-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Już Ty aby nie kombinuj :eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojjjjjj no nawet najmniejszych przyjemności mi odmawiasz:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jaką pralkę? :crazyeye: Czy Ty aby znowu wina nie pijesz? :razz: Biedny TZ :roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No pralki BOSCH...........a ty tak boszzowałes:evil_lol: I nie piję nic.....tzn herbatkę:roll: Znowu go żałujesz......nie rozumiem:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Już tak na siłę mi pci nie zmieniaj :eviltong:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie zmieniam......lekko naginam fakty:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]kupiłaś saperkę ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Żeby tylko.........spychacz zakupiłam:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Boszszsz.......... :eviltong: To gdzie się szlajasz, co? :p[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pralkę to ty zostaw w spokoju:eviltong: Nigdzie...TZ okupował ale go ululałam:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'].....a co Ci będę tłumaczył - sama wiesz :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No wiem, wiem.....ale to takie przyjemne móc nazwać Cię wróżką:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Kiedyś będzie ten pierwszy raz:eviltong: Aaaaa tam......tylko 10 stronek :p[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To już jest jakby niemożliwe:roll::oops: No własnie......:cool1: i tak beze mnie:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wiedziałem :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A coś ty wróżka?:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie rób z szefa bałwana - co chce to zobaczy :eviltong: Jakie tam peplaki? :crazyeye:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie robię....ale jestem szpecjalistką w temacie ukrywania dogo:evil_lol: No takie peplaki jakich mało:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przybywam przez zaspy:multi:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']dobra - będę już grzeczny :p (Jabłkowa jak to przeczyta, to się posika ze śmiechu :lol:)[/quote]:roflt::roflt::roflt: -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jak tam twój brzusio?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]JA ZABLOKOWAŁAM WSZYSTKIE LINIE DO ŚMIECIOWEGO ŻARCIA......JAK JA NIE MOGĘ TO NIKT NIE BĘDZIE JADŁ!:diabloti: Hej Cioteczko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ooooo matko credita łoszalała:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Pewnie szef się zorientował, że śmigasz po dogo i Ci zablokował :evil_lol: Z tym robieniem wiosny to jakaś plotka :p[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nieee.....na pewno nie...już ja o to zadbałam co by sie nie zorientował:diabloti: Dobry wieczór peplaki:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iv_']ale jesteś niemiła :roll: :roll: nawet Gwieździe nie wszystko wypada :shake: :eviltong: no to se i poszłam precz :obrazic: :obrazic: :obrazic: :roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Eeeee tam...pitolisz:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]Medorowa :B-fly::B-fly::B-fly: To tylko skromna JA:roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ależ mnie zaszczyt kopnął:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]:icon_roc::icon_roc: ooo Paris sobie o nas przypomniała czesc japuszko :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahah Effa:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]Trzy? Ja zjadłam SIEDEM ;-) :diabloti:[/quote]:mdleje::mdleje::mdleje: [quote]sota36 A jo ino jeden! DYRECHTORSKI!!!!!! [/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]WOW......VIP z ciebie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]credita cześć kochana jabłuszkowa coś do mnie już nie zaglądasz ,zajżyj czasem co????:roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nie zagladam bo Ciebie tam nie ma....ale jak jesteś już to lece:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nie chcecie ze mną gadać.......ide se.....pfffffffff ;-P -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
witajcie! dla odmiany teraz Dogo w pracy mnie nie wpuszcza...jakies obrazeczki mi pokazuje.....ehhhhh...... Aaaaaaa i słyszałam,że ktoś będzie wiosnę robił.....TO JA TEZ POPROSZĘ! Dzisiaj mam już dość zimy, buciki mi przemokły -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']absolutnie, absolutnie....paraparapara pam pam......lalalalalala :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Idź już spać bo bredzisz:eviltong: ja też idę...paaaaaaa:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Aga K']iii tam, bez huku i sie obejdzie :cool3: zazdroszcze woli silnej :evil_lol: ja wpiepszylam dzisiaj 3 paczki ahhh <obzartuch> ale male byly :diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ja żadnego i jestem z siebie dumna.....:p eeeeeeehhhhhh...już czas spać........dobrej nocki:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']doopę też zostaw w spokoju :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Skoro nalegsz:roll:[/B][/COLOR][/FONT]