:lol: Ja wcale nieznikłam tyle że jestem ostatnio zajęta. i mam wieści o piccolu. Piccolo na wystawie w szczecinie w klasie championów zajął 2 lokate i res CACIB
a na wystawie w Lubieszynie CWC, Najlepszy Pies w RAsie, BOB:lol:
Teraz na nastepną wystawe wybieramy się do Kaliningradu:p
W polsce będe z nim na wystawie: Chonice, Sopot, Toruń, Włocławek, Zielona Góra, Wrocław, Rostock w nimczech, no i Swiatowa Poznań, może jeszcze coś z zagranicy dojdzie :lol: Szkoda że jestem taka zajęta na wystawach że niemam jak robić fotek. Ale z Kaliningradu napewo jakieś zamieszcze