Witam,
zastanawiam sie nad wyjazdem na wystawe za granicę, ale za bardzo nie wiem jak sie za to zabrać, gdzie jechac na początek, jak wchodze na strony to cięzko cokolwiek zrozumieć, a poza tym nie wiem jakie koszty wchodzą w gre.
Bardzo prosze o porady doświadczonych wystawców.
Pozdrawiam,
Monika