Jump to content
Dogomania

anosha

Members
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

anosha's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. Tamten piesek już pewnie po odpowiednim szkoleniu jest, ale gdyby ktoś szukał aktualnie specjalisty od zachowań psów w Warszawie i okolicy, to pani Magda Pawlak http://psipsycholog.com.pl/ jest psią psycholożką i prowadzi holistyczną terapię psich zachowań. Można umówić się na spotkanie, ale można także skorzystać z terapii e-mailowej. Dostępne są również gotowe plany terapii w konkretnym problemie, np. wycie psa pozostawionego samotnie w domu.
  2. Mój pies, zanim go jeszcze przygarnęłam, to się błąkał w okolicach Pszczyny. Trwało to podobno 2-3 miesiące. I jakiś instynkt łowcy w nim pozostał, tym bardziej że jest mieszańcem husky. Nie da się go spuścić ze smyczy, bo jak zobaczy wiewiórkę czy jakiegoś bażanta, to nie ma zmiłuj - instynkt zwycięża i pies "głuchnie". W domu reaguje na każde zawołanie, ale na spacerze niestety nie. Mimo upływu kilku lat, nic się nie dało w nim zmienić. Owszem, uspokoił się trochę, bo na początku spacery były męczarnią, gdyż ciągnął niemiłosiernie, jednak tego instynktu łowcy nie udało się z niego wyplenić. Trudno, i tak jest najukochańszym psem na świecie :)
  3. A może na początek warto pogadać z tym właścicielem? Może za puszkę piwa odda psa i nie będziesz musiał go porywać?
×
×
  • Create New...