-
Posts
317 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by georgina
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ale fajna fotka:loveu: A ja dziś nic nie robie tylko spie i siedze przed kompem:oops: :roll: Moje niunki tez na kwarantannie, ale my wychodzimy na 5 min na trawke i szybko wracamy. Już sie nie moge doczekać normalnych spacerków :) [B]Aniu[/B]- jak dołączasz opis do zdjęcia? Cholerka muszę isc na jakiś kurs, bo nic nie umiem :oops: Jak zwykle nawiąze do łzawienia, jak to wyglada u Judy? -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM']słodki ten shamirek :loveu: kurde jakie te szczeniaczki rozkoszne, co? :cool3: [/quote] Twoja Judka też świetna:loveu: , ma bardzo ładna buziunię. Aniu napisz czy ona broi , czy jest z tych spokojniejszych? Pogryzła Ci coś ? No i jak z siusianiem i kupkaniem? A w ogole to sprawy rozwolnieniowe już mineły?:lol: . Ja mam szczepienie 19 i mam nadzieje, ze obedzie sie bez sensacji:roll: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Boziuniu, jakie maleństwo słodkie :loveu:[/quote] Słodki, słodki.....jest bardzo maleńki ( najmniejszy z miotu) , ale energii ma tyle co rotek w wieku dojrzałym:lol: ;) Cudnie przynosi piłeczkę i cieszy się całym soba jak mnie widzi rano, albo jak wracam z miasta, zalizałby mnie calą:loveu: , jest przeuroczy- mały rozrabiaka:loveu: A tak prosi zeby go wziąć na rączki na pieszczoszki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/105/3233f7ecad2ae3a1.jpg[/IMG][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek'] A tak a propos, Georgina, ja też nie umiem obrabiać czy korygować zdjęć więc Nelcię oglądacie jak ja Bozia stworzyła :lol: A poza tym pieska masz super więc daj sobie spokój z jakimiś obróbkami :p[/quote] Dziekuje Martynka, no to macie mojego Shamirka bez obróbki, zaraz po tym jak obgryzał noge od ławy:loveu: ......moja mała chudzinka:loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/104/50cc236f02789cdb.jpg[/IMG][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Fakt , takie maluszki sa bardzo rozkoszne:loveu: , ale ja już sie nie moge doczekac pierwszej kiteczki:lol: A jak włoski urosna to pewnie zamarzy mi sie zeby znow byl malutki. A przed chwila miałam walke na calej dlugości mieszkania- pieski sie gonily , prowokuja sie nawzajem, dupki do gory i leca do siebie z predkoscia światła:crazyeye: , potem warcza, ugryza sie , odskocza od siebie jak zajączki , rozbiegna w dwie strony i ..........od nowa:diabloti: :evil_lol: A ja tylko patrze czy wyhamuja przed ścianą;) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
A to pozycja Shamira:loveu: , fota kiepskiej jakości, ale nie potrafie obrabiać:oops: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2893/img2390largexx5.jpg[/IMG][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ja wstawiam za pomoca fotosik.pl., ale cos dzisiaj szwankuje. Fotki bym powstawiala, ale na razie robie beznadziejne:angryy: Zreszta pieski maja straszne zacieki, a ja nie umiem korygować zdjec i obrabiać komputerowo ( zreszta dla mnie sa sliczne nawet w zaciekach:loveu: ), ale w necie chcialabym zeby prezentowaly sie lepiej. Poza tym nie umiem robic mordek w zbliżeniu, jak próbuje to wychodza zamazane- ehhhh......gapa ze mnie:oops: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']No właśnie Nesjanka, moooooże :diabloti: wiem o co chodzi :razz: Georgina, rety jak to fajnie opisałaś, jaki to musi byc słodki widok :loveu:[/quote] A ja nie wiem o co chodzi:-( :roll: .....a bardzo bym chciała;) Probuje zalaczyc fotke Shamirka jak spi w swojej ulubionej pozycji, ale fotosik mi szwankuje:angryy: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
No Martynka to masz dziś powód do oblewania:cool3: :evil_lol: :evil_lol: :multi: ......gratulacje jeszcze raz. A co do 2 maluchów, to owszem zabawy świetne, walki, zapasy nieustanne i co chwilę buzi, buzi:lol: :loveu: , ale śpia oddzielnie, razem nie chca ciagle się zaczepiaja i jeden drugiego budzi. Każde ma swoje legowisko i robi lulu u siebie:evil_lol: Z tym, że dziewczynka spi jak piesek, Shamirek jak dziecko......na pleckach z łapkami do gory, przy oczkach.....niesamoowity widok :) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Georgina, ona taka nie tylko na fotkach :lol: Ale skromna jestem :evil_lol: Aha, pamiętaj jeszcze o ząbkowaniu, też wtedy bardziej leci :cool1:[/quote] No mam nadzieje, ze wkrotce sie gdzieś na żywo spotkamy:cool3: i zobaczę Ciebie i Twoje szczęscie:loveu: Mojemu Shamirkowi bardzo leci z oczek, bo mu dopiero mleczaki rosną, jest taki bidulek o wielkim serduszku:loveu: :loveu: :loveu: , tak jak bardzo broi, tak bardzo jest kochany i pieszczoszek:loveu: Dbam mu o te oczeta, co chwilę maltretuje go wacikiem:evil_lol: , ale te stare przebarwienia to mam ochote mu obciąc:angryy: i hodować od nowa, tylko sie boje, ze jak beda krotsze to beda go kłuły w oczka. Teraz maluniek spi u mnie na kolankach:loveu: Aha ...musze sie też pochwalić....pieseczki po 10 dniach pobytu juz mi nie brudza w domu, robia same na gazetke, a poza tym sa wynoszone co chwile na trawke i robie slicznie na dworze. Od trzech dni mialam tylko jedno siusiu w nieprzewidzianym miejscu:lol: I nieprawda jest, ze chlopcy ucza sie pożniej od dziewczynek, Shamirek nawet szybciej zalapał "gazetkowy kibelek" od siostry:lol: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ale u nas leca stale:-( , tylko niekiedy jest suchutko, poza tym włosy sa pod oczkami bardzo przebarwione i co z tego , ze teraz dbam skoro tych starych zabrudzen nie moge wybielić. A tak bym chciala mieć białego pieska w całości:lol: A Nelka na fotkach prześliczna, super obie wygladacie :) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[B]Martyno[/B], wielkie gratulacje :) Fotki piękne:loveu: Czy Twoja Nelka w ogóle łzawiła, ma tak biało pod oczkami. Mi juz rece opadają, ciagle wycieram, przemywam, a te wstretne łzy leca i brudza wlos:placz: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Kurcze mam kłopoty z wstawieniem fotek, ale próbuje :) [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=45879685a1a2fd8f"][IMG]http://images1.fotosik.pl/102/45879685a1a2fd8fm.jpg[/IMG][/URL] Udało się :) . To moja dziewczynka, troszkę zmierzwiona przez córkę kuzynki,która ja trzyma. Jak znajde siły to wstawie jeszcze chlopca :) Mam niestety problem ze zrobieniem fajnych zdjęc, pieseczki ruchliwe a ja nie wyczułam jeszcze aparatu. Na fotce ma zacieki, bo niestety oczka łzawia mimo przemywania. Martynko chyle czoła nad bielą Nelki, teraz sie przekonałam jak trudno pielęgnuje sie maltańczyka. napisz prosze co zrobic z zaciekami po siusianiu, mimo mycia dupki i wycierania po kazdym siusiu siersć nie jest na tylnych nózkach idealnie biała. Powiem krótko jestem zarobiona po pachy hihihi, dlatego mało zaglądam na forum, ale radzę sobie :) :) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
DZiewczyny, jak sie wstawia fotki? I jaka maja dopuszcalna wielkośc? Czytałam gdzieś taki watek, ale nie mogę znaleźć:roll: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ja się nie mogę rozeznac jak to jest z tymi szczepieniami. Moje maluchy sa po jednym, a wczoraj dzwoniłam do weta, który ma sie opiekować moim maluchem/maluchami:roll: i dowiedzialam sie, ze nastepne za 3 miesiace??...chyba się źle dogadałam. Nic ,wezmę książeczke i wszystko sie wyjasni. A Ty z Judka wejdziesz bez problemu na wystawe? Ja planuje jechac do Sopotu, popatrzeć co i jak:cool3: Nie dziwie się, ze jestes tak zakochana w Judy, ja maluchy widziałam tylko raz , a snia mi sie po nocach, myslę ciagle o białych kuleczkach i odliczam dni kiedy bede mogła tulic swoje szczęscie :loveu: :loveu: :loveu: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Jadę w piatek i na miejscu podejmę decyzję :) [B]Aniu[/B], a gdzie sie wybierasz na wystawę ? Judka już nie jest na kwarantannie? Napisz co ona porabia jak Cie nie ma w domu? Chetnie zostaje sama? -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Hop, hop......gdzie się wszyscy podziali? Zagladam i nikogo nie ma:roll: [B]Nesjanko[/B]- jak malutka na pierwszej wystawie? Miała tremę? :) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ale sliczny uśmiech:loveu: Dziekujemy za pozdrowienia :) hau hau....;) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Super foteczki. :loveu: [B]Daga- [/B]Oskarka nie przemyciłas, a przeciez Judy jakoś sie dostała:cool3: Zastanawiam się jak się przemyca pieseczki, bo planuje wpaśc na kilka wystaw i poogladać, a chciałabym kruszka zabierać ze sobą :lol: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[B]AniuM-[/B] a co tam u maluszka?:cool3: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Nelunia piękna, zadbana aż błyszczy:loveu: A tak a'propo:evil_lol: .......wczoraj wieczorkiem była cudna ulewa w sam w porze wyprowadzania piesków przed snem i tak sobie pomyslałam jak się idzie na siusiu z taką biała czysta panienka?:diabloti: Pod parasolem, czy robi w domu do nocnika:evil_lol: :crazyeye: ;) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Nessti']A poza tym [B]georginia[/B] jak ty zniesiesz tą ciągłą ich wędrówkę za tobą??:crazyeye: idziesz do kuchni - kładą się dwa obok nóg, idziesz do pokoju one we dwa za tobą :evil_lol: idziesz na balkon a one we dwa obok już są :cool3: czy jesteś na to gotowa?? :diabloti::diabloti: gdzie się nie ruszysz- toaleta, kuchnia, pokój, salon, balkon, one muszą być obok Mój np. teraz leży pod krzesłem przy moich nogach, a u ciebie będzie tak x 2 ?? kurczę a gdzie miejsce na twoje nogi ?? jak wyjdę z pokoju, to on pójdzie za mna- już się przyzwyczaiłam :loveu:[/quote] Slodki opis:loveu: :loveu: :loveu: ....tak mi sie własnie marzy:lol: :evil_lol: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
:diabloti: A wiesz, ze zawsze mi się bliźniaki marzyły:evil_lol: :lol: :cool3: :crazyeye: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Jeju.......mam juz taki mętlik w glowie:roll: Z jednej strony sama zdaję sobie sprawe jakie to trudne wyzwanie, a z drugiej kusi mnie niemilosiernie żeby doświadczyć dwóch słodziaczkow jednoczesnie. Wiadomo - podwójne obowiązki, ale i podwójna radość. Jak przy bliźniakach:lol: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='maga18']Georgina a mialas juz kiedy psa?[/quote] Nie:roll:, to byłoby moje pierwsze szczęscie