-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Znow zaczynasz?? odpowiedz na moje pytanie; CZY TOZ wie o tym,ze to na jego konto jest wyadoptowany szczeniak, czyli że szczeniak jest szczeniakiem TOZ? To powazna sprawa jest, szczeniak potrzebuje natychmiastowej chyba pomocy! A jak nie byli naprawde u weta i łapka jest złamana?? :mad::mad::mad: I nie rzucaj sie. Jak Ty czy Wy mozecie odebrac szczeniaka jesli nie jestescie wolontariuszkami np. TOZ Bytom? Zarty sobie robisz czy jak?[/QUOTE] Ja się rzucam o twoje podejscie, a nie o umowe bo z tym to masz rację i sama zwróciłam dzisiaj na to uwagę - ja nie podpisywałam tej umowy, ja mam inne umowy i ta tez dla mnie jest dziwna i moze nam bardzo utrudnić sprawę.... A nie odpowiedziałam na to pytanie, bo chciałam, żeby się wypowiedziała Atlantyda :| A co do łapki to oby była tylko złamana... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Skoro dyskutujesz ze mna to jestem OKRESLONA a nie KTOŚ. Oczywiscie, ze jest tu wielu przedstawicieli innych organizacje, czy mowie,ze nie??[/QUOTE] Ale ja nie dyskutuje tylko z TOBĄ, jesteś sama na tym forum? Zdaje mi się, że nie! I pewnie nie jedyna, która by chciała się tutaj wypowiedzieć, więc naucz się czytać ze zrozumieniem... O fajnie, ze zauważyłąś, ze nie jesteś jedyną osobą fundacyjną - super, to już jakis postęp - a wiesz, ze juz parę osób innych fundacji znają tą sprawe i potrafią normalnie ozmawiać i doradzić? Ahhh zdarzają się jednak te anomalia, ale w przypadku twojej soby to jakoś mnie to szczególnie nie dziwi ;| A teraz mozemy to skończyć? Będziemy sobie przypisywac zaslugi, tudzież wypominac błędy, a wązniejsza robota czeka... (ja osobiście z grabek i piaskownicy już dawno wyrosłam, myślę, ze ty też?) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Cokolwiek to znaczy nic albo zle robi.:razz: Za nim sie cokolwiek zrobi nalezy wszystko dokladnie dopytac, sprawdzic-sama chociazby tresc umowy. Nie mieszaj w tą całe sprawe schronisk, ok!? To zadne usprawiedliwienie.[/QUOTE] A ty akurat jesteś Alfą&Omega i nidgy w calym swoim zyciu błędu żadnego nie popełniłaś.... wybardz o guru, ale takie teksty to sobie mozesz gadać do dzieciaczka w wieku przedszkolnym, moze jakis auutorytet nieomylny by w tobie zobaczył... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']BoUnTy, nie "ktos" tylko przedstawiciel organizacji! Chyba 'ktosiem' to jestes Ty, tak naprawde. Juz "przerabialysmy Twoja butność"-czyz nie? Rozumiem, ze umowa jest umową TOZ-OWSKĄ [B]czy jestescie wlontariuszkami TOZ Bytom, za zagodą TOZ macie takie umowy adopcyjne? Czy TOZ wie, ze wyadoptowal tego szczeniaka?:roll:[/B] I co to za punkt w umowie, ze[B] 7 dni[/B] a co po siedmiu dniach, mozna psa na ulice wystawic bezkarnie?? CO TO za umowa??[/QUOTE] Jakbyś się choc troszkę zastanowiła to byś widziała, ze napisałam to bardziej bezosobowo, bo nie chciałam pisać 'ARKA', ale może tak wolisz? Nie jesteś jedynym przedstawicielem jakiejkolwiek fundacji i nie ostatnim, więc sobie nie przyprawiaj takiej aureoli ;| -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']A w kwestii sprostowania ja proponowałam pomoc w przetrzymaniu piesków do czasu uregulowania problemów Ani ,ale jak to w życiu bywa przeważnie jest pod górkę więc proszę o odrobinę wyrozumiałości[/QUOTE] Atlantydo nie tłumacz się! Osoby, które sa z nami od początku wiedza o co chodzi i jak to było... Nikt Ciebie nie wini - tak to już bywa z adopcjami! Teraz musimy psa wyciagnąć - bedziemy wdzieczne za jakiekolwiek rady od osób, które już spotykały się z podobną sytuacją... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Jestem w pełni świadoma swojej odpowiedzialności za tego szczeniaka ,i staram sie jakoś ten problem rozwiązać .Niestety nie wszystko zależy tylko ode mnie choćby to że ludzie do wieczora pracują ,to co mam tam stać pod blokiem i czaić sie bo może akurat ktoś przyjdzie .Równie dobrze mogłam całą sprawę przemilczeć i ciekawa jestem czy ktoś by się zainteresował i sam od siebie pofatygował zobaczyć co u pieska .A będąc tam sprawdzić dom wierz mi wydawał się normalny trudno jednak do końca ocenić czyjeś zamiary czy intencje będąc tylko chwilę jako gość. Chciał bym załatwić to w miarę polubownie lecz jeśli się nie da trzeba będzie sięgnąć po pomoc[/QUOTE] Atlantydo, nie denerwuj się - nie ma sensu, tutaj zawsze się znajdzie ktoś, kto bedzie uwarzał, ze nic się nie robi nie znając do końca sytuacji.... Ja jestem z tobą, gdyby co to dzwoń, jakbyś mnie potrzebowała to przyjade TAK JAK OBIECAŁAM! -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Sluchajcie, nie moge tego czytac. Jak sie mialo plan A to i trzeba bylo miec plan B. Czyli co robimy gdyby bylo trzeba odebrac psa czy tez wlasciel oddaje. Ja poprosze o nr. tel do tych Panstwa, wszystkiego sie dowiem-wlacznie z nazwiskiem lekarza wet. ktory widzial szczeniaka, podobno. Poprosze tez chociazy wzor tresci umowy adopcyjnej, ktora Ci panstwo podpisywali:mad::mad::mad:Przypominam, ze Wy tez, ciagle, jestescie odpowiedzialne i bylyscie, za te wszystkie szczenieta, za ich dalsze zycie i los.:shake::shake: Cos sie dzieje NIE TAK i trzeba szybko REAGOWAC!!!![/QUOTE] Staramy się, ale mamy niestety troszke wiecej informacji, których jednak nie mozemy tutaj mówić, bo są to informacje cudem zdobyte i powinny być one poufne.... Ale ja powiedziałam, ze jak się go weźmie to się go gdzies ulokuje i to nie jest przeszkodą, bo coś sie wymyśli, ale nie będzie łatwo im tego psa odebrać, a w takich sytuacjach nawet mając plan zapasowy (który zawsze jest, nawet mimowolnie), to wszystkiego przewidziec sie nie da, bo kazda sytuacja jest odrębna i inna, wszystkiego przewidziec się nie da ;| I my doskonale zdajemy sobie sprawę ARKO z tego, ze nadal jestesmy odpowiedzialne za tego psa, ale własnie, zeby nie pogorszyć to wolimy wszytsko dograć szczególnie, ze to czego się dzisiaj dowiedziałysmy zmroziło nam krew w żyłach i nie powiem, że szczerze się boimy... Dowiesz się wszytskiego i co z ta wiedza zrobisz? Oświadczam Ci, że wielkie NIC, tylko ich wypłoszysz o ile już tego same nie zrobiłyśmy... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Trudno mi tak precyzyjnie opisać łapka nie naturalnie podniesiona no i wcale zniej nie korzysta więc chyba boli nie znam się na tym ale dla mnie to powinno być unieruchomione .Pani twierdzi że lekarzto widział nastawił i że to jest świerze dlatego tak wygląda ,że nie ma złamania .[/QUOTE] Nie podoba mnie sie to i pies MUSI szybko z tamtą odejść! Jesli Shila znajdzie na Dniach Psa DS to wtedy mozę uda mi się go wziaść do siebie... Narazie chyba i tak przez łikend nic nie zrobimy... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Tak pamiętam ,tylko jakoś tu nie ma wielu chetnych żeby piesk zabrać choć na DT poza tym nie byłaś sama,jadąc po Finkę ja niestety nie posiadam zabardzo wsparcia ,a mój mąż co tu kryc nie chce się wto mieszać i jeszcze jest na mnie zły .Pozatym ja proponując DT szczeniakom wspomniałam BoUnTy że wolę żeby adopcjami one się zajeły z Anią. Ponieważ pokoplikowała się sprawa Dorki dziewczyny nie bardzo miały czas. I tak spadło to na mnie .Spróbuję po niedzieli podejść do tego Pan do pracy i może znim się da bardziej konkretnie pogadać. No i Finka miała inna sytuację bo to właściciela zasygnalizowali chęć jej oddania.[/QUOTE] Atlantydo, ale my teraz nie mozemy nic zrobić, bo umowa jest na Ciebie, a ty nawet nie wspomniałas o tym, zebyśmy dały Ci wzór naszych umów z moimi danymi i podpisem - ja bym wtedy to wzięła na siebie...Poza tym ja sama też nie wiele bym zrobiła - sama nie mam z tym dużego doświadczenia. Fajnie by było poprosić Amikat o pomoc, moze się zgodzi.... Ja nawet nie wiem jak wygladała ta twoja umowa... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Myślę że warto trzeba próbować może coś się wyklaruje .Ja w ostateczności go wezmę do siebie ale wiem że też będę miała zgrzyty z tego powodu trudno:shake:. Jak ta umowa ma wyglądać może być na odwrocie adopcyjnej zrzeczenie z podpisem?[/QUOTE] Nie wiem czy tak moze być, ale jak Ania się zrzekałą Dżeka to pdpisywała umowę darowizny z fundacją Nasza szkapa i wyglądała ona tak: [quote]UMOWA DAROWIZNY ZWIERZĘCIA Zawarta dnia ................... pomiędzy ........................................................................................................... ........................................................................................................... ...........................................................................................................zwanym w dalszej części umowy DARCZYŃCĄ a Fundacją „Nasza Szkapa”, z siedzibą w 44-330 Jastrzębie Zdrój ul. Morcinka 1/3, numer KRS: 0000267659, NIP: 6332149296, REGON: 240527046 reprezentowaną przez Prezesa Fundacji – Agnieszkę Zera, zwaną w dalszej części umowy OBDAROWANĄ. § 1 Darczyńca oświadcza, iż jest wyłącznym właścicielem psa: ........................................................................................................... ........................................................................................................... ........................................................................................................... zwanej dalej w treści niniejszej Umowy Psem. 1. Darczyńca oświadcza ponadto, że opisany w pkt. 1. Pies wolny jest od praw osób trzecich, że nie toczy się żadne postępowanie, którego byłby przedmiotem, a także, że zwierzę to nie stanowi przedmiotu zabezpieczenia. 2. Obdarowana oświadcza, iż zapoznała się ze stanem zdrowia zwierzęcia i nie będzie z tego tytułu wnosić żadnych roszczeń względem Darczyńcy. § 2 1. Darczyńca oświadcza, że daruje Obdarowanej określonego w §1 psa, a Obdarowana oświadcza, że niniejszą darowiznę przyjmuje. 2. Wydanie przedmiotu darowizny nastąpiło w dniu podpisania niniejszej Umowy. § 3 Darczyńca oświadcza, iż nie jest spokrewniony z Obdarowaną. § 4 Darczyńca pokrywa wszystkie koszty związane z niniejszą umową. § 5 Darczyńca zobowiązuje się udzielić Obdarowanej wszelkich informacji oraz dostarczyć wszelkie dokumenty potrzebne do realizacji praw z przedmiotu darowizny. § 6 1. Zmiany umowy pod rygorem nieważności winny nastąpić w formie pisemnej. 2. Umowa spisana została w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla Darczyńcy i dla Obdarowanej. 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. 4. Właściwym do rozstrzygania sporów mogących wyniknąć w wyniku realizacji niniejszej umowy jest Sąd właściwy dla siedziby Obdarowanej. DARCZYŃCA OBDAROWANA[/quote] -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Co do tych Dni Psa może [B]maciaszek[/B] ma rację żeby malucha zabrać może ktoś zwróci na niego uwagę .Można by wtedy malucha podleczyć i jak będzie w lepszej formie adoptować:roll: Trzymajcie kciuki za chwilę zadzwonię do tych ludzi mam nadzieję że nie będą robić problemów z oddaniem małego .Nie ukrywam że z nerwów to mi się wszystko wte i z powrotem w brzuchu przewraca .Na dwa dni może małego wziąć moja siostra ale to tylko dwa dni i co dalej :shake:?[/QUOTE] W sobote sądni Psa wiec moge go wtedy wziaśc ze sobą, jak Shila znalazłaby dom to postaram sie roziców ubłagać na to, zeby został u mnie na jakiś czas, ale czarno to widze... Jaksię nie zgodzą to jest TOZ i straż miejsca, mamy umowę adopcyjną, wiec nie powinno być kłopotów... Pamiętaj, ze MUSZĄ podpisac umowę zrzeczenia się psa! -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Zminiłam - nic wiecej w chwili obecnej zrobić nie moge, no po porstu nie ma szans - szukam, pytam i narazie nici... ;( -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Co do utrzymywania czystości to nie dopytałam ,a do adopcji mógł by pójść naprawdę tylko do ludzi świadomych przede wszystkim kosztów ewent leczenia no i nie wiadomo czy ta łapka będzie sprawna :shake::shake:bo wyglądało to naprawdę brzydko :roll::shake:.Jestem całą tą sytuacją tak wytrącona z równowagi pierwsza moja myśl był żeby zabrać malucha od razu z parku ale czy to nie było by uznane jako kradzież , choć w obecnej sytuacji:roll:. Na dniach psa można ewentualnie jakoś małego rozreklamować popytać chętnych tylko jak robić przesiew tych domów żeby nie było takich sytuacji, to jest koszmar :angryy::angryy:[/QUOTE] Chyba nie mozna nic poradzić, zresztą sama widzisz, ze byłą i rozmowa przed i poadopcyjna, było wszytsko w porządku, a tutaj takie cyrki... Co dalej ;( -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']O matko... masakra.. Co to za idioci???? Atlantyda, a jakby go zabrać na Dni Psa? Wiem, że jest kontuzjowany, ale może znajdzie się odpowiedzialny domek... I ważne pytanie - czy psiak jest nauczony zachowywać czystość w domu?[/QUOTE] Nie wiemy czy nauczyli go całkowitej czystości w domu ;( Na Dni Psa się nie nadaje, nie w takim stanie - takiego psa NIE MOŻNA wyadoptować... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Wreszcie kup0iłam baterie do aparatu i przed chwilką cyknełam aktualne fotki (bo tamte zrobiłam jak mała do mnie przyszła), a oto i Shilcia przed chwilką ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/176/110254d9448b19f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/174/40fff70f25f57874.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/174/2aa573cf9ee52165.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/175/9e0ecbde22775b08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/176/d66957e983c4367c.jpg[/IMG][/URL] -
Cudowny psi dzieciak JUZ W NOWYM DOMU !!!!!!!
BoUnTy replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Już się umówiłam z tymczasową właścicielką, że przybędzie z psiakiem na Dni Psa :)[/QUOTE] Oooo, czyli bede miała przyjemnosc poznać kawalera osobiście xD Mam nadzieję, ze mu sie poszczęści (no i nie tylko) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']No to zmyliło mnie to zdjęcie bo wyglądają jakby sie podniosły [url]http://images26.fotosik.pl/174/6d6da509b89df7e7.jpg[/url][/QUOTE] Bo ona zwykle ma klapnięte, ale jak słucha to ma anteny postawione całkowicie (jak lis Fenek), a jak jest czymś zainteresowana lub prowokuje do zawaby to uszy ma postawione i tylko końce klapnięte ;P -
Cudowny psi dzieciak JUZ W NOWYM DOMU !!!!!!!
BoUnTy replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja tez się melduje i czekam na fotkie ;) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Ale Shila urosła i widzę że uszka się podniosły ,śliczna :lol:mam nadzieję że na Dniu Psa ktoś sie nią zainteresuje ;)[/QUOTE] Wręcz przeciwnie - opadły! Ale teraz wygląda ślicznie - mordkę ma jak taki malutki jamniczek, tez takie klapnięte uchole xD -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie: Wpłaty: 3,69 - pozostałe 27 zł.- od egradska 60 zł. - Maciaszek 10 zł. - cegiełka allegro od ola178 10 zł.- cegiełka allegro od ula24_2004 30 zł.- cegiełka allegro BIBOP1 5 zł.- cegiełka allegro Martini_331 20 zł. odobenus cagiełka z allegro 10 zł. - cegiełka allegro od kolorowaneczka 45 zł. - egradska Wydatki: - 5,20 zł. allegra Shilii - 80 zł. - leczenie Shili (przelałam Atlantydzie) - 14,85 - allegro cegiełkowe - 32 - zapłaciłam juz rodzicom Ani (dlaczego nie całe 50 zł.? Pieniądze za rachunek) - 16,40 - jedzenie dla Shilii (niestety narazie nie dam rady sama pokrywać - przepraszam :oops:) Saldo końcowe: 72,24 ;) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za jakoś zdjec, ale strasznie trudno Srolinde uchwycić, bo cały czas śmiiiga po mieszkaniu xD [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/174/6d6da509b89df7e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/174/ffb4330318fd98fd.jpg[/IMG][/URL] -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='alekso']może to głupi pomysł, ale może jest gdzieś niedaleko 2 schronisko, tak żeby psiaka przenieść dalej od "domu" żeby te s******e nie chciałay jechać kilka/kilkanascie kilometrów dalej.... żeby tak jakby go ukryć... nic mi lepszego do głowy nie przychodzi :([/QUOTE] Dokładnie to samo zaproponowałam justynie na gg... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Będziemy trzymać kciuki za obie panie![/QUOTE] A jak tam u Ciebie Halbinko? Układa się, czy nadal kłopoty? -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Shila? Jaka Shila? Toż to Srolinda teraz jest ;| A ogólnie wszytsko dobrze - przygotowywujemy się do Dni Psa - przyjade ze znajomą i wezmiemy nie tylko Srolke, ale także Doris ;) Miejmy nadzieje, że ktoś zwrci uwage na nasze pannice xD Srolka to wykapana mamusia - ruchy te same, tak samo się drapie, ten sam wyraz oczu, nawet tak samo sika - W BIEGU xD I ogólnie moge powiedziec, że jak podrośnie to bedzie kropka w kropkę jak mamusia ;P -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Ja też znalazłam, już zapowiedziałam się u Amikat na całą imprezę (wszytskie 3 dni) xD Dziewczyny to wieka szansa dla nas, katowickiego schronu i psiaków ;))