Trzeba je koniecznie zabrać. Nawet do schroniska.
Fajnie, że Klusek już bezpieczny. Szkoda, że sunia została. Od czwartku będzie chyab aktualny ten płatny domek tymczasowy..
Niestety finansowo pomóc nie mogę...:shake:
Szkoda, że Zenek ma sie dobrze... myślałam, że może się zapił...ale to by było chyba za dużo szczęścia...:-(
No no Koło Gospodyń Wiejskich. To ja też się zapisuję. :evil_lol:
Kasiu to zdjęcie jak Sendi śpi między nogami TZ jest boskie. :loveu: A mówił, że brzydka i wredna.:evil_lol:
Akucha no wiesz, może w wannie,;) przecież w łazience masz drzwi. :evil_lol: :evil_lol:
A mówiałam, że z tych sierotek w domu diabeł wychodzi. :diabloti:
Dostałam znowu maila w sparwie Pitusia. :roll:
[I]"Czy jest mozliwy dowoz psa do mnie? mieszkam w okolicach lublin-chelm bardzo podoba mi sie ten owczarek ale nie mam czym po niego przyjechac nazywam sie ......."[/I]
O rany super. Co do finansów pomóc nie mogę, ale trzeba załozyć "skarpetę" na AFN i zmienić tytuł. Ludzie pomóżcie, prosimy. :modla::modla::modla::modla:
Czy one mogłyby pojechać tam już dzisiaj?
Oj oj pojawiła się szansa na domek. :cool3: Mycha Binki nie można nie kochać. To łamaczka serc nie tylko męskich. :evil_lol:
Malagos jak nie dasz rady wstawić zdjeć to wyślij [email][email protected][/email]. Wstawię.