-
Posts
317 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by georgina
-
Gratuluje wszystkim zwycięzcom:multi: Macie może fotki mltańczyków? Prosiłabym o wstawienie. W ogole cos kiepska ta fotorelacja:cool3: ;)
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[B]karolayna-[/B] a mogłabys opisać jak to montujesz? Na czym zawieszasz? Ja ogladalam w sklepie zoologicznym i do poidelka dołączony jest taki maleńki kabelek ( tylko:angryy: ), a przeciez poidełko musi byc zawieszone solidnie żeby nie spadało przy piciu. Masz moze możliwosć zrobienia fotki, no i napisz prosze gdzie kupiłaś :) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM']no i dobra... peace.... o czym teraz pogadamy?:cool1:[/quote] Aniu czy jak Judka pije wode to też ma całą brode mokra? Straszne utarpienie z tymi zmoczonymi włosami:cool1: Czy ma ktoś doswiadczenie z poidełkami takimi jak dla chomika ;) ( tylko większymi oczywiscie:lol: ), czy pieski umieją z tego pić? Planuje zakupic, ale nawet nie wiem na czym to podwiesic i czy w ogole mały zainteresuje się tym ustrojstwem:roll: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='slodka-madzia']Ty jestes smutna ... bo przemawia przez Ciebie zazdrosć, wiesz ? [/quote] Dawno wyrosłam z takich zachowań, niczego nie zazdroszczę i jestem szczęsliwa. Po prostu cenie u ludzi skromność. Z mojej strony EJOT w tym temacie. Wszak to watek maltańczykowy:loveu: , nie bede go zaśmiecać. -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='slodka-madzia'] Hmm ... ciekawe czy Ty przeczytałabyś ok 300 stron ...[/quote] Ja przeczytałam nawet 2 razy, a co jakiś czas klikam wybiórczo na strony wstecz i czytam z taka samą pasją jak na poczatku:p , a poza tym nieustannie szukam nowych informacji o maltańczykach:cool3: Widocznie maltańczyk nie jest dla mnie kaprysem, a prawdziwą miłoscią i fascynacją [quote name='slodka-madzia']georgino nie chwalę sie swoim zawodem ... poprostu przedstawiłam wam mneij więcej swoja sytuację ... ale chyba nie potrzebnie ... zreszta nie ważne ... [/quote] przedstawić sytuację można bardziej ogólnikowo np. "jestem bardzo zajęta", " często wyjeżdżam" , " mam prace w nienormowanym czasie", " często zmieniam miejsce pobytu".....itd. itp., ale jesli piszesz kilka razy , ze jestes modelka, Twoja koleżanka tez jest modelką , mieszkam w apartamencie....to, niestety brzmi troche snobistycznie, stad moj wniosek dotyczacy nabycia przez Ciebie malego, bialego pieseczka. [quote]Cocerku i Nessti dziękuje Wam, że jako jedyne nie nejeżdżałyscie na mnie , tylko spokojnie próbowałyście mi wszystko wytłumaczyć ... Dziękuję Wam za to ... napewno w życiu codziennym jesteście szanowanymi i cenionymi ludzmi ... jakich w naszej smutnej Polskiej rzeczywistości jest niestety bardzo mało ...[/quote] Uważam, ze nikt na Ciebie nie najeżdżał, po prostu niektóre z nas wyraziły dosadniej swoje zdanie. A jeśli piszesz w ten sposób o polskiej rzeczywistości, to tylko potwierdzasz swój wizerunek, który tutaj przedstawiłaś.....smutne -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='slodka-madzia']Georgino co ty sobie wogóle myslisz co ?? Czy myslisz że skoro jestem modelką to liczy mi sie tylko wygląd, moda oraz zwracanie na siebie uwagi ?? Po części na pewno tak ... bo to jest moja praca ... ale nie rób ze mnie idiotki ...[/quote] Ale dlaczego reagujesz tak agresywnie?? Napisałam , ze MAM WRAZENIE, a nie , ze jestem pewna Twoich motywów odnośnie nabycia pieska. Po prostu we wszystkich postach podkreslasz , ze jestes modelką ( nie kazdy obnosi się ze swoim fachem, bo to nie jest istotne na tym forum) Nie zadajesz pyt. odnośnie karmienia, zachowania, charakteru psa, hodowli...( byc może masz juz wiedzę na ten temat), tylko czy piesek bedzie grzecznie spał , jak Ty bedziesz w pracy. Dlatego wyraziłam swoje zdanie..... uważam, że sytuacja, która przedstawiasz i Twoje możliwości czasowe wykluczaja opiekę nad maluszkiem. Oczywiście decyzja bedzie należała do Ciebie. Zadałas pyt. , ja odpowiedzialam i nie było moim celem zrobienie z Ciebie idiotki. Przeczytaj uważnie swoje posty i nie oburzaj się . Niczego nie pisalam złosliwie -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Dla Shamirka :BIG: i buziak ode mnie i od Nelci :multi: [/quote] Dziekujemy, dziekujemy:tort: ....częstujemy torcikiem;) Martynko, a jak Nelka....minęły jej dolegliwości " kobiece";) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Wiesz, niewiele to chyba zmieni. Kąpać i czesać i tak będzie trzeba, bo biel jest ciężka do utrzymania. [/quote] Mam szczeniaczka, który ma jeszcze krótkie włoski i czesze go kilka razy dziennie, Po spacerku jest zakurzony i nie wyglada jak z " obrazka";) Ponadto pieski te cierpia często na chroniczne lzawienie i zacieki nie wygladaja najlepiej. Pielęgnować trzeba nawet przy krótkiej fryzurce. Madziu, przepraszam , ze napisze wprost, ale maltańczyk mimo tego, ze jest pieskiem OZDOBNYM, to przede wszystkim jest żywą istotką, ktora potrzebuje miłości, uwagi i sporo czasu, regularnych spacerów, a przede wszystkim bezpiecznego azylu jakim jest jego dom i posłanko. Odnosze wrażenie , że bardziej potrzebujesz maluszka jako gadżet ozdobny ( w torbie a'la Paris Hilton) niż przyjaciela do kochania. Nie sadze żeby Twoj tryb życia był wskazany dla pieska , szczególnie małego i wrazliwego jak maltanczyk. Jesli naprawde pragniesz psa, to wstrzymaj sie do momentu, aż Twoja sytuacja sie zmieni na tyle, ze bedziesz mogła podporzadkować swoje życie dla maluszka. ---------------------------- A moj Shamirek dziś skończyl 3 miesiace :) :loveu: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
A tu jeszcze dzieło mojej koleżanki, malutka obróbka, a co tam......;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/110/971b2a8b217423e9.jpg[/IMG][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Śliczne foteczki- Judka ma bardzo długie włoski, a Ty jeszcze marudzisz;) ;) :evil_lol: Taka bieluchna, a na drugiej fotce niepodobna do siebie;) , chyba przez sklapnięte uszka. Cudenko:loveu: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM'] no dobra Geo... koniec z obijaniem sie... :mad: wstawiaj zdiecia shamirka... i videosy... ja chce videoooooo.... :cool3:[/quote] Ja dziś kilka fot wstawiłam:lol: , teraz kolej na ciebie. A filmiki mam tylko nie moge zalaczyc na maila. Bo musialabym najpierw Tobie przeslac zebys umiescila na forum. Jak przegladam w moich obrazach, to mam dźwiek, ale brak podgladu ( chyba mi jakiegos programu brakuje) W przyszlym tyg. zapraszam informatyka, ustawi co trzeba i bedzie duzo filmikow, obiecuje:lol: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM']no własnie średnio... dziś mąż robił jej zdiecie zebym sobie zobaczyla... no i ciezko jej było wystać... musze codziennie troche z nią to poćwiczyć... a na rongówce dzieki radom Martyny idzie nam coraz lepiej (no ok... raz lepiej raz jeszcze lepiej :razz: )[/quote] Ja nawet nie wiem jak piesek powinien prawidlowo stać, tzn. hodowczyni mi pokazywała i stawiala pieseczka profesjonalnie, ale mi niestety nie wychodzi. Jak poprawie tylne lapki, to przednie juz sa nie tam gdzie powinny:angryy: A widzę, ze musze stawiac, bo na fotce ma lekkiego "karpia";) Ringowke musze kupic, ale Shamir to taki szałaput...ledwo na smyczy chodzi, a co dopiero wyższa szkoła jazdy jaka jest ringówka:roll: , kiepsko to widzę. On leci do kazdej napotkanej nogi i musi sie przywitać:lol: , ciągle coś go interesuje......no, ale sprobuje , zobaczymy:roll: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM']Geo a przygotowujesz sie juz z Shamirkiem do wystaw? chodzi mi o to czy uczysz go chodzenia na ringówce i stania w pozycji wystawowej...?[/quote] Nie uczę , bo nie wiem czy go bede wystawiała. Jest mały i nie rokuje na kariere wystawową. Chociaz powinnam , chocby ogolnie dla lepszej postawy i żeby mi odpowiednio stał przy czesaniu:lol: Tylko, ze na razie sie buntuje i niezbyt nam to wychodzilo, choc szczerze powiem, ze probowalam moze z 3 razy:oops: A ringowki to nawet jeszcze nie kupiłam. Judce jak idzie? Ładnie Ci stoi? -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Hehehe, mod ci odpisze że masz zmienić program :evil_lol: Spróbuj photoshop Mniam mniam, ślinka mi poleciała :lol:[/quote] Martynko, ale to sztuczne:lol: , choć działaja na wyobraźnię:cool3: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM']Geo... dziekuje :) ale on jest fajny... i jakie ma długie włoski... :) Judce to chyba przestały rosnąć... albo ja tego nie widze :cool1:[/quote] Nie widzisz.....;) , mi sie tez wydaje, ze slabo rosna, ale rosną skoro mini kitke udało się zrobić:lol: A tu jeszcze foteczka jak mały chodzi po blacie w kuchni i wyglada przez okno na balkon [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/109/8a85852d1df72056.jpg[/IMG][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Ach jak wdziecznie pozuje! Pięknie! No a fotki troche za duże, zaraz się mod przywali :evil_lol: Muszą byc max.500 pikseli. Geo, zaraz ci priv wyślę.[/quote] Moda uprasza sie o przymrozenie oka, bo ja naprawde moim programem nie moge bardziej zmniejszyć:oops: Ok, udało mi się utworzyć inny rozmiar :) Tu Shamirek buszuje u pani w sypialni [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/109/84c6b84895df0dc8.jpg[/IMG][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Kurcze, czy ja tych fotek za dużych nie wstawiam?:roll: . Zmniejszam do rozmiaru small, bardziej nie mogę:shake: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Geo, ta biel razi mnie w oczy :multi: :multi: :loveu: A smyczka... :loveu:[/quote] Ze Stanów sprowadziłam:evil_lol: , dla mojego Słonka wszystko;) Shamirek rzeczywiście biały, tylko nie każda fotka to oddaje:-( , oprocz zaciekow pod oczkami, ale myslę , ze z czasem się uporam:roll: A teraz kiteczka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/118/5a6b8c594ac5ab8f.jpg[/IMG][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Musze to zobaczyć :buzi:[/quote] Postaram się coś zamieścić :) Tylko zmniejszę fotki. [B][COLOR=red]Aniu- dołączam się do życzeń Martynki. Wszystkiego co najlepsze z okazji Twojego swięta.[/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][COLOR=black]Widzę, ze obchodzisz hurtowo[/COLOR][B]:lol:[/B] [/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/109/d42695ecd2542951.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] Najpierw nowa obroża i smycz :) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[B]NNikka[/B] ma rację, żeby piesek ładnie wygladał to nalezy mu poświęcic sporo czasu, a poza tym trzeba to lubić ;) Ja dzis dla mojego szczęscia przeznaczyłam 2 godziny ( tylko pielęgnacja), nie licząc zabawy:lol: , ale jestem zadowolona jak pięknie wyglada. Dzis tez przyszła paczuszka z nowa obroża i smyczą ( cudo:loveu: ) , a jeszcze większe cudo - mój Shamirek w obrozy i maleńkiej kiteczce:loveu: :loveu: :loveu: Oprocz czasu nalezy też przeznaczyc spora sume na kosmetyki, bo niestety nie da sie białych włoskow myć w byle czym. :cool3: Także musisz rozważyć swoja decyzje, bo zrobić szarą ściereczkę z tego pieknego pieska , nie jest trudno:cool1: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM']ty sie Geo nie smiej... mnie w sobote znajomy zapytał a włascicie po co sa te pieski... :roll: powiedziałam mu ze to psy obronne a ten milutki wyglada to tylko kamuflaż :cool3:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ......nieżle:lol: A my byliśmy w niedzielę na plazy i wiele osob podchodziło i pytało co to za rasa. A jak przechodziłam w tłumie to słyszałam komentarze : " ale sliczny piesek":loveu: ....byłam taka dumna. Dwoch panow dla zartow zapytało " czy gryzie";) :diabloti: i stwierdzili, ze fajny pies obronny:lol: :lol: Ogolnie przechodnie milo mnie zaskakiwali i jakby to nieskromnie zabrzmialo- maltańczyk wzbudza sensację:razz: [quote name='AnnaM']Jejkuuuu... dziewczyny... ale jestescie kochane... :smile: dzie-ku-je! :-D[/quote] Prosze, proszę:multi: ......masz już jeden roczek wiecej:eviltong: Dostałaś prezenciki?;) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Nie zazdraszczaj :lol: Shamirek jeszcze będzie pięknie patrzył w aparacik. Tak naprawdę to teraz Nelcia nie lubi pozować. Kiedyś było łatwiej ją ustawić, a teraz to [B][COLOR=red]fruwa ak przeciąg i wierci się niesamowicie [/COLOR][/B]:evil_lol:[/quote] tak, tak....przecież to sa grzeczne, kanapowe pieseczki;) , co to tylko leżą, pozują, pachna i chca być głaskane:eviltong: :evil_lol: :grin: :help1: :laugh2_2: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']O kurka wodna, moja gwiazda pozuje :lol: :loveu: :loveu: Marta to ma rękę :razz:[/quote] "Zazdraszczam " foteczki:oops: ......Martynko, super masz pieska i ona naprawde ślicznie pozuje. Shamirek jak widzi aparat to robi nam na złosc i chowa głowę:placz: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27302&page=55"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27302&page=55[/URL] Martynko, zajrzyj tu:cool3: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
georgina replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Cockerek']Georgina, ale ty masz fajny ten migający avatarek :lilangel:[/quote] Dzieki- mam kilka avatarków, kolezanka mi zrobiła :), bede zmieniać:cool3: Ale on nie jest migajacy, tylko mrugający:lol: ;) :evil_lol: Szkoda tylko, ze nie mam fajnych zdjęc, ale robię wszystko co w mojej mocy żeby się nauczyć:p Edit: Jeszcze mam taki :) z serduszkiem :)