-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Glutofia']Spokojnie dajmy się Bounty rozkręcić, ja wierzę ze połapać się nie moze sama się gubię. Bounty wejdż na stronę fundacji tam jest i Zusia i Bubusie wszelkiej maści;) Tu jest bardzo pilna sprawa proszę kogokolwiek o pomoc ogloszenia allegra wszytko co się da http://www.dogomania.pl/forum/f1162/dramat-suni-zostala-sama-po-smierci-wlascicieli-145885/index11.html Szukałam Zuzi i nie znalazlam przeciez od razu zajrzałam na strone fundacji. Kubuś ale ja ie rozkazuje, kazdy sam sobie wybrał co chce, ja tylko zebrałam do kupy to kto do czego się deklaruje, defcto z zgoda Glutofi, z która pisalam dzisiaj długo na PW o czym nie musisz wiedzieć. Glutofio w sumie do większosci psów ze strony fundacji 'ktos' się zgłosić, a Sarze miałam ogłoszenia robić ja do czego się zobowiazałam - pisałam Ci o tym na PW, tylko miałam dylemat cy ogłaszać czy czekac na wyjsnienie. Jak trzeba to jutro ją ogłoszę gdzie się da. Ja naprawde nie rozpychalam po kątach lapami, żeby komuś powciskac ogłoszenia - powertuj wątek, kazdy sam się do czgoś zgłosił i juz zaczęli coś w tym kierunku robić ;) Ja tylko zebrałam deklaracje do kupy i chce ogarnąc, jaki pies i ile ma/bedzie miec ogłoszen, żeby sukcesywnie miał dorabiane i nie był w tyle ;] Tak naprawdę to w zasobach cięzko się połapać, no i informacje sa niezbyt konkretne i watki 'porozwalane' [szczegolnie z kontaktem ws. adopcji]- trudno to w jedną dobe ogarnąc, ale powolutku... A zadatki do rządzenia mam od urodzenia, a jak - przeciez ja urodzona domina jestem zaiście i mam na tyle nudne prywatne życie, mało własnych psów, że naprawde urozmaiceniem mojego wolnego czasu jest rządzenie kolegami/a wręcz w kilku przypdkach przyjciólmi i rozstwianie ich po katach wg własnego uznania :diabloti: Pozdrawim i życze miłej nocy psiaczkom i opiekunom ;] -
Tosinek- cudo na czterech łapach- ma dom u Muro
BoUnTy replied to kuba123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reyes'][URL="http://www.eoferty.com.pl/mix_w_typie_boksera_147394.html"]Mix w Typie Boksera, psy, boksery, Chorzów[/URL] [url=http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=22297]Ogłoszenia: Giełda Ogłoszeń :: drobne ogłoszenia: motoryzacja :: darmowe ogłoszenia: praca[/url] [url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3503416&cid=149]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] [url=http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/12969]Dział ogłoszeń serwisu BONO POLSKA. Ogłoszenia, kupię, sprzedam, oddam, zaopiekuję się[/url][/QUOTE] Dzięki Danuś ;* ale ruszyło z kopyta xDD -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Daria_13']To ja mogę robić ogłoszenia dla Zuzi i Bubusia tych 2 psiaków ok?[/QUOTE] Dla Bubusia za klaudie? Może innego psika wybierzesz, jkiegoś który jest w hotel/lecznicy, bo bubuś jest u kludi na DT i tutaj była deklaracja, ze z ogłoszeniami dadzą sobie radę. A Zuzi to kto? Jest jeszcze 'na stanie' Glutofio? :oops: Staram się zorientować. Odzew jest wprost niesamowity ;] mam nadzieję, że każdy szybko się wywiąże ;] Pierwsze ogloszenia i TEKSTY [Chojrak, Busio, Sieroty i Tosiek] już się tworzą ;) No i Dria widze zaczęła działac z ogłoszeniami sierotek - super ;] To wyjasniła się sprawa z tym gdzie jest Busio, to prosze Rybko o tekst ;] Pytani Rybki wywodziły się z mojego namotlania, po prostu narazie jestem w trakcie ogarniania, a wątek nie jest dośc dokłądny :oops: -
z deszczu pod rynnę czyli Busio szuka kanapy. Juz w nowym domu!!!
BoUnTy replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Busio jest na dogach i na mixy i na kup psa. Wiku tez powiedział, że go wczoraj czy dzisiaj poogłaszał. -
[quote name='__Lara']Ale Państwo są na nią chyba bardzo zdecydowani ;)[/QUOTE] Tak, ju jadą do mnie po papiery. Javeno mam niestety złą umowę - tzn. z daymi innego psiaka, bo nie zauważylam, a krtki mi się pokończyły. Poskreśliałm to, jednk pamietaj, żeby przy tym napisanym długopisem (tych danych)wstawić swoją parafkę.
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='HebaNova']wszystkie artykuły się nadadzą byle szanowały prawa autorskie :evil_lol:[/quote] Nom szanuja, siedze nad nimi godzinami bo to prace zaliczeniowe ;P -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kisiaraf']Pamiętaj, że marsik jest w kurierze jak co to trzeba innego psiaka.... A wogóle jest jakiś odzew?[/quote] A mam być szczera? 0 ;D -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Sama czekam z niecierpliwoscią na wiadomosć jak sobie radza... -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Glutofia']Bounty napisałam ze potrzebna osoba do roboty bo masz jak w banku ze jeśli napiszesz na wątku "kto pomoze zrobić ogłoszenia" to odezwie się jedna osoba albo nikt i zostaniesz z tematem sama, juz to przerabialiśmy. Dlatego jestem zdania ze musi to być jedna osoba która ewentualnie skorzysta z pomocy innych ale nie będzie na nich polegać. Uf...teraz mi się udało jasno i na temat :)[/quote] kobito wreszcie! :loveu: Hihihi a o czym ja mówie? Że jak coś zostanie bez ogłoszen to ja się tym zajmę, a moje zadanie polegaloby na ogarnieciu, które psiaki watków/ogloszen nie mają i proszenie o pomoc wolontariuszy, którzy zgłosili sie do pomocy, a zgłosili się - jeśli coś nie wypali to w miarę czasu, ja bede chociaż te podstawowe ogłoszenia uzupełniac ;] I widzisz? Gdyby to było normalne spotkanie to nie byłoby tysiąca postów i poematów niedomówień, bo obie mówiłyśmy o tym samym tylko w trochę inny sposób. JOMO wiku jest dobry w referatach :evil_lol: Ja mam zrobiony, ale tylko o krwii [to chyba sie nie nada]- miałam zrobic artykuł o sterylce, ale zupełnie nie dałam rady ;| Jak uporam się z resztą referatów... oooo teraz jestem w trakcie robienia o wściekliźnie! To moze to sie nada? W sumiei tak to musze odfddac i tak, a na strone bym to skróciła i przerobiłą na ludzki język ;P Wielkki szacun dla 'góry' :D -
dramat suni...została sama po śmierci właścicieli w nowym domu!!!!!
BoUnTy replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Kurcze,gdybym miała pewnosc, że Mars nie wroci to bym ją wzięla, ale niestety mam raczej pewnosc, że do mnie wróci ;( -
Szczęśliwy Bubek-czyli Bubus w nowym kochającym domku
BoUnTy replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
ale tutaj pustki... -
Sara jamniczka wersja mini mini MIESZKA U JUSTYNY W TYCHACH
BoUnTy replied to dobermanica1987's topic in Już w nowym domu
Moniczko i jak z tym domkiem dla Sarci? Weźmie ją ta osoba? -
z deszczu pod rynnę czyli Busio szuka kanapy. Juz w nowym domu!!!
BoUnTy replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się z Maciaszek, że brak kontaktu może troszkę namieszać, także moim zdaniem pod kazdym psiakiem powinien być podany kontakt, a jesli pies jest w DT to obowiazkowo do DT. -
MAM DOM ...Chojrak mieszka w Katowicach ... :)
BoUnTy replied to dobermanica1987's topic in Już w nowym domu
Super ;] Wskakuj Chojraczku do góry, bo Monika z gromadką zwariuje ;) -
[quote name='Ingrid44']Czy to znaczy ze Iskierka napewno bedzie uczestniczyc w Akcji ?;)[/QUOTE] Myślę, że ma ogromne szansę - ja nie jestem na liscie rezerwowej, tylko na normalnej i moje miejsce się zwolniło, gdyż Hercia poszla do domku, także pewnie wskoczy za mnie któryś z dwóch psiaków rezerwowych.
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='kuba123']zobaczymy jak założę wątek jeśli zakładam takowy psu zawsze go tu wrzucam ,ale odzew lichy ( jak było w przypadku Tonera)[/QUOTE] Właśnie po to jest ten 'grafik' bo każdy ma namacalnie pokazane do czego się zobowiązał, a my wiemy kogo ścigać ;] Zebralam narazie tyle deklaracji, pewnie wielu wiecej nie bedzie, ale to i tak sporo jak na tak krótką chwilke. -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Kisiaraf']To ja już sama niewiem o co chodzi jak była "samodzielność" było źle dzielimy kto i co to źle eh....[/QUOTE] Nom mnie teżto dzisiaj już przerasta. Kuba jk założysz wątek Tosiowi to wrzuć tutaj link, jak jest na maciejach to podpiąć kogoś do oglasznia - mam 2 osoby z poza fundacji jako rezerwowych? -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Glutofia']Dziewczyny nieco samodzielności . Wystarczy spisać tekst ze strony trochę skrócić zostawić najważniejsze informacje. Mnie też nikt nie pokazywał palcem a jakoś dałam sobei radę. Te psy które mają dom tymczasowym ogłoszenia domki robią reszta które siedzą w hotelach lecznicach robi Bounty na zmianę z kimś co nie znaczy ze nie mozecie zrobić innym psom ogłoszeń, ja mając mnóstwo innych czynności fundacyjnych jakoś poradziłam[/QUOTE] Glutofio nie czytałaś mnie uwaznie - j powiedziałam, że popilotuje wątki, a z ogłoszeniami nie wiem czy dam radę i do tego sie nie zobowiazuję! Napisałam to dwa razy. Zobaczymy jak taki garafik się sprawdzi... Narzie to wygląda tak, że okzuje się, że więskzośc wątków, które mi przesłałś ma kto oporzadzić, ciekawe jak to wyjdzie w praktyce ;] Chojrak - _Lara [tekst Rybka_36] Busio - ??? Ty Glutofio? [tekst Rybka_36] Daktyl - Kisiaraf Sara - DG32 Dwie psie - _Lara Bubuś - Klaudi/Jan Grzegorczyk Sara - po śmierci właściciela - BoUnTy -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='kuba123']pozwól że sama będę decydować o tym co robię, nie ty mi to będziesz zlecać i nie przed tobą się będę z tego rozliczać ogłoszeń nie robię, bo nie potrafię- jestem z komputerem trochę ''na bakier'' poza tym zajmuje to masę czasu, na którego nadmiar nie narzekam robię to co mi bardziej odpowiada niż siedzenie i robienie ogłoszeń- oczywiście nie mówię, że nie są ważne ,bo są i to bardzo, ale ja się do tego nie nadaję[/QUOTE] Gdybym decydowała z Ciebie to bym wprost napisła jakiego psa masz ogłosić i na tym dyskusja moja z Tobą by się skonczył, nie zrobiłam tego, żebyś mogła napisc i wypowiedziec się czy czasowo dasz rade, takze chamskie odzywki schowaj sobie w buty... -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Kisiaraf'] Bounty czekam na jakiegoś psiaka do przydziału. Daktyl może zostać?[/QUOTE] Wedle życzenia! Już przypisuje Ci Daktyla ;] -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Jan Grzegorczyk (J@sio)']Spoko przekaże jej o tym a nawet pomoge jak bede umial to zrobic ;)[/QUOTE] Jesli kazdy dotrzyma deklarcji i szybko się z nich wywiąze to bedzie mozan powiedzieć - RUSZYŁO Z KOPYTA ;] i o to wlasnie chodzi, choć ja w chwili obecnej już sie pomieszłam ;P -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']jejku to super ,ze choc Hera ma dom!ale na bank jakis fajny? ja moge jechac autkiem we wtorek do schronu albo srode.Baton reflektujesz? Moge sprawdzic czy jest Tina.Choc przyznam ,ze ciezko znosze schron wiedzac ,ze moge "tylko obejrzec psy: i zadnego nie zbrac ....nawet na spacer nie wyprowadzic.....ale to chyba jak kazdy.....[/QUOTE] Reflektuje ale po godzinach... Albo w czwartek moze Ci pasuje? Ja kończe wtedy o 13:20 prace... Autem byśmy do 15 dojechały.. -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Jan Grzegorczyk (J@sio)']Ja mam Bubka w domu, Klaudia zrobiła mu wątek[/QUOTE] Czy klaudia moze probić mu ogłoszenia, jako, że pies jest pod Wasza opieką - ja tez ogłaszam sama swoje tymczasy nawet jesli były fundacyjne... A kaudi ma naukę - owszem, ale to tak jak kazdy z nas [ bo nie czarujmy sie każdy ma pracę lub szkołę/ a niektórzy i to i to], czy moze to zrobić, czy potrzebuje np. tylko wsparcia? -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
DG jak sobie życzysz, tyle udało mi się na chwilke teraźniejsza ustalić: -DG32 - jamniczka Sara, o ile to bedzie konieczne [dowiem się jutro] -Glutofia - widze, że zajmuje sie ogłaszaniem doga Busia - mogłabys to kontynuować? -Bounty - ja koordynuje i wezme to co zostanie po rozdzieleniu -Rybka - alegratka i kuppsa oraz tekst ogłoszeń do Chojraka i Brusia -Daria - eeeee... -Joma - ma roboty z grafikiem i ogarnianiem pewnych innych spraw -Wikuwiku - 3 kociątka ;] -Kuba123 - coś wynajdziemy ]:-> -Tengusia - się chyb nie pokazuje? -HebaNova - dodaje ogłoszenia psów na stronę fundacji (mogłabym prosić o usuniecie Hery ( jest w domku) _Lara - wybiera własnie psiaka