Jump to content
Dogomania

Yoko Ono

Members
  • Posts

    117
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoko Ono

  1. Sirion, Wandko, bardzo serdecznie Wam dziękuję za wyczerpujące informacje. chciałabym pojechać na jakąś wystawę międzynarodową ale jakoś sama z mężem nie mam odwagi :( dlatego jak tylko ktoś z Was będzie sie wybierał na jakąś wystawę to chętnie sie dołącze (oczywiście jako drugi samochód) i chętnie będę podpatrywać jak sobie radzić. Jeszcze raz bardzo dziękuję i jak będę miała pytania to pozwole sobie do Was napisac. Pozdrawiam, Monika
  2. Witam, zastanawiam sie nad wyjazdem na wystawe za granicę, ale za bardzo nie wiem jak sie za to zabrać, gdzie jechac na początek, jak wchodze na strony to cięzko cokolwiek zrozumieć, a poza tym nie wiem jakie koszty wchodzą w gre. Bardzo prosze o porady doświadczonych wystawców. Pozdrawiam, Monika
  3. beatkacg, niestety spisywałam sobie rózne strony ze sklepikami na karteczce i wyrzuciałm karteczke :(( i niestety te papierki co ja zamówiłam też są foliowe. na papierowe musze jeszcze troszke poczekać, bo wiem że będa w YC Pozdrawiam, Monika
  4. Ello, już mam noclego, bez problemu w jakimś Motelu Onyks, co prawda to najdalsza strefa ale fajnie, 150 za pokój 2-os plus 20 zł za psa. Do zobaczenia w Poznaniu, Monika
  5. Nefesza, bardzo dziękuję za informacje o noclegach, w takim razie trzeba sie zorganizować i czegoś poszukać. Pozdrawiam, Monika
  6. Yorkies, bardzo dziękuję za informacje, na wystawach szukałam i też nie było. ale znalazłam w necie jakiś sklepik i przyślą mi papierki ze Szczecina. Pozdrawiam, Monika
  7. Tak a propos, czy ktoś zna sędzinę Viva Maria Soleckyj Szpunar? Pzdr, Monika
  8. Witam, my sie wybieramy jak najbardziej. bongobongo atakuj ich telefonami i mailem czy na pewno jesteś zgłoszona, bo ja jak wysyłałam zgłoszenie do Katowic faksem i po telefonicznym potwierdzeniu że doszło okazało się, że nie ma mnie w katalogu i dzwoniłam do Związku na dwa dni przed wystawą, raczyła Pani odebrać i powiedziała że skoro mnie nie ma w katalogu to mnie nie wpuszczą na ring. Więc dobrze że sie zorientowałam że mnie nie ma mnie w katalogu bo kto by mi oddał kase gdybym tak sie przejechała w tą i z powrotem do Katowic bez możliwości wystawienia psa. Pozdrawiam serdecznie, Monika
  9. Kochani! pomocy, potrzebuje papierki do papilotów, gdzie moge je kupić, dzwoniłam chyba wszędzie nawet w YC nie mają. Potrzebuje chociaż tylko z 5 szt. Poradzcie, proszę Pzdr Monika
  10. Witam wszystkich, mam pytanie, czy wy już sobie zarezerwowaliście noclegi w Poznaniu? ja sie wybieram z moim yorkiem, ale wydaje mi sie że to chyba jeszcze jest czas. Proszę o radę. Pozdrawiam, Monika
  11. Mariolko, przegapiłam termin zgłoszenia na wystawe do Radomia, a poza tym moja Yoko Ono dostała cieczki, jedziemy na pewno do Płocka, następnie Warszawa itd.. nie wspominając o Poznaniu ;)) Pozdrawiam Monika
  12. Witam, bardzo dziękuję za info, już bylam na stronie cud natury i faktycznie super jest opisane, no cóz trzeba zacząć zawijać papilotki :)
  13. Witam, na pewno będe częstym gościem na forum, Super! też bardzo chętnie spotkam sie z kimś z forum przy okazji jakiejś innej wystawy. Pozdrawiam.
  14. Bardzo dziękuję za miłe powitanie, zdjęcia wkrótce. Rodzice to mama: Gaja Bukolika i tata Made in Bakarat Pozdrawiam
  15. Witam, mam pytanie odnośnie papilotów, jak często trzeba je robić, kiedy zacząć i czy piesek ma chodzić w tym cały czas??? Jeszcze nigdy nie robiłam papilotów a wydaje mi sie że już powinnam zacząć, bardzo proszę o info na temat papilotów, jak sie robi, skręca itd.... Dziękuje i pozdrawiam
  16. Witam, jestem tu nowa i bardzo sie cieszę że w końcu znalazłam takie fajne forum. Chciałam sie pochwalić moją Yoko Ono Bukolika która zdobyła III lokatę w Łodzi w klasie młodzieży. Zdjęcia przesle niedługo. Pozdrawiam
  17. Witam wszystkich, jestem tu nowa i bardzo sie cieszę że w końcu trafiłam na takie forum, moja Yoko Ono Bukolika zdobyła III lokatę w klasie młodzieży w Łodzi, jestem z niej bardzo dumna, bo nawet nie liczyłam na pierwszą czwórkę. Bardzo chętnie skorzystam z rad innych hodowców. Pozdrawiam :)
×
×
  • Create New...