[quote name='Dabrowka']Cholera, zastanawiam się, jak rozreklamować wątek - bo on nawet na dogo jest mało odwiedzany :(
Klasyka - nie ma dramatu, pies jest bezpieczny, młody i ładny, nikt się nie interesuje...[/QUOTE]
Dokładnie, ale jak powiedziałam mojemu TZ-towi, że nikt Luckiego nie chce, bo jest taki zwyły i z krzywą łapką to się bardzo oburzył. Powiedział, że to bardzo ładny pies i jaki mądry i to i tamto :crazyeye: . Jeśli spodobał sie mojemu TZ-towi to to powinna być najlepsza reklama, bo jemu sie prawie żaden pies nie podoba...:mad: A do Luckiego ma słabość.:lol: