Jump to content
Dogomania

olaglowka

Members
  • Posts

    574
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olaglowka

  1. Gratulacje dla wszystkich!! Wszczególności dla Cockermanki, Zuli i Arabellki i Bassco !! [B][COLOR=red]GRATULACJE!!!!!!!!![/COLOR][/B]
  2. MagicJohnson [SIZE=7][COLOR=blue]G[/COLOR][COLOR=cyan]R[/COLOR][COLOR=red]A[/COLOR][COLOR=darkorange]T[/COLOR][COLOR=olive]U[/COLOR][COLOR=darkorchid]L[/COLOR][COLOR=plum]A[/COLOR][COLOR=darkgreen]C[/COLOR][COLOR=darkred]J[/COLOR][COLOR=lime]E[/COLOR] [COLOR=sienna]![/COLOR][COLOR=wheat]![/COLOR][COLOR=palegreen]![/COLOR][COLOR=yellow]![/COLOR][COLOR=indigo]![/COLOR][COLOR=deepskyblue]![/COLOR][COLOR=navy]![/COLOR]![/SIZE]
  3. A ja będe na 99% :)
  4. Bardzo prosze o pudle toy, pudle miniatuorwe oraz sealyham terriery
  5. Czy ma ktośzdjecia z wyboru IX grupy?? Prooosze
  6. [quote name='Codik&Toffik']W Będzinie na MP poza podium, IV miejsce, ale i tak sie cieszę;) . A na ringu: [B][U]Codik:lol:[/U][/B] : [B][U]1/4[/U], Zw. Młodzieży + BOB JUNIOR[/B] :loveu: [U][B]Toffik:lol:[/B][/U] : [B]V1, CWC & BOS[/B] :loveu:[/quote] Gratulacje!!
  7. [quote name='Błyskotka'] Wystawa bardziej mi sie podobała w zeszłym roku pod względem organizacji.[/quote] Dokladnie!! Cockermanka milo bylo Cie poznac :)
  8. Joanna G gratulacje Flashi (nie wiem czy dobrze napisalam) Gratulacje !!!
  9. [quote name='cockermanka']Prawie zaraz obok Was,po lewej stronie - pawilon z zielonym dachem i biało zielonymi nóżkami. U nas było sporo cockerów pod dachem,bo zawsze zaprzyjaźnione się tez lokują - były więc - niebiesko srebrny pies i czarna suczka - najczęściej spały w klatce lub na stole trzymerskim - był czarny-podpalany pies i czarna sunia (zaprzyjaźnione). Wcześniej jeszcze były springery angielskie i niebiesko-srebrny ciemny cocker ;) . A ja to taka blond czarownica w długiej brązowej spódnicy i brązowej bluzce:evil_lol: No to albo Tata musi psicę wystawiać,albo musi wcześniej zniknąć jej z pola widzenia,bo w ten sposób zawsze Magia będzie do Niego ciągnęła i położy Ci każdą wystawę...:roll: W naszej rasie bałagan na ringu był naprawdę spory. Byłam też bardzo zdziwiona,że sekretarz nie ma protokołu,na którym wpisuje wszystkie oceny i tytuły...:roll: Katalog to totalna porażka - same błędy...:angryy: Ogólnie z wystawy nie jestem zadowolona,szczególnie,że nie sędziował nas sędzia do którego się zgłosiłyśmy,no i ten bałagan.... jedeynym plusem było bardzo miłe towarzystwo...ha! i wreszcie poznałam [B]Błyskotkę[/B] i wymiziałam pieknego Sułtana :loveu: My skromniutko - młody dosk,a psica CWC i NDSwR.[/quote] Czaem wpadał do Was srebrny pudel :):evil_lol: :cool3: :diabloti:
  10. Byłam dzisiaj z moimi pudlami na wystawie w Będzinie i.. Lisa De la Vega Raciborski Puch FCI - pudel toy apricot- CWC & BOS & BOB Megi Raciborski Puch FCI pudel miniaturowy srebrny CWC & BOS& BOB sędziował Pan Zvi Kupfenberg
  11. [quote name='flashka-g']I ja sie chwale;) Z moim pudlem dużym II BIS WETERAN i z siberian husky Jr.Ch Laredo de Ciukci BOB & BOG:);)[/quote] Gratulacje :):):):):):):)
  12. Reyes Gratulacje Gratulacje dla Wszystkich Organizacja wystawy Fatalna Za to jestem zadowolona z Wynikow : Lisa De La Vega Raciborski Puch FCI - pudel toy - CWC&BOS&BOB Megi Raciborski Puch FCI -pudel miniaturowy- CWC&BOC&BOB Arvana Hulczyńska Zgraja - seayham terrier- CWC&BOS&BOB Podziekowanie dla Reyes za pomoc w Wystawianiu Gdy były wybory grup do my przy ok 5 grupie dopiero na ring wchodzilysmy :(
  13. Powodzenia Wszystkim !!!
  14. [quote name='karenina']No dobrze, a czy plan sedziowania sie chociaz zgadza i rasy beda sedziowane tak jak w nim podano czy wg. tych numerów które dostaniemy dopiero na wystawie? Sedzia Zvi Kupfenberg ma do oceny 100 psów, moje sa pod koniec nie wiem czy jechac rano czy trzymac sie planu ..[/quote] A ja ide na samym koncu u tego sedziego :shake: :roll:
  15. [quote name='Nugatowa']:evil_lol: No to rewelacja dzisiejszego dnia :cool3: Wyciągam powtierdzenia ze skrzynki patrze i prawie zemdlałam Suka, klasa championów, Boston Terier :mdleje: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] A macie duzo konkurencji w Terrierach?? Uznaja ze leciutko odbiegacie od wzorca ale co tam :)
  16. cockermanka to moze sie podzielimy sedzia ??
  17. Najlepsze jest to ze najpierw idzie cos z VIII pozniej idzie cos z IX nastepnie X a na samym koncu sa pudle Numerki nie zgadzaja mi sie z planem sedizowania a czesc potwierdzenie wyglada tak: Komitet Organizacyjny wystawy.... nazwa psa rasa Treść do Uzupełnienia :D :D :D Sa 2 kupny jeden na katalog a drugi na niespodzianke :D :D :D
  18. [quote name='cockermanka'][B]Błyskotka [/B]miałyśmy być na jednym ringu....:placz: Gdyby zmiana była z powodu nieobecności naszego sędziego,to ok.Ale nie będzie innych sędziów - a my mamy zmianę!:mad: :angryy: :shake:[/quote] Miałyśmy być na tym samym ringu, mnie bedzie sedziowal Zvi Kupferberg :) Dostałam potwierdzenie. :):)
  19. [quote name='Nugatowa']Z wielką "euforia" :evil_lol: :evil_lol: zaczełam przeszukiwać stwakę I co się okazało Ze Ja z kl.championów i Talagia z klasy młodzieży wraz z innymi seterami będziemy biegać w Terierach :evil_lol: :evil_lol: Lub co najlepsze w molosach :evil_lol: :evil_lol: Skoro to numery startowe !!!!! Bo my mamy poczatek 39..... A pozostałe setery które odnalazłam 67...., 68..... :diabloti:[/quote] Fajnie Macie :) bedziecie ladnymi terrierami :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. Ja również prosze o gordony :)
  21. a dlaczego miałby być nieprzyjęty ??
  22. [B]MAGICJOHNSON Wielkie Gratulacje!!!!!!:loveu: [/B]
  23. Ja sie dodzwoniłam za 2 razem, :)
  24. A ja juz wczoraj dzwoniłam i zgłoszenia doszły :):)
  25. A ja wysylalam zgloszenie poczta, i wyslalam zgloszenie na młodego prezentera bo zapomnialam dolaczyc(meilem) i zapytalam czy moje zgloszeniea doszly, a tu sie okazuje ze nie - a zgloszenia wyslane poleconym
×
×
  • Create New...