Jump to content
Dogomania

olaglowka

Members
  • Posts

    574
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olaglowka

  1. [quote name='Asiaczek']Hihihi, ja powoli się zbieram. O 9:00 wyjeżdżam z domu. Na stadionie będe ok. 9:30 (trzeba załatwić formalności), schowam baski gdzieś w "ciepełku" w budynku i jako pierwszy zwiedzę ring basków. Agabass jest jeszcze na wyjeździe... Do zobaczenia.[/quote] [SIZE=7][COLOR=blue]P[COLOR=red]o[/COLOR]w[COLOR=red]o[/COLOR]d[COLOR=red]z[/COLOR]e[COLOR=red]n[/COLOR]i[COLOR=red]a[/COLOR] ![COLOR=red]![/COLOR]![COLOR=red]![/COLOR]![COLOR=red]![/COLOR]![COLOR=red]![/COLOR]![COLOR=red]![/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  2. [quote name='PATIszon']BTW. Znajoma poszukuje czekoladki, ale duzej....ciezka sprawa, prawda?[/quote] Gdzies widzialam ze w Cechach lub na Słowacji sa, ale czy sa gdzies szczenieta, tego niewiem
  3. [quote name='Codik&Toffik']Kto będzie na Junior Handling w grupie starszej? :cool3:[/quote] Moze ja :cool3:
  4. [quote name='Jagoodka']i spaniele też...[/quote] TO chyba wszyscy spoykamy sie dookola naszego rinngu :)
  5. [quote name='flashka-g']Ciekawe czy az tyle chetnych bylo do oceny do p.Guido Shafera ze musieli rozdzielic:):) Ja bede i na ringu u p.Kupfenberga i p.Shafera i p.Radjuk:)[/quote] Szkoda ze nie masz miniatury albo toya :)
  6. Błyskotka warto jechac :) zawsze to sedzia jakis "inny" bo zagraniczny :)ja własnie dla tego jade,miałam jechac do Nowego Targu, ale jak widzialam ze ma nas sedziowac sedzina, ktora mnie oceniala rok temu w Bedzinie to nie warto :) Widziny sie w Będzinie :);p
  7. [*] [*] [*] [*] [*].. :( :( :( :( :(
  8. [quote name='Asiaczek']Z wielką ochotą. :loveu: Ale napisz mi, w jaki dzień i na jakim ringu? Pzdr.[/quote] To ja tez zapraszam, niedziele, ring siodmy, pudle sa od 10;00 a my wchodzimy po 10:25 :)
  9. [B]Zvi Kupferberg sedizuje pudle :)[/B]
  10. [quote name='Joanna G']Pudle ida od samego rana ,czyli od godziny 10.00[/quote] Dokladnie, miniaturki srebrne i apricoty wchodza od godziny 10:25 :)
  11. A ja dzisija dostalam potwierdzenie :)
  12. Ja sie zglosilam :( ale to bedzie porazka :)
  13. [quote name='Joanna G']A ja własnie wróciłam z wystawy w Gorzowie. Negry starując w klasie pośredniej otrzymuje CWC ,oraz w porównaniu z suka z klasy championów BOS oraz BOB :multi:[/quote] Asiu WIELKIE GRATULACJE!!
  14. [quote name='Joanna G']I ja tez bardzo mocno poprosze o zdjęcia mojej czarnuchy -Negruchy. A Ola obiecała mi kawałek parasola i stolika ,więc trzymam za slowo .[/quote] Tylko pamiętaj - musisz nas znależć :):)
  15. To my poprosimy zdjecia pudelkow srebrnych miniaturowych - wszczegolnosci suczki w klasie otwartej :) -Magda- zapraszam najprawdopodobniej bedzie obok mnie JoannaG - nieiwem czy sie znacie :)
  16. [quote name='MagicJohnson']hihi.. :lol: no i dobrze, ze idziemy z rana.. zdazymy zajac miejsca przy ringu:evil_lol: i nie bedzie nam tak goraco :multi: :p[/quote] Dokladnie, mam nadzieje ze sie spotkamy i porozmawiamy :) Pudel miniaturowy Sterbyn, suka klasa otwarta Megi Raciborski Puch :)
  17. [quote name='MagicJohnson']juz jest.. :lol: moj piesko jest bez konkurencji, ale zato mamy wiele konkurentow do porownania z nami na BOS i BOB.. :evil_lol: :lol:[/quote] I u nas, :)
  18. [quote name='Asiaczek']Powoli będę wstawiał fotki z Krakowa, rózne rasy... [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/9457/resizeofimg5481jy7.jpg[/IMG] [/quote] Asiaczku to moja Megi :):loveu:
  19. [quote name='narisowa']jak ktoś jest chętny to ja w sobotę mogę pożyczyć mojego gordona, tylko ostrzegam, że jest "trudny".[/quote] Szkoda ze mnie nie bedzie w sobote :(
  20. [quote name='Sonya-Nero']miniatury aprikot i srebrne BOB: Czardasz Silver Bi-Bi - od Krakowa juz Interchampion [IMG]http://www.rusforum.com/images/smilies/appl.gif[/IMG] BOS: Megi Raciborski Puch [IMG]http://images24.fotosik.pl/9/28df9c8fa420a2e8.jpg[/IMG] Widze ze sie z Megi zalapałyśmy :) :loveu:
  21. Agasia to moze na Warszawe wezme regulamin i jak cos to pokaze sedziemu ??moze sie uda ??
  22. [quote name='blaira']Co jakis czas sa w sklepach Kakadu, ale maja dosc wysoka cene. Coraz czesciej mozna je nabyc na miedzynarodowych wystawach, najlepiej za granica. No i nadal w sprzedazy ma go bazarek Bocian ;-)[/quote] Lancuszki były w Francji za ok 24 E
  23. [quote name='Asiaczek'] Tak, zgadza się. Bardzo podobała mi się Twoja prezentacja pudelka na MP. Robisz to bardzo efektownie! Ot nie ja bylam na MP :P to była forumowa Reyes - w sobote zajeła 2 miejsce :) Ja podeszłam jak bły Basenji i rozmawialam z Ewa od Narisa :)
  24. Asiaczku my bedziemy z pudlem :) Widziałam juz CIebie w Krakowie ;)
×
×
  • Create New...