GRATULUJE:loveu: wnusia, a Uniu jeszcze nie raz pokaze na co go stać i wygra nie jedną wystawe... :loveu: :loveu:
[quote name='Han Sharn']W galerii wystawy są już zdjęcia i jest kilka nagich meksykańców. Może któraś to Miroku?
Zresztą gratulacje dla Miroku i Właścicielki.[/quote]
mozesz wstawic link do tej galerii? (pieknie prosze):p
Polska słabo wypada.. jedynie zwyciezca swiata weteranow jest wiekszosci polskich hodowcow, poniewaz nikomu z innego kraju nie chce sie jechac z weteranem.....
[quote name='Agama']MARTUS :lol: tym razem chyba znowu zdanie nie do mnie -wiem ,ze zostawiasz ruda...ONLY[/quote]
jak dla mnie one obie rudawe... a ktora dokladniej jest szczesciara?