Pani Basiu, kolejne zdjęcia mam nadzieję że szczęśliwej Selmy, po 25 kilometrowej przebieżce w okolicy :) Suczka biega już bez smyczy, wraca na zawołanie, po prostu jest wspaniała. Dziękujemy raz jeszcze ( Pani Hani też oczywiście)
Cześć, jesteśmy nowymi właścicielami Selmy.
Na poczatku chcieliśmy podziękować za opiekę i serce jakie okazaliscie Selmie.
Piesek się u nas aklimatyzuje i poznaje okolice :)
Dzisiaj zwiadzała Dolinę Baryczy i padła po całodziennym bieganiu :)
Załączamy zdjęcia z wycieczki.
Pozdrawiamy Martyna i Arek.