[quote name='halbina']Marcheweczko, a gdzie mi znikł wątek tego drugiego maluszka, bo sie pogubiłam... :roll:[/quote]
Ale którego:roll:jamniczkowatego?bo on już w nowym domku,czy czekoladki Mutu?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117192[/URL]