[quote name='enia']zdjecia bedzie robić Olga, wiec w razie czego do niej pretensje.........:mad:[/quote]
no pewnie - najlepiej na mnie całą winę zwalić !!! ja jutro wyjężdżam - więc jak na dogo na mnie będą "psy wieszać" (oj to chyba niezbyt trafne okreslenie) to i tak nie przeczytam......:diabloti: