Jump to content
Dogomania

TaTina

Members
  • Posts

    191
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by TaTina

  1. Na popołudniu mamy to, o: Też lubimy :)
  2. I tu przyjemnie, o tu: Miłego popołudnia :)
  3. Spokojnie, miło, przyjemnie: I znów przypomnimy: :)
  4. O, teraz troszkę...spokojniej, tak: Fajne, lubimy..
  5. Może jeszcze, hi hi hi, takie, o:) Pogodnej soboty. Tak, tak... I prośba o zaglądanie, o tu:
  6. Dzień dobry:) Kawusie pijemy? To posłuchamy: :) I jeszcze: :)
  7. To ja się dziś już wymiksuje, a na dobranoc zapodamy: Bez komentarza :)
  8. Teraz znów inaczej. Co powiecie na taką muzyczkę: Hm..
  9. A tutaj? Tempo i temperament, i to jaki :) Ojjj...
  10. Było szaleństwo, nooo...i nadal jest:) Klasa sama w sobie..
  11. A teraz zmiana klimatu może? Na: :)
  12. A na to co powiecie? Mnie ciary po plecach latają przy tym :)
  13. Przekornie trochę, inaczej trochę, ale też nieźle :) o: Aha :)
  14. Lubimy, lubimy...To również: Hi hi :)
  15. A kiedy już się nasycimy kofeiną, proponuję to: Piąteczek, cudnie :) Tak, tak...
  16. Jeszcze do porannej, drugiej albo trzeciej :) kawusi, o tu: Ojjj, lubimy :)
  17. No i już na dobranoc puścimy, o tu: Też lubimy :)
  18. Na wieczorkowe słuchanie, tu: A przy okazji zapraszam do zajrzenia: Spokojnego wieczoru :)
  19. Jeszcze jeden i na spacerek trza zasuwać, tak, tak :) pa
  20. Zmiana klimatów :) Teraz zapodamy: Lubimy :)
  21. Mam, mam...i też sruuu.. :) Tak, tak.
  22. Taa...:) A tu przypomnienie skutków hmm...tzw."działalności"? Cudnie :)
×
×
  • Create New...