Jump to content
Dogomania

Olga132

Members
  • Posts

    3025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olga132

  1. [quote name='gallegro'] ps. Tylko patrzeć jak pojawią się komentarze w stylu: " a wam to tylko takie rzeczy w głowie..." :-)[/quote] a tak nie jest?;)
  2. Krecik się przypomina !!! Czy Krecik nie interesuje nawet wolontariuszy z Węgrowa...ehhh....
  3. no i jeszcze Folen ma jechac z tobą - ale ona szczuplutka jest więc sie wciśnie
  4. zbieramy pieniązki na budowę kojca do przetrzymywania psiaków na tymczasie u Folen. niestety folenka nie dysponuje kaską żeby ten kojec wybudować - chciała sprzedać(z żalem) swoja gitarę ale nie było zainteresowania, więc tak pomyslalam - moze udało by się uzbierać na AFN troszke pieniązków na ten kojec...małymi kroczkami wybudujemy. jeśli ktos chce pomóc to wpłaty na AFN z dopiskiem "kojec tymczasowy dla psów z Węgrowa" ja jutro kilka złociszy postaram sie wysłać.....
  5. a może jak ktos będzie zainteresowany Ciapkiem i np będzie to niezbyt zamożna osoba to zaproponować że pokryjemy część kosztów za leczenie? na AFN zawsze sie coś uzbiera - ja obiecuję się dołożyć, a Ciapek by miał własnego człowieka? niedawno przeczytałam jego wątek i bardzo mi żal psiaka...nie wiem jak bym mogła Wam pomóc?
  6. nie - ale poproszę Evite to może mi go wystawi
  7. [quote name='Ania W']To ja na spotkanie zakręcę ciasto ze śliwkami :-)[/quote] ubiegłaś mnie z tym ciastem ze śliwkami....i teraz musze siedziec i myśleć co by tu jeszcze wykombinować..... Aniu czy mozna się zapisac u Ciebie na miejsce w samochodzie?
  8. nikt nie pragnie zostac przyjacielem[COLOR=darkslategray][B] KRECIKA[/B][/COLOR]
  9. czy becia 66 spokojniejsza juz jest ??!!:lol:
  10. ja tez jestem za takim spotkaniem w większym gronie....miło by było was wszystkich razem zobaczyć
  11. [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/9276/dscn2169wx1.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/1843/dscn2168ds6.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9718/dscn2167hg5.jpg[/IMG]
  14. krecik ma juz swoje allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=134035455[/URL] jesli sa jakies uwagi co do tekstu to moge zmienić
  15. dzis pójde do weterynarza ustale dokładnie co i jak z tymi szczepieniami. Roma z tym zdjęciem to cierpliwości - postaramy sie je zdobyć
  16. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=134219872[/URL]
  17. ja dam mone jutro na allegro
  18. [COLOR=olive][B] no i ma swoja własną, prywatną aukcje na allegro[/B][/COLOR] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=134035455[/URL]
  19. [COLOR=#222222][FONT=Verdana][COLOR=sienna][B]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. [/B][/COLOR][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...