Jump to content
Dogomania

kahoona

Members
  • Posts

    1632
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kahoona

  1. jest nas trzy organizacje - Pogotowie z Trzcianki, fundacja EMIR i stowarzyszenie ARKA ustaliliśmy, że zbieramy na jedno konto, łatwiej dokonać rozliczeń i dziękować darczyńcom adopcje - wszystkie telefony - to zależy o co chodzi - EMIR prowadzi ewidencje i razem z Arką oznakowaliśmy wszystkie psy , więc mamy najbardziej aktualne info o obydwu miejscach jesli ktos jest zdecydowany wziąć psa prosimy o kontakt z Emirem lub Arką
  2. patrz strona pierwsza wątku
  3. [quote name='Bachnach'] . czy Emir ma nadprzyrodzone siły? i mozliwosci?[/quote] [B][SIZE=3][COLOR=Red]Emirowe możliwości właśnie dogorywają - nie mamy miejsca, lekarka ledwie żywa [/COLOR][/SIZE][/B] [B]Sytuacja staje się bardzo zła, kończy się karma, pracownicy za chwilę nie dostaną pieniędzy za opiekę nad psami, wójtowie odżegnują się od wszystkiego - to nie ich psy! Władze twierdzą, że kończą się im pieniądze i już. Nie będą płacić. Biedrzycka kolekcjonuje kolejne psy, ale na szczęście nam nie podrzuca. Dziś zabrałyśmy 3 kolejne ciężarne suki (właśnie są operowane) - dobrze chociaż, że na nich nasza ulubiona miłośniczka zwierząt nie zarobi więcej.[/B] [CENTER][B][SIZE=5]APEL!!![/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=Red]potrzeba nam adopcji, miejsc i jeszcze raz adopcji [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [B]róbcie, co w waszej mocy, zbierajcie karmę, pieniądze ale szukajcie przede wszystkim miejsc dla psów piszcie też może protesty, zawiadamiajcie prasę i kogo się da EMIR dziękuje za uznanie i obiecuje pracę do upadłego [/B]
  4. środa, TVP info, godz. 19.05 nadany będzie reportaż z Krężela, nagrywany dziś. [SIZE=3]Oglądajcie! Wygląda, że to będzie dobry materiał.
  5. [quote name='Isadora7']A co tu tak cicho? emocje opadają, a psy ciągle potrzebują Waszej pomocy budzimy się, Dogomaniacy!!! w poniedziałek i środę jesteśmy w Krężelu i zabieramy następne kilka psów i ciągle szukamy domów...
  6. [quote name='Inez de Villaro'] jakie będa wyniki akcji, nie wiem ale dzieci juz teraz zaangazowały się...chodza po osiedlach i zbieraja obroże i smycze a to edukacja i wychowanie w jednym! kahoona- smycze wysyłac na adres z pierwszego posta czy na jakiś inny bardziej "aktualny"???? czy potrzeba kagańców?[/quote] info z pierwszej strony aktualne - i oczywiście wszystko się przyda, choć bardziej od kagańców potrzeba obroży i smyczy
  7. Isadora, ty nasza jedyna - masz coś na te targi? kurde trzeba tam być - jakieś materiały są potrzebne - myślcie intensywnie, co można zrobić na tych targach - tam jest dużo firm a i prywatni ludzie łażą
  8. [quote name='Inez de Villaro']w KRĘŻLU czy KRĘŻELU? skąd wzięliście tę drugą forme odmiany? czy tak mówią miejscowi???????? chodzi mi o to żeby ulotki i plakaty nie raziły błędami fleksyjnymi:([/quote] wójt gminy Chynów, do której należy Krężel, upiera się, że powinno być Krężelu - i to chyba on ma rację - dyskutowałam o tym z nim wczoraj
  9. ważne - znacznie ważniejsze od tych pierdół od Latkowskiego-bis dziś znów kilka psów opuściło Maciejowice, a jedna sunia jest właśnie sterylizowana i jedzie wkrótce do DOMU STAŁEGO! i to jest ważne sytuacja jest tam lekko lepsza, a władza coraz bardziej przychylna.... i tego się trzymajmy
  10. [FONT=Arial]potwierdzamy odbiór paczki od Agnieszki M.. ze Stalowej Woli: 9 szt pipet Advocata, 1 opak 400g Multivit Canic, 3 0p.Megavit Pet Calcium - dziekujemy[/FONT]
  11. [quote name='gosia15']To są na pewno Maciejowice gm. Głowaczów??? to te niedaleko miasta Kozienice :crazyeye:??? Więc dlaczego w pierwszym poście tego wątku oraz na stronie [URL="http://www.krezel.ovh.org"]www.krezel.ovh.org[/URL], (i jeszcze w kilku innych miejscach których teraz nie pamiętam)- WSZĘDZIE jest napisane :czytaj: cytuję: "MACIEJOWICE k/ SŁOMCZYNA" (czyli te podGrójcem) ??? Mój ty smutku! To ja wczoraj naszą Dolores źle poinformowałam :shake:... I jutro nasza Dolores do złych Maciejowic pojedzie Figi szukać:bigcry:[/quote] nie zauważyłam tej pomyłki wcześniej -sorry osho już wie powiadomię jeszcze Emilkę
  12. Maciejowice, gmina Głowaczów [URL]http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,25,666925,414081?l=d6b731e2a3a2994e[/URL] ty miałaś inne Maciejowice - też w mazowieckim, ale bliżej Grójca niestety trafienie tam jest trudne, bo to w szczerym polu, jedzie się kilka km przez lasy i pola - sprawa jest tak popularna, a mieszkańcy tak wku.....ni, że każdy ci ochoczo powie jak trafić sugeruję, żebyś ne jechała tam sama, bo ludzie pracujący tam nie są szczególnie mili i przyjaźni - mają przez nas kłopoty, jedź z kimś kogo chociaż z widzenia znają
  13. [SIZE=5][U][B]WAŻNE!!!! [/B][/U][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Red]Mamy do odbioru około 3 metrów sześciennych (to strasznie dużo w kg) dobrej duńskiej karmy z Nowego Dworu. Musimy przewieźć ją do Grodziska Mazowieckiego. Stąd sukcesywnie będziemy wozić psom z Krężla i Maciejowic. Kto ma duży samochód? Dowiem się kto jest darczyńcą i napiszę.[/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi: Emilka - może wrzuć to na pierwszą stronę
  14. [quote name='GoskaGoska']Ale z tego co ja zrozumialam z karmą raczej dla psow przynajmniej narazie nie ma problemow, bo zostala juz podarowana narazie 120kg. Nie wiem czy tylko u mnie , ale strona Emir od wczoraj nie działa[/quote] dziś powinno być już normalnie
  15. [quote name='EVA2406']Osobiście zawoziłam wielką skrzyniową zamrażarkę :crazyeye:[/quote] może przesadzam, ale znając B. coś nie wierzę, że jeszcze nie zamieniła jej na gotówkę chyba, że stoi gdzieś w tym budynku mieszkalnym w Krężlu sprawdzałyście może?
  16. [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Kahoona[/B], a może Tobie udało sie dziś sprawdzić płeć tego ON'ka, którego zdjęcie wrzucałam? [B]ARKA[/B] to było jedyne foto jakie mam. Z galerii zrobionej przez paros. Nie mam pojęcia gdzie on w Krężlu był, bo mnie tam nie było :roll: Szkoda, że nie ma info...[/COLOR][/quote] niestety mnie tam dziś nie było - choroba, cholera ale dziewczyny zrobiły pełna listę i dokumentację zdjęciową - poczekaj chwile, muszą to uporządkować
  17. [quote name='ARKA']TAM nie ma jak gotowac, niestety odpada....chyba ze rozmrazac i podawac surowe, rozmrozone.. ZAMRAZAREK brak, nie ma jak skladowac, pradu brak w Maciejowicach. Ja i tak mam wątpliwosci ile jest w tym miesa w miesie:shake: Moze sie myle, moze mozna by pokombinowac z gmina gdzies przechowywanie i dodawac rozmrozone do suchej karmy, poprostu, dwa razy, trzy razy, w tygodniu. Nie wiem.[/quote] przypominam Ci, co widziałyśmy w Maciejowicach - pracownicy rzucali psom zamrożone mięso, część psy porywały prosto z taczek, z folią nie można ufać tym ludziom - niepotrzebne nam skręty kiszek chyba, że same byśmy dawały, ale co z magazynem, rozmrażaniem itp. trudna sprawa....
  18. [quote name='zofia&sasza']No wiecie, jak się widzi coś takiego jak Krężel, człowiek próbuje to sobie jakoś wytłumaczyć, wyjaśnić... Takie miejsca burzą zwykłą wizję świata. Ja od tygodnia usiłuję zrozumieć jak - nawet bardzo zły człowiek - może do czegoś takiego dopuścić. I nie udaje mi się :shake: .[/quote] i w takich przypadkach powiedzenie, że sądzić należy podług siebie jest kompletnie durne dostałam właśnie telefon od pani weterynarz z okolic Gdańska - weźmie do siebie do 5 psów, wyleczy i znajdzie im dom :multi::multi::multi:
  19. [quote name='mru']no właśnie. to zdjęcie... ta jej przemiana to już jakiś głębszy mechanizm psychologiczny, którego ja nie pojmuję... :shake:[/quote] Ten głębszy mechanizm psychologiczny to tylko chęć zysku - znam ją (niestety) prawie 20 lat i długo trwało, żebym się przekonała, kto zacz. Ciągle się słyszało, że kogoś przewaliła i okradła, ale dopiero jak zrobiła to memu ojcu - przejrzałam na oczy. Ona zawsze żyła z tego, co zabrała innym. Nie dajcie się zwieść, Ewa ma ogromny talent manipulatorski. I rzeczywiście czasem zachowywała się bardzo po ludzku, ale liczy się całokształt. Znam ludzi, którzy chcieli sobie przez nią życie odbierać. Tfu.....
  20. [quote name='szybszy_od_dylizansu']Czy ktoś ma informacje na temat psa husky z numerem 2105? Podobno zniknął z terenu pseudoschroniska. Ktoś go może przygarnął?[/quote] w piątek był, jutro sprawdzę - odezwij się do mnie jutro wieczorem
  21. [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]A ja dopiero teraz zauważyłam tą bidę: [URL]http://rumbo.forall.pl/images/tn_47.png[/URL] Czy mogłabym prosić ,[SIZE=3] kahoona[/SIZE], abyś tej słodkości zrobiła zdjęcia? I toż samo pytanie: to pies czy suka? W jakim mniej więcej wieku? Najprawdopodobniej na początku października bedę mogła jednej z tych bid dać DT lub może nawet DS (ale nie zapeszajmy:roll:). Jednak już teraz wolę zasięgnąć języka. Sa to spore psy (ten i ta suczka podpalana, o która też dziś pytałam), a moja Gama potrafi byc na anty do takich, szczególnie suk. Dlatego nie wiem czy ta, o którą pytałam wczesniej mogłaby u mnie zamieszkać :roll::shake:Ale ten ON'ek? Może to kawaler?[/B][/COLOR][/quote] postaram się to jakos ogarnąć w środę, problem jest tylko taki, że nie jestem pewna czy zastanę psa w tym samym miejscu - odezwij się do mnie w środę wieczorem
  22. [quote name='mru']pamiętacie jak pytałam o tego psiaka? i co z nim? ma ten domek czy nie ma? :) jeśli nie to gdzie jest? ew do kogo kontakt podać?[/quote] jest dla niego dom - bardzo dobry
  23. [quote name='Kostek']wczoraj rozmawialysmy i naliczylysmy wszystkie 14 wtorek -suka plus 4 jej szczenieta -pies z rana przy oku sroda -2 szczeniaki -suka z lysymi plackami szorstkowlosa czwartek -prawie szczenie -suka w zaawansowanej ciazy -3 szczenieta piatek -suka duza miks tosa -czarny psiak z ranami i lysymi plackami[/quote] 14 się zgadza, bo nie liczyłam tosy, ale gdzieś wyżej piszecie o 16, stąd moje zdziwienie
  24. [quote name='Kostek']wyjechalysmy ostatnie,z maciejowic zabralysmy duza brazowa suke(Arka widziala) i z Krezla psa zaraz wkleje jego foty,oswiadczenie spisalysmy jest w Krezlu[/quote] MAMY 13 POKWITOWANYCH - PISZECIE O 16 - SPRÓBUJMY TO JAKOŚ SPIĄĆ
  25. prośba do Psiego Anioła: 1. zmniejszcie zdjęcia 2. podałyście że zabrałyście 16 psów - to się nie zgadza z naszą ewidencją prośba do wszystkich: 1. pilnie poszukujemy obroży Virbac Preventic (100 szt.) i Advocat Bayer - we wszystkich przedziałach wagowych dla ok. 100 psów - stopień zarobaczenia zwierząt jest ogromny, to samo dotyczy pasożytów zewnętrznych 2. zapomnijcie o jakichkolwiek adopcjach na własną rękę - adopcje odbywają się w porozumieniu z organizatorami 3. Velvet jedzie do Emira mamy do zabrania około 100 psów - do chwili obecnej do Emira i organizacji współpracujących wyjechały 83 zwierzęta APELUJEMY RAZ JESZCZE - STOP GADANIU GŁUPOT, ROZTKLIWIANIU SIĘ ITP. POMAGAMY PSOM, NIE POMPUJEMY EGO NIEDOWARTOŚCIOWANYCH - ROBIMY, A NIE TRACIMY CZAS - EMIR ODPOWIADA NA WSZYSTKIE ROZUMNE PYTANIA. JESTEM DO WASZEJ DYSPOZYCJI NA OKRĄGŁO 0-609 036 046 KATARZYNA P.S. PAROS, NIE WSTYD CI? DOŁĄCZYŁAŚ DO OSZOŁOMSTWA?
×
×
  • Create New...