Jump to content
Dogomania

georgina

Members
  • Posts

    317
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by georgina

  1. [B]Aniu[/B]- wszystkiego NAJ z okazji urodzin, dużo radości z Judki:cool3: :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4194/imagesgb0.jpg[/IMG][/URL]
  2. [B]Martynko[/B]- gratulacje dla Nelci i uznanie dla Ciebie:multi: [B]Aniu[/B]- filmik swietny:loveu: Ja nawet jakbym cos nagrała to nie umiem wstawić na forum:-( Aniu - jeszcze mam pytanko do Ciebie- Judka chodzi na smyczy czy w puszorku? Mojego na smyczy prowadzam, ale on sie do wszystkich wyrywa i biegne za nim, cały czas się boje, ze sie poddusi:placz:
  3. [quote name='AnnaM']tak jest :)[/quote] Fajnie :)....my jeszcze troszkę musimy byc ostrozni, choc prawdziwe spacerki kuszą , kuszą:evil_lol:
  4. [quote name='AnnaM']tak... starałam się ją przyzwyczajac jeszcze w domu ;) [/quote] Czyli teraz już bedziesz regularnie spacerowac? Kwarantanna zakończona?
  5. [quote name='AnnaM']ja jak mi sie uda wstawie filmik z wczorajszego spaceru... a własciwie z warjacji judki w piachu... jest po tym taka szara ze dziś idziemy ją prac... szara, brudna... ale jaka szczesliwa :D[/quote] My tez malego chcielismy wczoraj "prać', ale wrocilam pozno do domu i nie mialam sily. Zrobimy to dzisiaj. A kamerke prawie rozpracowalam , choć nie cierpie takich technicznych spraw.:shake: Czy Judka juz chodzi na smyczy?
  6. [quote name='AnnaM']georgina... czyli jak sie już uporasz z instrukcją to będa filmiki? :cool3:[/quote] Filmiki już są, ale kiepskie z aparatu. Jak juz się naucze obsługiwać kamerkę, to na pewno bedzie jakiś filmik:lol: Wczoraj była super śmieszna akcja , niestety nie zdązylismy sfilmować......szkoda, bo bolały nas brzuchy ze smiechu:evil_lol: [B]Ewelinaa[/B]- mój piesek skończy 27 lipca 3 miesiące
  7. Ewelinaa- moj maly tez ma zacieki, oczka bardzo łzawią. Pociesz mnie, ze to kiedyś minie;) I też mam ochote mu podciąć, a najlepiej wygolić na łyso żeby rosły od nowa:cool3: Kiedy zaczęłaś Jesi obcinać? ------------------------- Kupiłam dzis kamere i ......wymiękłam przy instrukcji. Kurde czy nie moga ich pisać łatwiejszym językiem???:angryy: .....a te rysunki........wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:mad:
  8. [quote name='AnnaM']nooo.... :) my nagrywamy na cyfrówce, wiec jakość jest średnia... i filmiki krótkie... ale w sumie pamiątka jest ;) a to Judencja dziś rano... zawsze jak jesteśmy same musi być kolo mnie.. tu pańcia siedziała przy komputerku, to Judka oczywiście pod stolikiem ;) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3055/1cz6.jpg[/IMG][/quote] Aniu, ale ona śliczna:loveu: Dlaczego ja nie umiem robic takich zdjęc?:angryy:
  9. [quote name='Ewelinaa']Spróbuj sokiem z cytryny , super zmywają żółty osad na ząbkach :) A jak nie to specjalna pasta w tubie lub w spryskiwaczu,[/quote] Sokiem z cytryny próbowalam, ale na gaziku i kiepsko nam szło:shake: A ten sok miesza się z wodą, czy takim bezposrednio z cytrynki? :) Ewelinaa - jaka pastę polecasz?
  10. Pisałam ci dzisiaj, ze mają identyczny temperament:evil_lol: , masz wesoło:lol: Moj tak dziś przegina, ze za karę poszdł do budki i mial przytrzymana dupke. Tak sie rozochocił, ze zacząl gryżć za palce od nogi i warczeć. Wprawdzie nie złapał, ale zle nawyki trzeba tępić:shake: A ja jutro kupuje kamere, bo zal mi, ze swietne akcje przepadają:lol: A wy nagrywajcie, moze kiedys bedzie okazja poogladać:multi:
  11. Moj piesio jest po pierwszym myciu ząbkow, wprawdzie samą woda, bo pasty nie mamy, ale o dziwo lubi ten zabieg;) [B]Martynka[/B]- musialam juz go wziąć w obroty, bo dostal pierwsza kapsulke tranu.......miałaś rację......same śledziki z mordki jadą:evil_lol: Napisz , prosze czym obcinasz włosy między poduszeczkami? Duzymi nożyczkami kiepsko mi idzie. Dziś zrobiłam mu tylko jedna gierke. Super wyglada , jakby mial jednego bucika za malego:lol: :cool3: :evil_lol:
  12. [quote name='Cockerek'] Georgina, nie martw się, podjęłaś słuszną decyzję :thumbs: A chłopaczek jest słodki, fajnie się czyta twoje posty o nim :lol:[/quote] jest przecudny:loveu: , a w akcji najfajniejszy, wariuje nie tylko za dwóch, ale nawet za czterech:lol: , dalismy mu maleńkiego misia z czarnymi oczkami i noskiem na pocieszenie jak siostra odjechała i teraz to jego ulubiona zabawka. Nawet jak aportuje piłeczke to ma "Ginkę" w pysku:evil_lol: . Super to wyglada- maleńki pieseczek próbujacy władować piłke i misia jednocześnie do pyszczka. I uwielbia kraść różne przedmioty, jak zwedzi szmatke, laczka albo skarpetkę to zwiewa z predkoscia 100/h do swojej budki żeby schować. A mine ma przy tym tak zadowoloną , że pokładamy się se śmiechu. Mały, bystry urwisek.:loveu: Pocieszający jest fakt, ze nawet jak jest w amoku zabawowym to robi 30 sekundowa przerwe , leci na gazete, wali siusiu, czeka na podtarcie siusiaka i gna dalej , najczęsciej za pileczkami:loveu:
  13. [quote name='Cockerek']Georgina, widzę że ty to ja moja mam, też pierwszego psa niemal wypłakałam, tak jej dziurę w brzuchu wierciłam, aż się zgodziła :lol: A potem juz pies miał lepiej niż własna córka :evil_lol: :lol: A teraz kiedy mam Nelcię, to jest dokładnie tak jak pisze Nessti - im dłużej jest u nas , tym bardziej ją kocham! Wyobrażasz sobie kochac Shamirka jeszcze bardziej niż teraz? No, a wyobraź sobie, że można :loveu:[/quote] Moja córcia już jest o niego zazdrosna;) , stwierdziła, ze zacznie robic siusiu do łożka żeby pokazać swoją dominacje i miejsce w szeregu hehehe:evil_lol: A bardziej kochać to już sobie nie wyobrażam:cool3: :loveu: ,no ale pożyjemy, zobaczymy:razz: [B]Nessti- [/B]mam jednego pieska , niestety zaistniały pewne okoliczności i sunia wróciła do hodowcy po kilku dniach pobytu u nas:-(
  14. [quote name='Cockerek']Ach!! Bo tych misiów się nie da nie kochać :loveu: :loveu:[/quote] Fakt:loveu: ....7 lat byłam urabiana na pieska, ale żadna rasa mi nie odpowiadala, wciąz miałam zastrzeżenia, aż odkryłam maltańczyki:loveu: , dla mnie pieski idealne Teraz pytam się Shamirka " gdzieś ty był jak cie nie było"? :evil_lol: Nie wyobrażam sobie już dnia bez niego:loveu:
  15. [quote name='Cockerek']No i Georginka nam wpadła jak śliwka w kompot :eviltong: Nie wiem czy ktokolwiek mógłby się oprzeć takim przekochanym białym misiom :loveu:[/quote] Wiesz co? sama siebie nie poznaje:evil_lol: ...zawsze z dystansem do czworonogow podchodzilam, a teraz zakochana jestem jak nastolatka. wciaz bym go tulila i glaskala, gadam do niego jak do dzidzki, zmiekczam wyrazy, ciećkam się niemilosiernie:crazyeye: :eviltong: Ale on mi to odwzajemnia, widze, ze mnie tez kocha. Jestem zwyczajnie szczęśiwa:loveu: ....i nieważne czy bedzie mial piekny włos, nos iinne częsci ciala;) . Dla mnie jest idealny:loveu: :loveu:
  16. [quote name='Cockerek']Georgina, ale masz śliczny avatarek :loveu: :loveu: :loveu: Uśmiechnięty Shamirek :loveu:[/quote] Dzieki :)....on zawsze jest taki uśmiechniety i za to go kocham bezgranicznie:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  17. [quote name='AnnaM']ja tez planuje (jak judencja bedzie mogła wychodzić) iśc z nią na jakieś ładne plenery... na małą sesje zdieciową... tam mi sie marzą zdiecia na zielonej trawce... jakie ma Nelusia... :) moze w sobote :D[/quote] My juz bylismy na dzialce. Najwazniejsze jest izolowanie od innych psow, a na nasza dzialke nikt nie wchodzi ze zwierzaczkami. Poza tym pilnowalismy zeby niczego nie bral do mordki. Zreszta codziennie wychodzimy na siusiu na 3 minutki na trawke. Teraz krotko po szcepionce bedzie siedzial w domu, bo jest oslabiony, ale mysle, ze w niedziele pojdziemy na dwor.:)
  18. [quote name='AnnaM']Moze jeszcze nadgoni ;) czyli te sensacje z biegunką a u Ciebie z wymiotami to po szczepieniu? bedzie dobrze... nie martw sie... i wstaw kochana jakies zdiecia Shamirka... plisssss[/quote] Też mam nadzieję, ze nadgoni, choc na pewno super duzy nie bedzie. Wymiotował w drodze od weta. Dziś jest ok, a kupka była o 24 luźna i ogólnie był ospały i widać było, ze sie źle czuje. tak mi go było żal. Dziś się jeszcze nie załatwiał ( tylko siusiu pieknie na gazetkę :) ), także nie wiem czy kupka bedzie normalnej konsystencji:lol: :evil_lol: A fotki wstawie, ale chce porobić na dworze jak bedziemy na dzialce, bo w domu wychodza mi brzydkie. Planuje iść do fotografa żeby mi ustawił nastawy ręczne , a w wolnym czasie sama poprobuje. [B]Aniu[/B], ile płaciłaś za szczepienie? możesz skrobnąć na priv?
  19. [quote name='AnnaM']ostatnio była ważona u weta... 1250g... a czemu pytasz? [/quote] Pytam bez konkretnej przyczyny :) Nasze pieski sa prawie rówiesnikami ( 2 tyg. różnicy), Shamir nie ma jeszcze kilograma i martwie się, ze słabo przybiera, pewnie przez 2 tyg. nie nadgoni 250 g i bedzie mniejszy od Judki:roll: . nawet nie wiesz jak ja sie ciesze jak ładnie zjada:cool3: , a jak nie ma apetytu to bym go lyżeczka karmiła:evil_lol: żeby utył Wczoraj po szczepieniu bardzo źle sie czuł, popiskiwał i w transporterku zwymiotował:-( , jeździł juz po 60 km i dobrze znosil, a wczoraj taka niemiła niespodzianka. Późno w nocy zrobił rzadką kupkę, biedulek malenki. Czyli potwierdziły się objawy jakie miała Judka. Pilnowałam go cala noc, bo bałam się zostawic samego w przedpokoju Dzis natomiast wariuje jak zwykle:diabloti: , boszszsze ile on ma energii:evil_lol: Można patrzeć całymi dniami na jego wariacje
  20. [B]AniuM[/B]- ile Twoja Judka waży? My jedziemy za moment na szczepienie :(.....
  21. [quote name='Cockerek']Siemię miałam mielone, sypkie, nie ziarenka. A kapsułkę przcinasz i wylewasz zawartośc do jedzenia - ja tak robię :)[/quote] Dzięki Martynko:calus:
  22. [quote name='Cockerek']Siemię dawałam sypane do ryżu i kurczaka. A tranu kapsułke dziennie - przygotuj się na capanko z pyszczka :evil_lol:[/quote] Czyli sypiesz ziarenka takie twarde? Ciekawe czy mój mały bedzie to jadł:roll: A capanko to po tranie?:lol: ......kapsułke dajesz do połknięcia :-o , jejku jak ja mam to podac:oops: ?
  23. Jak podajecie to siemię? Ziarenka rozmoczone czy sam " kisiel";) ? I czy szczeniaczkowi już można dawać? Cockerku a tego tranu ile podajesz? Taki kupowany w aptece dla ludzi?:roll: Sorki, ale ja dopiero zdobywam doświadecznie. Dziekuje za odpowiedzi :)
  24. [B]Aniu[/B], jak robisz takie piekne fotki? Jak masz ustawiony aparat? Ja nie moge zrobić z bliska, bo jak się mały ruszy, to obraz jest zamazany:roll: Twoje zdjęcia sa tak pieknie nasycone kolorem, też chciałbym mieć pamiątke w postaci slicznego zdjęcia, ale niestety nie umiem:placz:
  25. [quote name='Cockerek']A u mnie cisza, ja przy kompie, a psy śpią. Ale któryś tak pierdzi że szok, zdechnąć idzie :mdleje:[/quote] Martynko....padłam ze śmiechu:evil_lol: :laugh2_2: :roflt:
×
×
  • Create New...