Jump to content
Dogomania

iwlajn

Members
  • Posts

    3028
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwlajn

  1. Witaj Malinko, jak Twoje zdrówko?:)
  2. Juryś chyba uwielbia zimę. Żadne mrozy mu nie straszne:)
  3. Cześć dziewczyny, cześć Sarunia:) I ja w końcu wróciłam po świętach na Dogo. Powinnam się uczyć do egzaminu który mam w środę, a siedzę na Dogo i nadrabiam zaległości. No nijak nie mogę się zmobilizować:)
  4. No tak patrząc na niego to rzeczywiście z bullka mało ma:) ale i tak jest śliczny:)
  5. Jak tak się przyjrzeć, to Miszka rzeczywiście jest uroczym brzydalkiem:) Ciotki, nie bijcie tylko:)
  6. [quote name='irenaka'] Suchej karmy jeść nadal nie chce, choć ostatnio się wycwanił i wie, że jak ją zje, to dostanie smakołyki. QUOTE] Uwielbiam takich spryciarzy:) Świetne ma pomysły!!!
  7. O rany:( to ogłaszam dalej...:(
  8. Mnie podoba się bardziej pierwsze podziękowanie - z uśmiechniętym Marlejem. To taki miód na serce i dowód dla allegrowiczów że m.in. dzięki ich pomocy Marlej zaczyna szczęsliwe życie.
  9. Fonia, nie lubisz zimy??? Ja uwielbiam!! Widać jaka Fecia zadowolona:) Fonia, a jak tak spuszczasz Fetkę to jak ona reaguje gdy usłyszy np. psy w pobliżu? Leci do nich? Towarzyska jest? Cieszę się, że Fecia już lepiej się czuje. Buziaki dla Serkowej:)
  10. No, a ja od dziś jestem na urlopie. I do piątku ogarniam swoją chałupkę, na spokojnie, trochę na Dogo, a trochę na porządkach:) a w piątek do mamy i tam już ostateczne przygotowania świąteczne. I aż do Nowego Roku labaaaaa!!! Buziaki Cioteczki kochane:)
  11. Ale uśmiechnięta - od ucha do ucha:lol: Ona już chyba wie, że to jej domek:multi:
  12. O jaaaaaaaaaaa, ale super!!!!:multi:Rewelacyjna wiadomość!!! A właśnie wzięłam się za odświerzanie ogłoszeń Małej:lol: Wszystkiego najlepszego Tequillce i jej rodzicom:loveu:
  13. Kurcze, jak pisałam powyższego posta, nie widziałam Twojego Invi o nowym wątku. Ok, numer telefonu już mam. Napiszę do Luki by poprosiła moda o zamknięcie tego wątku skoro jest nowy.
  14. W związku z tym, że do tej pory w ogłoszeniach podawałam numer Edyty, poproszę nowe namiary (telefon i mail), to odnowię ogłoszenia.
  15. Dobrze robisz, Fonia. Ubranko się przyda:) A ludzie, no cóż. Ostatnio wpadła do mnie sąsiadka na chwilę - "boshe, ty masz aż dwa koty?????!!!! No rozumiem jeden ale dwa!!!!" Zapytałam więc grzecznie w czym jest takie straszne posiadanie dwóch kotów a nie jednego, bo naprawdę nie rozumiem. I że moje dwa koty zajmują w domu mniej miejsca niż jej jeden owczarek niemiecki, więc słucham no, jakieś rzeczowe argumenty oprócz tego zdziwienia? No i oczywiście nie wiedziała co powiedzieć. Ludzie są dziwni...
  16. Foniu a ile Fecia ma lat? Czy w tym pięknym kubraczku chodzi na spacerki?:)
  17. Gusiu, może i Marlej nie tyje ale i tak coraz lepiej wygląda. Jak czytam, że on szczeka na dźwięk domofonu, że je przy Tobie, że akceptuje Twój dotyk i przytulanki to wciąż i nieustająco jestem w szoku jak pięknie go wyprowadzasz... na ludzi:)
  18. Ojej, biedny maluch... Foniu jak się dziś czuje Fetka? Przesyłamy uściski i zdrówka życzymy. Czy to zwyrodnienie ma związek z wiekiem Feci? Czy wiadomo jak długo będzie musiała przyjmować leki?
  19. [quote name='funia']wpłaciłam dzisiaj 20zł za dwa miesiące, Przejmuję tez dług od znajomej która poleciłam na 10zł miesięcznie a od której jak sie wczoraj dowiedziałam nie ma wpłat . Takze od stycznia wpłacam dodatkowo 10zł . Napiszcie jaka kwota wyprowadziła by na górkę Juranda w Dt .[/QUOTE] Dziewczyny, rzeczywiście na początku było więcej deklaracji ale też niektóre osoby deklarujące wpłaty, prosiły o priwy z przypomnieniami. Może dlatego nie płaciły - bo zapomniały o deklaracji na Jurysia:oops:
  20. Odwiedzam Sarunię z rana. Sobota, kawka i Dogo - to się nazywa dobrze zacząć dzień:)
  21. Tygrys jest poogłaszany w necie... Ciekawe czy ktoś zadzwonił...
  22. [quote name='invictus hilaritas']wysłałam wczoraj :)[/QUOTE] Konto dostałam, pieniądze wysłałam:) Kurcze ale gdzie jest reszta cioć i wujków??? Tak pusto u Tangusia...
×
×
  • Create New...